На пазар в Лозенград и Одрин - 11

  • 172 491
  • 758
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 585
А по границата спокойно ли е,че ние се каним другата събота да ходим с рейс? Някой би ли ми препоръчал фирма от Пловдив ?

# 601
  • у нас
  • Мнения: 5 747
Въпрос към тези, които пазарят често лекарства в Турция - търся Dermatix Si. Не ми излиза в търсачката. Търсих го и ръчно. Това означава ли, че не се продава в аптеките там вече?

# 602
  • Мнения: 212
В събота ще ходим с автобус до Одрин .Интересува ме какво продават в  покрития Бедестен до Ески джамията.Има ли дрехи или само сувенири.Същото ли продават в покрития пазар под Селимие джамия.Гледах картата на първа страница -направо объркация като ''Капана'' в Пловдив.Не съм от Пловдив ама същата мрежа от улици.

# 603
  • София
  • Мнения: 717
В събота ще ходим с автобус до Одрин .Интересува ме какво продават в  покрития Бедестен до Ески джамията.Има ли дрехи или само сувенири.Същото ли продават в покрития пазар под Селимие джамия.Гледах картата на първа страница -направо объркация като ''Капана'' в Пловдив.Не съм от Пловдив ама същата мрежа от улици.


Сходни са пазарите ,ние вчера бяхме там.  Пазара под селимие е по-малък,другия е по-голям. Този пазар,който е при Ески има повече дрехи и обувки ,има зоо магазини и цветарски магазин.

# 604
  • Мнения: 212
Благодаря,точно дрехи ме интересуваха.И дано да има от тези носни кърпи от плат  като едно време,меки и удобни.

# 605
  • Мнения: 4 529
Стоката в магазините на Уайкики у нас и в Турция е доста различна. В голяма степен е различна и в отделните магазини на веригата в Турция. В това се убедих и през последните два дни във Фетие и в Каш.  Дъщеря ми досега не си е харесала нищо от тях в България, но тук си накупи доста есенни дрешки на много добра цена. Блузки и пуловери има на цена между 20 и 40 лири. Дънки за 50 лири. Заслужава си.
За първи път пазарувахме във магазин Фула. Не ми беше познат досега. Не знам дали е верига.Някой ако знае дали имат магазини в Одрин или Лозенград, да сподели. Много хубави неща на чудни цени.

Последна редакция: пн, 16 окт 2017, 21:26 от daniela.qnkova

# 606
  • София
  • Мнения: 717
Благодаря,точно дрехи ме интересуваха.И дано да има от тези носни кърпи от плат  като едно време,меки и удобни.

Отиди на този пазар ,100% ще си намериш. Кърпи имаше много .Успех с търсенето Simple Smile

# 607
  • Мнения: X
А по границата спокойно ли е,че ние се каним другата събота да ходим с рейс? Някой би ли ми препоръчал фирма от Пловдив ?
Мем травел с автобуси, които тръгват от сточна гара.

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, в събота ще пътувам за първи път на екскурзия до Одрин с автобус за един ден. Може ли да ме ориентирате колко лири да си обменя, като смятам да си купя традиционни неща : прах, омекотител, маслини, ядки, кори за баница, баклава и нещо сладко за почерпка - количествата ще са единични, за лична употреба. Благодаря преварително.

Много е относително. Ако ще купуваш само това може да ти стигнат 200 лири, но не по-малко.

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 75
Въпрос към тези, които пазарят често лекарства в Турция - търся Dermatix Si. Не ми излиза в търсачката. Търсих го и ръчно. Това означава ли, че не се продава в аптеките там вече?
Здравейте!Продава се все още назад в коментарите за този крем за белези бях писала за него!

# 610
  • Мнения: 212
Vikonetka, благодаря,второ ходене ще ми е.Изчетох от 1-тема  и дано се справя.

# 611
  • Мнения: 4 222
В събота ще ходим с автобус до Одрин .Интересува ме какво продават в  покрития Бедестен до Ески джамията.Има ли дрехи или само сувенири.Същото ли продават в покрития пазар под Селимие джамия.Гледах картата на първа страница -направо объркация като ''Капана'' в Пловдив.Не съм от Пловдив ама същата мрежа от улици.
В безистена до старата джамия има и доста прежди...

# 612
  • Мнения: 29
Здравейте​, досега сме ходили 2 пъти до Одрин и сме много доволни искам да ви попитам знаете ли какви са цените на полуавтоматичните апарати за кръвно и има ли сметка да си купя от там, и в Турция правят ли коледни намаления или нещо за нова година или няма значение дали сега ще отидем или след месец.
Не се заяждам, ама не се стърпях. Какви коледни намаления в мюсюлманска държава?

йоко, както са ти писали, цените в Уайкики никак не са високи. Не знам в кой град живееш и имате ли такъв магазин наблизо, но ние имаме и преди да отидем до Одрин, ходих в Уайкики и си набелязах определени дрехи, а после им съпоставих и цените. Например дънки за дъщеря ми тук струват 40 лв., там 60 лири, т.е. няма и 30 лв.

Зелена карта и ние не сме плащали, но винаги са ни питали дали искаме, т.е. не върви в комплект с ГО.

. Ами извини ме но бъди малко по търпелива и чети попитах за намаления по нова година или те не празнуват. Извинявам се трябваше по-подробно да си задам въпроса за да го разберат всички другия път ще се постарая повече

# 613
  • Мнения: 599
В Лозенград има ли магазин Уайкики или DeFacto ?Изобщо има ли магазини на по-известни марки?

# 614
  • Мнения: 3 291
Мима_37Нямат такива намаления като нас.Няма значение дали сега или по НГ.Най много тогава да е заредено с повече зимни дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт