Светъл празник се задава, две черти ни подарява! - 326

  • 32 628
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 911
Лили, за закъснение тази чертичка направо си е повече от прекрасна!  Тихичко честито! Hug
Мини, съжалявам за  EFN  . Желая ти април да е вашия месец и да имаш едно сладко Великденско чудо!  Hug
Дейче, много се радвам за страхотните новини! На 4-ти ще чуете сърчицето!Ще е много вълнуващо!  Two Hearts
Плодче, и аз виждам чертичката ! За мен си е  EFP . Тихичко честито и на теб!  Hug

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 12:00 от Сова Закрилница

# 61
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Плодче, за мен теста си е +, щом на Шуър се вижда такава  чертичка Hug
Лили, според мен чертичката се насища и теста си е +,много силно ти стискам палчета Praynig

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 711
Совичка,  благодаря за подкрепа,  но аз тест не съм правила все още...
Имам два дни закъснение,  без абсолютно никакви симптоми..  Но два поредни дни имах БТ 37.0 , а днес 36.8 и за това съм склонна да мисля, че МЦ идва  Cry
Плодче, теста си е +

# 63
  • Мнения: 316
Здравейте момичета.  Запис и от мен в новата тема.  Комала както винаги си се справила чудесно.
Честито на Лили.
Дея браво за прегледа и ще чакаме да кажеш какво е станало после като минеш и следващия.
Совичка радвам се, че сте си изкарали страхотно в Рим.
Ливчееее браво за Ц. Най-накрая.  Сега като свърши имаш моите стиснати палчета.  Целувки.
Аз да се отчета.  Вече започнах с опитите наново, но кога ще стане вече си е божа работа.  А зъболекаря няма да го отлагам.  Другата седмица ще запиша час и почвам да ходя.
Стискам палци на всички гонещи О.
Ако съм пропуснала някой моля да ме извините.
Хубав ден

# 64
  • Мнения: 911
Совичка,  благодаря за подкрепа,  но аз тест не съм правила все още...
Имам два дни закъснение,  без абсолютно никакви симптоми..  Но два поредни дни имах БТ 37.0 , а днес 36.8 и за това съм склонна да мисля, че МЦ идва  Cry
Плодче, теста си е +

Извинявай, обърках те с Мини. Стискам ти палчета да ни зарадваш  Hug

# 65
  • Мнения: 469
Здравейте момичета! Аз ту пиша, ту спирам...и ние подновихме опитите, но съм изнервена и притеснена, че не се получават нещата. Дори онзи ден се скарах с ММ и го "обвиних" че не се стараем достатъчно  по негова вина Rolling Eyes . Иначе вчера и днес имам болки в левия яйчник, взехме и се постарахме...пък да видим. Все си казвах преди, че ще родя декември...да видим  Whistling .
Успех на всички, стискам Ви палци

# 66
  • Мнения: 4 087
На мен тези месеци са ми най-плодовитите. Колкото пъти забременявах беше все тези месеци  Joy Joy hahaha. Детето ми е с термин януари, а и двете деца на братът на мъжът ми са януари и февруари.....тааа , явно тогава им е периода на мъжете в семейството  Mr. Green Mr. Green Та и аз се надявам ако не декември, да си направя още едно януарче  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 157
Здравейте!
Плодче,Лили виждат се чертички  Hug
Дея само така да продължава и да расте  Hug
Моята дилема продължава хремата ми спря но се появиха киселини от вчера плюс кръста и яйчниците където ме болят и започвам да се чудя какво става правихме кекс на 19,22,26,29 много е рано още за тези симптоми и просто не знам какво да мисля.Никога до сега не съм имала киселини освен по време на предишните ми две бременности и то с първата в края а с втората около седмица преди датата на М.

# 68
  • Мнения: 804
Здравейте!
Плодче,Лили виждат се чертички  Hug
Дея само така да продължава и да расте  Hug
Моята дилема продължава хремата ми спря но се появиха киселини от вчера плюс кръста и яйчниците където ме болят и започвам да се чудя какво става правихме кекс на 19,22,26,29 много е рано още за тези симптоми и просто не знам какво да мисля.Никога до сега не съм имала киселини освен по време на предишните ми две бременности и то с първата в края а с втората около седмица преди датата на М.
Следиш ли О? Кой ден ти е днес?

# 69
  • Мнения: 157
Здравейте!
Плодче,Лили виждат се чертички  Hug
Дея само така да продължава и да расте  Hug
Моята дилема продължава хремата ми спря но се появиха киселини от вчера плюс кръста и яйчниците където ме болят и започвам да се чудя какво става правихме кекс на 19,22,26,29 много е рано още за тези симптоми и просто не знам какво да мисля.Никога до сега не съм имала киселини освен по време на предишните ми две бременности и то с първата в края а с втората около седмица преди датата на М.
Следиш ли О? Кой ден ти е днес?
Да правих тест на 26-ти и беше положителен аз затова казвам,че е много рано дори и да е станало най-рано около 10-12 могат да се появят симптоми.Това което си мисля тези киселини освен да са от хомеопатичните където ги пия друго обяснение нямам.

# 70
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Ако на 26 е бил положителен,значи О е била на 27 или 28.

# 71
  • Мнения: 157
Ако на 26 е бил положителен,значи О е била на 27 или 28.
Точно от 27-ми се разболях,ще си покаже след две седмици няма какво да го мисля.

# 72
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Стискам ти палчета Hug

# 73
  • Мнения: 1 488
Плодче, и за мен теста ти в положителен!
И аз не знам как се сдържаш да не си направила кръвен все още Joy Чакаме те с още по-наситена чертичка утре, да повярваш и ти, че е бебешка!
Лили, на днешния ти тест още по-видима е чертичката от вчера! Ще се насити! Сигурна съм!
Камелия, Криста, стискам много много силно палчета да сътворите и вашите малки чудеса пролетно време! Както и на Екзактли, Ливче, Етоалче, Совичка, както и всички останали, да не изброявам , че ще пропусна някого!
Положителните тестчета започнаха да валят и тепърва ще изпълнят темите с много хубави емоции!
Дея, браво за малкото ембрионче! Чакаме туп-лупа на 4-ти! Прекрасно е!  Hug
Мамита, как са пупуте? Растат ли Joy
Много слънчев и усмихнат ден!  bouquet

# 74
  • Мнения: 804
Ако на 26 е бил положителен,значи О е била на 27 или 28.
Точно от 27-ми се разболях,ще си покаже след две седмици няма какво да го мисля.
Стискаме палци тогава  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт