WIZZ AIR - 25

  • 72 500
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 729

Да, от 30-ти юни.

# 91
  • Мнения: 3 952

Не виждам подобна информация  Peace Къде са го обявили?

# 92
  • Мнения: 4 204
В сайта вече има разписание.
Полети за 3 Евро и аз не видях.

# 93
  • Мнения: 3 952
Интересно, аз не виждам полети до Виена..., а само Братислава, която обявиха като новост.

# 94
  • Мнения: 421
Не са пускали Виена, а само Братислава. За момента билети по 3 евро няма.

# 95
  • Мнения: 314
Не са пускали Виена, а само Братислава. За момента билети по 3 евро няма.

на 28,03 някой лети ли за ларнака

# 96
  • Мнения: 79
Интересно, аз не виждам полети до Виена..., а само Братислава, която обявиха като новост.
Здравейте,

Братислава е по-близо до Виена, отколкото Бове до Париж. Едното го водят Париж, но другото не го водят Виена засега Simple Smile Скоро може да го напишат Братислава/Виена.

Low cost - жаргон.

# 97
  • Мнения: 1 690
Къде са тия евтини билети до Братислава?

# 98
  • Мнения: 4 250
Имаше билети по 3 евро през октомври, но изчезнаха докато успея да резервирам. А и сайта е много зле.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 151
Как може да се разбере какви нови дестинации се планират? Липсва ми Полша, само ЛОТ летят и са ми малко скъпи.

# 100
  • София
  • Мнения: 660
Ами това не е ли нова дестинация? Какви билети през октомври?

# 101
  • Мнения: 79
Как може да се разбере какви нови дестинации се планират? Липсва ми Полша, само ЛОТ летят и са ми малко скъпи.
Здравейте,

От Полша съм летял до Бургас лятото. От София очаквам да започнат до летище Катовице някой ден. Доста разработен хъб. Летище Катовице е малко далечко от града Катовице и от Краков.

# 102
  • Мнения: 3 952
Интересно, аз не виждам полети до Виена..., а само Братислава, която обявиха като новост.
Здравейте,

Братислава е по-близо до Виена, отколкото Бове до Париж. Едното го водят Париж, но другото не го водят Виена засега Simple Smile Скоро може да го напишат Братислава/Виена.

Low cost - жаргон.

Да, така е наясно съм, но все пак разбрах поста като възможност за директен полет до Виена  Peace

# 103
  • Варна
  • Мнения: 948
Не откривам полети до Кьолн след 20.05. И тази дестинация ли ще спират?   Close
Да, преустановяват полетите. Някой каза, че е за сметка на новата линия София - Франкфурт.

# 104
  • София
  • Мнения: 157
По 3 и по 6 евро има в момента от Дортмунд до София и София-Дортмунд за някои дати. Например за началото- средата на май и ноември месец в двете посоки за близки дати са по шест евро, иначе за 11 ноември Дортмунд-София до преди малко бяха 3 евро ( вече са 6) и за 24.01.2018 също - от тях още има.

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 00:18 от BlaCk RoSe

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт