За разходка е прекрасно, а на ЮНЧЕТО в корема му е все по-тясно

  • 52 902
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 782
Ако прочетеш тук-там из форума, имаме теми за тромбофилия - не знам дали участваш - Фракси не се спира, особено с мутация във фактор V .... Просто трябва да има разлика от 24 часа в биенето на последната инжекция, заради самото секцио и упойката, а след това - до 6 часа трябва да поставят нова инжекция. Тогава риксът от тромбози за теб е най-висок. Тази терапия трябва да продължи от 4 до 6 седмици след операцията. Такива са препоръките, но тук гледам, че бият 10-15 дни и приключват. Слушай специалистите в Надежда, обикновените АГ не са особено наясно  Peace

# 721
  • Мнения: 17
Simple Smile Благодаря много за изчерпателния отговор. Дано всичко мине благополучно не само за мен, а и за всички бъдещи мами във форума! Успех!

# 722
  • Мнения: 1 782
За нищо Simple Smile  Heart Eyes
И аз съм на терапия - дано всичко мине успешно и леко за всички ни Simple Smile
Да си имаме живи и здрави бебоци скоро Simple Smile

# 723
  • Мнения: 980
Момичета с болни гърла, управихте ли се? При мен 3 ден боли и не минава. И другото, някалко поредни нощи зверски се испотявам. Става вир вода от главата до петите. В стаята не е горещо 23 градуса. С лека щавивка съм. Дали това е хормонално преди раждане?

# 724
  • Мнения: 1 501
Karjala и аз съм като теб. Всяка нощ се потя, а не спим в много топла стая и предполагам, че е от хормоните. Мъжът ми нищо му няма, та изглежда само при мен е такова положението. Аз също съм с болно гърло, и то премина от гърлото нагоре сега съм с хрема, от около 3 дни съм така. Поради това почнах панадол и витамин Ц, за да се презастраховам и си стоя в същото състояние, не съм се подобрила, но не съм се и влошила. Нощем едвам дишам, само с отворена уста и като се събудя ми е супер пресъхнало гърлото. Да не говорим, че от една седмица безсънието ми стана още по-зле и от преди. Събуждам се към 2 часа и като стана до тоалетната и после до 5 сутринта няма заспиване. А като спя, не мога повече от 1 час на цяло...  newsm78 #Crazy #Crazy

# 725
  • Мнения: 665
Колко добре ви разбирам за това потене, аз също се будя вир вода, хем с ММ спим на отворен прозорец е на него му е студено постоянно а аз умирам от жега и задух.  #Crazy
И аз до скоро бях с хрема, но  почвам да се пооправям с лукчета, физиологичн р-р за носа (който не помага много много..  Grinning) и инфлуцид + чай  Whistling

Дезърт в коя седмица си, аз бях с такова безсъние около 34-35г.с сега в 36-37 очите не мога да си държа отворени постоянно ми се спи и съм уморена  #Crazy

# 726
  • Мнения: 1 501
Колко добре ви разбирам за това потене, аз също се будя вир вода, хем с ММ спим на отворен прозорец е на него му е студено постоянно а аз умирам от жега и задух.  #Crazy
И аз до скоро бях с хрема, но  почвам да се пооправям с лукчета, физиологичн р-р за носа (който не помага много много..  Grinning) и инфлуцид + чай  Whistling

Дезърт в коя седмица си, аз бях с такова безсъние около 34-35г.с сега в 36-37 очите не мога да си държа отворени постоянно ми се спи и съм уморена  #Crazy
Сега съм в 36-та, в понеделник в 37-ма ще бъда. А преди това и аз бях като теб постоянно ми се спеше.

# 727
  • Мнения: 980
Аз през ноща слагам в една ноздра детски Олинт. Иначе не мога. С отворена уста, подмокрям възглавницата с слюнка.  Laughing
Аз за сега хрема нямам, само гърло. Обаче по задна стена тече секрет. Мисля че той дразни гърлото. От преди време имах стафилококи в носоглътката. Лекувах се, обаче като падне имунитета, те излизат. Ужас, и то преди раждане.

# 728
  • Мнения: 299
Аз съм тотал щета  #2gunfire - носът ми е блокирал, слагам Назик, ама никакъв ефект. Гърлото ми е цялото надрано, смуча Ангинхил, лукчета, Стрепсилс, кисело мляко със сода, а на всичкото отгоре и кашлям, заради сополите и пия лук с мед за кашлицата. И Осцилоконсинум. И искам да си отрежа главата. Без това напоследък не я ползвам по предназначение. От 1 седмица съм си вкъщи и въпреки че работя по малко и малкият не беше на ясла, започнах да усещам социалната изолация и не поизнервям Simple Smile.

# 729
  • Мнения: 980
Да няма някакъв вирус, където сме го хванали? Най силен спрей за нос е Отривин. Пастилки Исла за гърлото също харесвам. Все едно облепят гърлото с филм и не боли толкова.

# 730
  • Мнения: 665
Момичета вижте на какво попаднах, ако някоя от вас все още като мен не си е купила  Grinning
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-14876184/%D0%BD% … B0-30%D0%BB%D0%B2

# 731
  • Мнения: 980
Момичета, май ще раждам. Цяла нощ съм с болезненни контракции на половин час.  Shocked

# 732
  • Мнения: 923
Karjala,успех.В болницата ли си вече?

# 733
  • Мнения: 980
Не, говорих с аг и тя е казала че контракции трябва да се наредят поне през 10 мин, а тук почти 1 час нямах нищо. Ще видя как ще се развиват нещата понататък. Не ми се виси в болница излишно. Обаче много са болезненни тещи работи. От кръста болка отива напред, низко долу и поне 20-30 държи.

# 734
  • Мнения: 923
Пии нош па,едва ли ще ги спре,но може да облекчи болката малко

Общи условия

Активация на акаунт