Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 35 039
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Жгмъци, Виж какъв мацок си!!!! Чудесно изглеждаш Hug Hug Благодаря за снимките и текстовете!Рзведри ме!
Пораженията не ги мисли! Ще ги пребориш Peace

# 646
  • Мнения: 2 844
Иха,Жгмъц старахотно - красиви снимки, информация към всяка снимка - чудничко, никога не съм била  в немско, а е много красиво.Да, имат си порядки хората и си ги спазват обаче. А ти си направо супер, нямаш какво да сваляш според мен.Радвам се, че си нагушкала бонбонка - много са сладки:)Нашето бебе вече има и слънчеви очила - мноУ се смях като видях снимката Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Съншайн Simple Smile малчо ще е добре, не се притеснявай Simple Smile
МноУ ми се спи Sad
Аз продължвам да имам проблема с болдването и емотиконите, но кво да се праи Simple Smile
Курдов, радвам се за принцесата, душичка Simple SmileSimple Smile

# 647
  • София
  • Мнения: 2 009
жгмъц, супер-пренесе ме там, а ти изглеждаш супер Hug

# 648
  • София
  • Мнения: 5 576
Привет, банда! Hug Hug Hug

Жгмъци, чудесен Хамбург, много чаровни снимки! Hug

Курдов, звучат като много свестни хора родителите на малката. Дано са такива наистина и тя да е щастлива! Peace

Ирче, страхотни слончета! Heart Eyes

Ние бяхме до Сандански през уикенда, страхотно беше времето там! Изкарахме хубаво, но кантара днес ми размаха силно пръст. Чудя се как да действам - ВГХ ден ли да си карам, както би трябвало или белтъчен обяд, сладка вечеря и после утре плодов, и после - по план? Ще го решавам в движение.
А у дома бойлерът ни се проби... Хич не изкара тоя бойлер, а уж скъп, немски... Май пак такъв ще взимаме. Дано имаме повече късмет тоя път!

На всички - хубава седмица! Hug Hug Hug

# 649
  • Мнения: 1 517
Жгмъц-и много хубав град и ти си много хубава  Hug Hug

# 650
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Еййй, че хубаавооо, писали писали, кафето ми свърши, докат ви прочета, кефф,  Crazy  Heart Eyes

жгмъци  Heart Eyes , благодаря за страхотните снимки, много сте свежи, а ти изглеждаш супер!!! И на мем ми хареса дънковото яке, ще го делим с Мамекс Mr. Green . Личи си, че ти е било много хубаво!  Hug

Облашкова, Долче  Hug , радвам се, че се появихте! Долче, пиши повече, като имаш време.  Flutter
Курдов, аз питах за принцесата. Радвам се, че се чувства добре. Так и на теб ти е спокойно на душичката.  Hug

Вангобии  Heart Eyes , щом си в отпуск, надявам се да пишеш по-честичко.  Flutter
Ооо, Аги  Hug

Ох, сега докат се настроя с новия час, има да лягам по никое време и сутрин като ме събуди шушка да съм мортус.....  ooooh!

Мноооого  Heart Eyes Heart Eyes и  Hug на всички,  bouquet

И едно меню да напиша, дано го спазя,  Mr. Green
Скрит текст:
О-карфиол по Жгмъцки, със сиренце и/или моцарела, В-гърдички на грил тиган, домати

# 651
  • София
  • Мнения: 11 153
Благодаря ви!  Hug Почти съм достигнала желаната форма, но има за доизкусуряване т.е. трябва да се харесам и в бански.  Sunglasses Mr. Green
Ах, вие! Якето ми е любимо и на мен.  Heart Eyes Mr. Green

Забравих да се похваля с лек шопинг. Купих си страхотен бански, ще го снимам тези дни и ще се похваля. И разни други дребни неща си взех.  Grinning

Мамексче и аз бих живяла в такъв ред, но не съм убедена, че от мен става емигрант.

# 652
  • Мнения: 5 732
жгмъц , страхотни снимки ... и ти си много хубава Heart Eyes Hug  , личи си , че си си прекарала страхотно!

# 653
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Еей, хора, писах, писах и се изтри  #Cussing out
ДобрЮтро все пак  Hug
Жгмъци, свежарка си, с прекрасно семейство  Hug много ми хареса разказът и снимките  Hug
Стреличка, много си хубава, ноктите ти също  Hug
Мамексче, много свеж маникюр, като на собственичката си  Hug В неделя на битака продаваха един пого-стик /онуй скачащото  Mr. Green/ и за малко да прихна пред мм, как щях да му обяснявам не знам за скачащи панди, тротинетки, и какви си ги блещим из форума  hahaha Joy Joy
Джулка, на мен пък не ми действа засега часовата разлика  newsm78. Дано скоро се настроиш Hug
Деси, маникюрът ти е много 'вамп'  Hug Наистина имаш страхотна форма на ноктите  Hug.
Скрит текст:
За амбициозната родителка не знам какво да кажа... Първосигналните хора не са ми по вкуса, особено, когато реакциите им са несправедливи. Не се ядосвай  Hug
Курдов, Сторъкият Шива си ти.. Peace Развам се за детето, че започва да се адаптира. Ще свикнеш и ти.
Иринитка, ще чакаме да видим плочки  Hug Браво на детето ти, обичам, когато се влага мисъл в това, което правим за отсрещния човек.  Hug Прекрасно е, че дъщеря ти е така възпитана  Hug
Вангобче, порадвай се на 'почивния' ден, макар че ти си го предначертала да е 'деен'.  Hug
Инджи,  Hug
Адорейшън,  Hug
Стаси, аз пък мисля, че е хубаво да се опитваш да четеш точно това, което искаш, пък ако ще и със 100 поглеждания в речника. Peace
Сиска, сак сте днес?
Ничия, дано мине бързо неразположението на детето  Hug
Днес пуснах малката на градина, със запушения нос, пък да видим. И да я спра, нищо не печеля - стабилизира се и като отиде, пак цъфва  ooooh!. Така че, действам по английскому. :bowuu

Вчера цял ден карам на картофи на фурна. Днес мисля да си направя пак 'кускус' от карфиол, с доматен сос с пуешка кайма, а за вечеря ще е аг салата с варени яйчица.

Хубав ден  bouquet Hug

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 12:26 от demmy.

# 654
  • София
  • Мнения: 11 153
Деми   Hug Heart Eyes

Стреличката ей сега се върнах да я видя, страхотна!!!  Heart Eyes

Мисля да подхапна.  Wink

# 655
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Бандюшки  bouquet

Да ви се оплача. Макар и да го бях очаквал, пак се разочаровах. Моят шеф се изсули като пр*дня у гащи и ни вопъл, ни стон за обещанието от петък. Та, сега си взех банани и обядвам. Аман от такива #Cussing out

# 656
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Хапнахте лиии?  Flutter

Хайде, кафенце, днес в Мумбай, Индия,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:









Демитуууу  Heart Eyes Heart Eyes
Курдов, шефът ти е за разстрел......Немам думи... #Cussing out  #2gunfire

# 657
  • Мнения: 1 517
Джулииии Hug
Това се едно не е Индия, една крава не видЕх  Mr. Green Mr. Green

# 658
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Джулииии Hug
Това се едно не е Индия, една крава не видЕх  Mr. Green Mr. Green
Хихихии, нали? Кравите са по улиците  Mr. Green , но ви спестих снимки от там, че........  Crazy

# 659
  • София
  • Мнения: 11 153
Джулииии Hug
Това се едно не е Индия, една крава не видЕх  Mr. Green Mr. Green

 Mr. Green



Аз хапнАх.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт