"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 32

  • 48 635
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 11 575
Толкова рано явно не са били симптоми на бременност.

# 571
  • Мнения: 203
И аз съм с подуване и болки като ПМС, ама аз всеки месец съм така, просто се надявам този месец да е от нещо друго. Ние преди да започнеш с опитите / 1-ви месец ни е / , аз всеки път бях бременна откривах си и невъзможни симптоми 😂 . . Сигурно ако събера всички пари за тестове ще изгледам едно дете 😂. Та молбата ми е да споделите как спирате да се вманиачавате ?
[/b]quote author=Margaritka_89 li=topic=989618.msg35565035#msg35565035 date=1505803233]
А да ви попитам кога започват промените в гърдите по време на бременността? Потъмняването на зърната и т.н. Четох доста и някой казват че по това познават още преди теста да е отчел, а на други места пише че тези промени започват чак след 30 ден...  Thinking

аз живот и здрав влизам в 4ти месец другата седмица и още не виждам потъмняване, а относно подуването и понаболяването го усетих 1 седмица преди да ми дойде. По това разбрах че съм бременна.
[/quote]

# 572
  • Варна
  • Мнения: 66
Личи си когато е зглобен също но за по сигурно аз ги отварям да видя дали наистина има Joy

# 573
  • Мнения: 25 943
Личи си когато е зглобен също но за по сигурно аз ги отварям да видя дали наистина има Joy
Само не разглобявай бебето, да видиш дали наистина му има нещо... hahaha hahaha

# 574
  • Мнения: 394
Толкова рано явно не са били симптоми на бременност.
А на какво?Разбира се не се събудих с повръщане но нещата започната постепенно,отпадналост,сънливост,всеки ден все повече ми се гадене....Това че при теб е било по друг начин не значи че при всички е така

# 575
  • Мнения: 5 468
Гърдите обикновено стават болезнени след овулация и продължават така докато не дойде менструацията. При бременност, болката около датата на менструацията не утихва и гърдите остават болезнени. Зърната постепенно стават чувствителни. Така че е преди закъснението е трудно да се различи дали е ПМС или бременност. Аз за почти година опити, всеки месец имах адски болезнени гърди и в месеца, в който забременях ме боляха по абсолютно същия начин. Относно потъмняването на зърната, на мен ми се случи към средата на бременността някъде. Това е от малко по-късните симптоми.

# 576
  • Мнения: 25 943
Различно е при всеки, аз не съм имала чувствителност и болки в гърдите.

# 577
  • Варна
  • Мнения: 66
Мойте пък са меки и без болка както през всички дни така бяха в предишната ми бременност и това ме кара в момента да си мисля че може нещо да е станала а преди цикъл доста ме болят 10 дена преди това така разбирам че ще ми идва

# 578
  • Мнения: 31

Ето и втория тест под ъгъл какво показва , има но е почти невидима. Но според мен е отрицателен.Мисля че тестовете не са качествени.Ранния ми показа по същия начин.Какво ще кажете вие ? Виждате ли нещо ?

# 579
  • Мнения: 122
Аз я виждам чертата, твоята я е хванал апарата. дано да потъмнее скоро и да ти донесе едно хубаво бебче ❤ аз ще следя с интерес какво ще се окаже. Да кажат и другите момичета дали виждат нещо

Относно болката в гърдите и аз я имам всеки месец преди М и затова ми беше интересно има ли начин да се различи от болката при бременност Simple Smile

# 580
  • Мнения: 31
Аз я виждам чертата, твоята я е хванал апарата. дано да потъмнее скоро и да ти донесе едно хубаво бебче ❤ аз ще следя с интерес какво ще се окаже. Да кажат и другите момичета дали виждат нещо

Относно болката в гърдите и аз я имам всеки месец преди М и затова ми беше интересно има ли начин да се различи от болката при бременност Simple Smile
Мислите ли ? Зарадвахте ме дано е така.Ако направя шуър чек дали ще покаже или да изчакам още някой друг ден 😇 И аз незнам какво да си мисля .... със много смесени чувства съм,  още когато започнахме бебе правенето бях убедена че е станало а сега си мисля че нищо не е станало.Май се побърквам.

# 581
  • Мнения: 394
Аз я виждам чертата, твоята я е хванал апарата. дано да потъмнее скоро и да ти донесе едно хубаво бебче ❤ аз ще следя с интерес какво ще се окаже. Да кажат и другите момичета дали виждат нещо

Относно болката в гърдите и аз я имам всеки месец преди М и затова ми беше интересно има ли начин да се различи от болката при бременност Simple Smile
Мислите ли ? Зарадвахте ме дано е така.Ако направя шуър чек дали ще покаже или да изчакам още някой друг ден 😇 И аз незнам какво да си мисля .... със много смесени чувства съм,  още когато започнахме бебе правенето бях убедена че е станало а сега си мисля че нищо не е станало.Май се побърквам.
И аз така бях ти бледа черта ту тъмна накрая отидох и се боцнах за кръвен,там вече няма да се побъркваш.

# 582
  • Мнения: 31
Аз я виждам чертата, твоята я е хванал апарата. дано да потъмнее скоро и да ти донесе едно хубаво бебче ❤ аз ще следя с интерес какво ще се окаже. Да кажат и другите момичета дали виждат нещо

Относно болката в гърдите и аз я имам всеки месец преди М и затова ми беше интересно има ли начин да се различи от болката при бременност Simple Smile
Мислите ли ? Зарадвахте ме дано е така.Ако направя шуър чек дали ще покаже или да изчакам още някой друг ден 😇 И аз незнам какво да си мисля .... със много смесени чувства съм,  още когато започнахме бебе правенето бях убедена че е станало а сега си мисля че нищо не е станало.Май се побърквам.
И аз така бях ти бледа черта ту тъмна накрая отидох и се боцнах за кръвен,там вече няма да се побъркваш.
Аз не мисля да правя кръвен тест.Ще изчакам още малко и ще си проличи.На 22-23.09 чакам МЦ и ще видим.Дано не дойде в близките 9 месеца ☺

# 583
  • Мнения: 394
Аз я виждам чертата, твоята я е хванал апарата. дано да потъмнее скоро и да ти донесе едно хубаво бебче ❤ аз ще следя с интерес какво ще се окаже. Да кажат и другите момичета дали виждат нещо

Относно болката в гърдите и аз я имам всеки месец преди М и затова ми беше интересно има ли начин да се различи от болката при бременност Simple Smile
Мислите ли ? Зарадвахте ме дано е така.Ако направя шуър чек дали ще покаже или да изчакам още някой друг ден 😇 И аз незнам какво да си мисля .... със много смесени чувства съм,  още когато започнахме бебе правенето бях убедена че е станало а сега си мисля че нищо не е станало.Май се побърквам.
И аз така бях ти бледа черта ту тъмна накрая отидох и се боцнах за кръвен,там вече няма да се побъркваш.
Аз не мисля да правя кръвен тест.Ще изчакам още малко и ще си проличи.На 22-23.09 чакам МЦ и ще видим.Дано не дойде в близките 9 месеца ☺
Ехеее,има време,макар че на мен ми отчете 5дни по рано писала съм,но и бебето върви напред със седмица по ехограф доста големичко и смешно с тия малки крайничета още....Grinning

# 584
  • София
  • Мнения: 7 645
Taзи марка тестове са известни с това, че показват черти, а бременност няма.
Не знам дори защо някой още си ги купува.
Не се навивайте докато не проверите с друга марка тест като шуърчек примерно.

Общи условия

Активация на акаунт