Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 39 053
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 146
Добро утро,  Hug
Ир,  Hug
Мими, Hug лек път днес  bouquet
Гени, Ничия,  bouquet радвам се, че дечицата са по - добре bouquet. Цвети Hug да оздравява детенце Hug
Кати, Hug ще стискам палци сега да приемат Вики, където и е на сърце Hug bouquet
КАГ,  bouquet чуден резултат Hug
Аз вчера режимно хапнах .
За днес:
З. череши.
О. и В. ориз със зеленчуци със салата зеле.
Слагам закуската и ще бягам. На всички  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 487
Добро утро! bouquet
След скорбялни отново + Изобщо от 13 насам все съм "Коло горе-кило доле"  newsm78 Въртя се 82-83 кг.До сега се радвах че има застой,за да се събере кожата,но почвам да се замислям нормално ли се или да променя нещо?Например да намаля порциите? (Не исках да свалям с глад за да не се запасява организма после като хапна повече).От друга страна на 25-ти става месец от  както съм на 90ДД и резултата е -5 кг. Rolling Eyes Как мислите?
Освен това днес се пада воден.Не знам дали да го правя ,днес или утре? Ако не издържа какво ще стане? И за това искам съвет!

# 62
  • Мнения: 2 109
МамаМия веднъж съм правила воден - свалих о/о 1,200, които после постепенно си върнах за 2 четворки. Това, че имаш застой според мен не е толкова страшно, просто тялото свиква с новите кг, според мен не трябва да намаляваш порциите - в скоро време кантара ще тръгне надолу. Hug

# 63
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добро утро,
Ирка, Вангоби  Hug Hug Hug нали си знаете, момичета Wink
Мамамия - 5 кг за месец никак не е зле. Все пак те не са качени за толкова  Flutter Ако не успееш с водния - правиш го белтъчен и продължаваш напред. Аз първата врътка правих водни и не ми беше проблем, но втория път - не. Така че, както се чувстваш  Peace
Тази сутрин като включих ТВ и ми стана зле - бомба в Манчестър  Cry тези хора няма ли да се спрат  #Cussing out Добре, че детето знае, че майка му и баба му ще се притеснят и ми е писал по нощите, че всичко е ОК, не е излизал от общежитието и да не го мисля... Heart Eyes
Хубав и усмихнат ден на всички! Моят ще е натоварен, а и тези новини сутрин ме натоварват повече психически - вероятно убитите ще са младежи  Sad

# 64
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Hug Heart Eyes
Ох,Деска  Hug това е ужасно, наистина няма ли да спре всичко това  #Cussing out Радвам се,че младежа е писал и всичко е ок Hug Hug Heart Eyes
Ир и Вангоби благодаря милички Hug Hug Hug Heart Eyes
Ничия и Сиси  Hug Hug радвам се ,че дечица са по- добре Heart Eyes Цвети  Hug Hug също
Кати  Hug Hug да приемат принцесата, където желае fingerscrossed fingerscrossed
Мими лек път Hug Heart Eyes
Джулс  Hug Hug дано днес ти е по- добре, те тез гарги дано не идват скоро Mr. Green Mr. Green
Мамамия  Hug Hug този резултат за един месец е много добре и според мен, не си намалявай порциите , просто не прави прегешения, и пак ще почнеш да сваляш.А иначе доста билки сте си набрали Joy Joy
Ади Hug Hug чакаме снимки с роклята Hug Heart Eyes Стреличка Hug Hug ще я оправиш колата Heart Eyes
Имаше и друго newsm78
Днес ми е плодов - имам ябълки, череши, банани, обаче довечера сме на заведение - приятел на ММ се е прибрал от Белгия за празниците, освен да карам на салата, дано не се наложи да обяснявам Mr. Green Mr. Green
Прекрасен ден,бандичка любима Hug Heart Eyes

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мамамия, аз лично водните не ги харесвам. Много са натоварващи, а не се сваля повече от плодов. А обмяната нолково мното стресира и забавя, че после спираш да сваляш. Не виждам смисъл от тях. Но това си е мое мнение.
Охххх... отивам да търся спинъри, че ми изпилиха мозъка.  ooooh!

# 66
  • Мнения: 2 314
Добро утро!  Grinning Heart Eyes
Ир мерси за напитките.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Наборче съчуствам ти за това безбожно рано ставане.  spoko Hug Hug Heart Eyes
Вангобче супер закуска!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
МамаМия минуса за месец ти е супер. Недей да гладуваш.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Деска слава богу, че с детенце всичко е наред и се е сетил да пише. Hug Hug Heart Eyes Hug
Инджи салатки и едно ферментирало довечера - то нали е плод.  Mr. Green Joy Heart Eyes Hug Hug
Хубав и спорен ден на всички!  Grinning Heart Eyes
И по едно чайче.  Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 487
strela ,Indji11,savina_33,viki_kati ,desi_mama,благодаря за бързите отговори!Няма да правя воден и продължавам по план. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet
Довечера реших да не ходя и на бала на 12 клас. Имам куверт,но нямам настроение,за сега де може до довечера друго да се случи.
desi_mama ,представям се как си се почуствала  spoko ,важно е ,че всичко е на ред  Hug
Indji11 ,рядко правя прегрешения ,този път съм решила с цената на всичко да сваля,това е нещо като последен опит.Около мен сума ти народ отслабна драстично с 90ДД.И година ,две по- късно без дори да спазват режим почивка си задържат килограмите.Но аз ще направя и почивката за по- сигурно.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро, бандичка!
Деско, много грижовно момче си имаш! Hug
Дано Господ да пази децата ни! Praynig Praynig Praynig
Тази сутрин кантарев показа -1,6. Не е за радване, обаче. Отново съм подложена на невероятно напрежение!


Не мога да пиша повече, защото не мога да си събера мислите.
Извинявайте Heart Eyes

Последна редакция: чт, 25 май 2017, 08:57 от Irinita

# 69
  • Мнения: 487
Irinita ,стискам палци да се случат по най- добрия начин за теб нещата! Успех!

# 70
  • Мнения: 5 498
Тудорке, стискам палци! Разбирам какво е да работиш с германци, нали живея в тази държава вече четвърта година.
Деска, не се спряха значи Crossing Arms Радвам се, че всичко е наред и детето ти те е информирало Hug
Аз да взема да почерпя с една торта

...по случай рождения ден на шефа Joy Joy

# 71
  • Мнения: 5 732
Иринитка , мила Hug

Стискам палци нещата да се случат по най-добрият начин за теб и всичко да бъде така, както го искаш Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • Мнения: 2 844
Иринита стискам много  fingerscrossed fingerscrossed дано се случат нещата както е най- добре за теб.Ние сме с теб Hug Hug Hug

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Иринитка, стискам палци!  Hug
Аз исках само да прочета дали Деси е писала, че всичко е наред!
Деми, как сте?

Ще ви нагледам по-късно. Успешен ден на всички!  Hug

# 74
  • Мнения: 5 498
Аз реших да изненадам шефа за рождения му ден. Приготвила съм му подарък и смятам скоро да му го поднеса, но без да има картичка с пожелания вътре и съвсем незабелязано да му го оставя в стаята за отдих като преди това предупредя колегите да не му казват от кого е, за да вземе да се чуди. Ще тръгна по-рано от обичайното да не взема да го сваря да си пие кафето в обедната почивка hahaha

Общи условия

Активация на акаунт