Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 39 056
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 8 803
А, 102%, напрау 500%,  Joy  Joy

Десиии, приятно изкарване в Тбилиси,  Heart Eyes

Лия, ако не си гладна не я яж салатата,  Flutter
Виното я е заместило,  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 5 382
Тук съм. Не съм се отказала. Чета ви, но не пиша. Зациклих. Утре 21-ви ден, а резултатът е никакъв-2 кг. Ще ми се поне още 2. Признавам си ,че имах 2 сериозни прегрешения /мляко с ориз и лятна мусака с тиквички, ориз, картофи , ама и  с кайма/ Тази вечер един от синовете празнувааше РД. Хапнах салата и  домашна царска туршия. Знам, че царската е грешка, ама на фона на това на масата е приемливо.
Продължавам.
 На всички успех! На пътуващи и почиващи приятно изкарване!
Ще ви чета, но ще пиша след първия воден след 9 дни.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
 Нямало миди #Cussing out стари били  #Cussing outми да беше се гмурнал #Cussing out #Cussing out
Останах си с рецептата,а той - на пост и молитва  Crossing Arms

На вилата съм. "Поспортувах" и след вечерята от тиквички с кисело мляко и салата омазах с едни гадни бисквити.
Сега ме е яд.
Нищо, в неделя ще "чистя " с ягоди,а утре съм на агнешко.

Нещо сте се укротили Wink hahaha

Деско Hug Hug Hug Боржоми ли пиеш Wink bouquet
Курдов,почивай на макс,друже Hug

Лия, ти мислиш,че срещата ще свърши преди 21,00 ли??? Абсурд hahaha

# 678
  • Мнения: 29 304
Привет, привет! И аз днес почти останах режимна!
Лили моят обяд струваше 1.68 стотинки, постен ориз и салата зеле в стола на Тоха, после обаче си взех още една салата от зеле за 68 стотинки!
Вечерята на хепи беше огромна салата от неутралин зеленчуци и пак ориз с моркови и грах! Прегрешението беше чаша бяло вино, знам си че утре ще имам плюс!
Не съм ви чела назад, гледам Евгени, утре ще си наваксам!

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 23:19 от mimi.7299

# 679
  • Мнения: 2 093
 hahaha Липсва само потника  Joy Joy Joy

# 680
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Чи кой ти каза, че го нема, снимката е отрязана все пак.  Joy  Joy

Нямало миди #Cussing out стари били  #Cussing outми да беше се гмурнал #Cussing out #Cussing out
Останах си с рецептата,а той - на пост и молитва  Crossing Arms
Хохохохохоооооо,  Joy  Joy

# 681
  • София
  • Мнения: 11 153


Нямало миди #Cussing out стари били  #Cussing outми да беше се гмурнал #Cussing out #Cussing out
Останах си с рецептата,а той - на пост и молитва  Crossing Arms
Хохохохохоооооо,  Joy  Joy

Ей ся вече е язък за енерджитУ.  Mr. Green Whistling

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 866

Лия, ти мислиш,че срещата ще свърши преди 21,00 ли??? Абсурд hahaha
Ако си тук тогава, идвам без Тойотката и отиваме някъде на тематична вечер  Wink да се чуе за възпитаничките на ПАГ Гео Милев, ако са взели да ни позабравят  Laughing Joy Hug Вземаме и всички други фиданки, желаещи да се присъединят  Laughing
Аз съвсем скоро на парка Заимов бях в някакво култово заведение, което страшно приятно ме учуди - Ракета ракия-бар или нещо подобно, където ме посрещнаха с Лили  Shocked Shocked Shocked щото в последния един час преди да дойда само това чували от тази маса  Laughing

Мими, в УНСС стола пържола и салата е 1.60 - 1.80, а аз на диета  Laughing Laughing Laughing
Джулка, изядена вече.... (blush)

# 683
  • Мнения: 5 499
Аз пък днес опитах за пръв път сирене тофу. То било голяма гадост Sick Я кажете как да го приготвя, че да не ми е толкова противно на вкус.

# 684
  • Мнения: 29 304
Аз пък днес опитах за пръв път сирене тофу. То било голяма гадост Sick Я кажете как да го приготвя, че да не ми е толкова противно на вкус.
Няма начин...все си е гадно...и аз понякога ям от немай къде!

# 685
  • Мнения: 2 109
                    Добър вечер,
 Гледам голяма забава е било с моя обяд. Изкефихте ме. Наборче благодаря за другото. Simple SmileХодих на кино -
"Бензин" с Асен Блатечки, лекинко съм разочарована нещо в сценария куцаше според мен, но изгледахме го докрая
де. Омазването продължи с пица с различни колбаси и сирена. Край от утре се вземам в ръце.
Лия Ирнитка е права срещата едва ли ще приключи толкоз бързо - ако прецениш заповядай. Лягам тъй като имам да наваксвам.Purple HeartBlue HeartGreen Heart

# 686
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
            

                        

             

# 687
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Аз пък днес опитах за пръв път сирене тофу. То било голяма гадост Sick Я кажете как да го приготвя, че да не ми е толкова противно на вкус.


   Обожавам го, ако знаеш как го проядох покрай всички азиатци около мен тук  Laughing Laughing Laughing.

   Аз взимам твърдо тофу (FIRM, не  SILK  или  SOFT) . Нарязвам го на филийки с дебелина около 1 см. и го мариновам за няколко часа или цяла нощ. В маринатата слагам пресован чесън, соев сос, лимонов сок, олио/зехтин, черен пипер, малко горчица. Намазвам обилно и слагам в хладилника. Бъди сигурна, че има от маринатата навсякъде. Пека във фурната, като накрая само на горен реотан за коричка. Или на тиган за по бързо, като обръщаш и пържиш в малко мазнина и от двете страни. Чесънът малко прегаря там, но е вкусен. Пробвай!
 Heart Eyes

# 688
# 689
  • София
  • Мнения: 11 153
Добро утро!
Кошмарна нощ...  Sad
Нядох се с кифлички преди малко, всичко отиде по дяволите.
Ще се помъча още ден два с този режим и после май пак ще поткарам 90 дневния.
Това умора и глад хич не ми се връзват. Тоя народ как не се спря и не замина по морета по всички земни кълбета и да ми се разкарат от главата...  #Cussing out

Сега да си пийна и кафето...
 Hug Hug Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт