Априлски мами 2016 - Тема 9

  • 45 628
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 951
Малтофер ли дават за бебета  Shocked
Менделеевка и ММ е от същата порода. Като почне да се пазари се отдалечавам, че чак ме е срам...

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Цитат
Менделеевка и ММ е от същата порода. Като почне да се пазари се отдалечавам, че чак ме е срам..

 Joy
O-o-o,и аз,и аз  smile3521
Аз съм давала Малтофер на баткото като малък.Не съм имала проблеми  Peace.
Да ви кажа по мои наблюдения,това дали децата са силно привързани само към майката си зависи и от това дали и колко често за тях се грижат и други роднини,Ако само тя го храни,облича,къпе,играе, приспива и т.н как няма да не е привързано?Аз го минах това с големия ми син.Никой тогава нямаше време за него и той беше много привързан към мен.Даже покрай другите деца на наши семейни приятели се беше научил да казва на баща си вместо татко- чичо Стоян  ooooh!.А той изглеждаше така  #Crazy и все мрънкаше,ама то детето почти не го виждаше.Трудно свикна и ДЯ,на ДГ пък никога не отиде с желание.Иначе с децата е много общителен,но все чакаше почивните дни,за да сме двамата.Чак като отиде на зелено училище във втори клас се промениха нещата.Дори сега е два дни на гости с приспиване в наши приятели.Те имат къща в близко село и го поканиха.Питах го сигурен ли е,да не му е мъчно за нас и да иска да връща.Не е истина как ме изгледа с поглед: "Ти луда ли си?"Чак ми стана неудобно,че го третирам като бебе   Embarassed

# 62
  • Варна
  • Мнения: 843
 Joy Joy Joy
разсмяхте с тези контактните мъже  Laughing
Ема също е много контактна, все закача хората, праща целувки, прави физиономии да ги разсмива, някой път в магазините не мога да мина 5 метра от нейните маймунджълъци  Crazy

Ето още няколко снимки от фотосесията, извинявайте ако досаждам ама така им се радвам  Blush







# 63
  • София
  • Мнения: 23 095
Много хубави снимки.  Hug

Днес бяхме на пазар, купих и рокля, болеро и обувки за кръщенето.  Heart Eyes

Днес ни поканиха и нас на кръщене май месец.  Party Нека така да има само хубави поводи.  bouquet

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
zina,прекрасно зайче си имаш. Heart Eyes
Снимките наистина са много хубави.Обичам,когато си подхождат професионално към работата.Да видим нашите какви ще станат другата седмица  newsm78.Досега винаги съм била доволна от тази фотографка,но никога не е късно да се вземат на голямо,и да си поразвалят името,с идеята да хванат повече поръчки.

# 65
  • Мнения: 3 331
Зина, как ще досаждаш, убедена съм, че всички ги разглеждаме с удоволствие. А снимките наистина са много изпипани!
Амини, защо се учудваш за Малтофера? Simple Smile

# 66
  • Мнения: 13 951
Учудвам се, защото го смуча/дъвча с години, не съм предполагала, че се изписва и на бебета. Как се дава в този случай?
Да не говорим, че за да се усвои желязото трябва 2 часа разлика с млечните продукти.

# 67
  • Мнения: 2 518
Честит имен ден на всички цветенца в темата  Outta Joint

Ние снощи ходихме на лекар - ангина  Tired иии пак антибиотик - Аугмемтин. И посреднощ пак една температура вдигна... Утре ще пускаме кръв за изследване и ще видим колко време ще пие антибиотика.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Да се похваля имаме първо зъбче вече 😊
Зина, снимките са страхотни и с тези 2 малки зайчета 😍
Аз се отказах да правим фотосесия.
Малтофер пием на капки 2 пъти на ден по 6 капки.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 936
Честит празник на всички мами и бебчета носещи имана на цветя  newsm51.
Да сте живи,здрави и много усмихнати,вие и целите ви семейства!Весел празник  Hug.

Ох,Криси много неприятно  ooooh!.Да оздравявате бързо   Praynig.

Деси,честито първо зъбче,колко го чакахте само  newsm44.

# 70
  • Мнения: 271
Зина, страхотни дечица Simple Smile и снимки. И твоите дечица са с голяма разлика, до колкото виждам. При нас е 10 години Simple Smile
Честит да е празника на всички bouquet

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Миналата година Мила се роди на Цветница (беше на 24) и акушерките ми викат "Днес ще се роди една Лилия". Не е Лилия, но това ми беше другия избор за име - Лили да й казваме.
Честит имен ден на всички празнуващи.
Аз отново съм с температура и болки в седалището и крака и отивам на лекар. Ако беше мъжът ми обаче щеше да си трае, така да го е страх от лекари.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 095
Честит празник и от мен! Нас пък на Цветница ни изписаха от болницата.  Heart Eyes

Ние днес имаме среща в парка с едно приятелско семейство с детенце един месец по-малко от Катеринка. Отдавна не са се виждали, сигурно ще им е забавно.  Simple Smile Вечерта пък сме на рожден ден в заведение, не знам вече какво да и измислям на Катеринка, за да не мрънка толкова като сме навън.  Crazy

Криси, много неприятно - да се оправяте бързо.  Hug

Decuto - Честито за зъбчето.  bouquet Дано се оправяш бързо.  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 87
 Честит Празник на всички цветенца, да са здрави и щастливи!  bouquet

Zina, как ще досаждаш, аз с такъв кеф разглеждам снимчиците тук. Ема е страхотна сладка бухтичка, да и изядеш бузките. А баткото пък толкова топъл и спокоен поглед има. Ние така и не направихме фотосесия нито като новородено нито сега на 1 годинка, не можах да се организирам  #2gunfire А много ми се искаше.

Криси ужасно е това, дано бързо се оправи мишлето. За антибиотика , не се притеснявай, щом се налага. Ние вече 2 месеца сме на антибиотик след операцията и ще го пием до следващата.И аз съм много против антибиотиците ама в конкретния случай е необходимо. Вземи си пробиотик да му даваш, че да не се разсърди коремчето.

Деси, честито ви първо зъбче. И ние до преди няколко дни нямахме нито едно и преди 2 дни избиха наведнъж предните два долу. Голям рев му дръпна точно около рождения ден. Аз вече бях толкова нетърпелива.

И да се похваля, нашето момче вчера направи първата си самостоятелна крачка  newsm44, след това се спря и започна да си пляска за браво като беше изключително щастлив. Той иначе ходи хванат за пръстче от 9 месец ама покрай лежането позагуби темпото.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Благодаря ви! Имам възпален седалищен нерв и ми каза да си почивам и да не вдигам тежко (ха-ха). Изписа ми витамини Б комплекс обаче в листовката пише, че не трябва да се приемат по време на кърмене и в крайна сметка ще чакам само да мине. Мазило няма да помогне толкова на дълбоко.

Общи условия

Активация на акаунт