ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 414
  • 773
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 50
Вчера си направих труда да претегля какво количество ям. За закуска 350 гр, за обяд - 750 гр и още толкова за вечеря, само диня. За първи път ми беше гладно през нощта. Кантарът показа 0,500 гр надолу, но мисля, че е от сравнително по-малкото храна, която съм приела в сравнение с другите дни. Кафето сутринта хич не ми се отрази добре, догади от него и утре ще се опитам да  не пия.
Като цяло обаче общият ми вид нещо не е ок. Станах с торбички под очите и с големи черни кръгове, кожата на лицето ми изглежда посърнала, имам вид на болен човек.  Спазвала съм този режим на хранене преди около 6-7 години,  10 дена + 7 дена захранване. Тогава свалих 1,5-2 кг, но стартовото ми тегло беше около 53-54 кг. Спомням си, че изпитвах непрекъснато усещане за щастие, сияех,  имах усещането, че летя, а сега не е така ...
За днес -  закусих пъпеш, взех си и за офиса. Ще се опитам да спазвам режима по-стрикно. Количеството плодове да е до 800 гр и без кафе, дано се стравя. Ако обаче изпитвам силен глад, предпочитам да хапна плод, отколкото да стоя будна цяла нощ. 

# 346
  • Мнения: 5 234
И аз постоях будна снощи, но не беше от глад.
Иначе днес отчитам начало на 9-ти ден, 51,7 кг, -1,8 кг. общо. Търпение си трябва.
Имам подобрен общ вид или поне такова е усещането.
Купих си по-интересни чайове от ДМ, започнах да мажа един крем срещу стрии, който отлежава от миналата година. Старая се да се натоварвам физически и да вървя повече.
Обмислям този път да не се целя в точен брой дни, а в постигнат резултат, т.е. ако се наложи да удължа дните, но не се заричам, че досега предишните пъти към 17-я ден вече ставах нетърпелива за захранване.
Хубав ден! Хайде и другите на отчет! Simple Smile

# 347
  • Мнения: X
Вчера си направих труда да претегля какво количество ям. За закуска 350 гр, за обяд - 750 гр и още толкова за вечеря, само диня. За първи път ми беше гладно през нощта. Кантарът показа 0,500 гр надолу, но мисля, че е от сравнително по-малкото храна, която съм приела в сравнение с другите дни. Кафето сутринта хич не ми се отрази добре, догади от него и утре ще се опитам да  не пия.
Като цяло обаче общият ми вид нещо не е ок. Станах с торбички под очите и с големи черни кръгове, кожата на лицето ми изглежда посърнала, имам вид на болен човек.  Спазвала съм този режим на хранене преди около 6-7 години,  10 дена + 7 дена захранване. Тогава свалих 1,5-2 кг, но стартовото ми тегло беше около 53-54 кг. Спомням си, че изпитвах непрекъснато усещане за щастие, сияех,  имах усещането, че летя, а сега не е така ...
За днес -  закусих пъпеш, взех си и за офиса. Ще се опитам да спазвам режима по-стрикно. Количеството плодове да е до 800 гр и без кафе, дано се стравя. Ако обаче изпитвам силен глад, предпочитам да хапна плод, отколкото да стоя будна цяла нощ. 
Не се притеснявай в първите няколко дни, това си е в рамките на нормалното. Организмът се прочиства от токсините, които излизат през кожата. На мен задължително ми излизат пъпки на лицето през първите 3 дни. Правя режима за 7-8 път и винаги е едно и също като симптоми.
При мен Ден 2 от 10 дневно плодуване.
Кантарът е минус 1.2кг. спрямо вчера и мога да се похваля с 51.3кг. Не съм спряла физическа активност. Всяка седмица ходя поне 3-4 пъти на плуване, парна баня и сауна+12км. на ден разходка с кучето. Нямам време да мисля за храна.
Закуска: 2 банана, 1л. вода и кафе
Обяд:пъпеш
Вечеря:пъпеш.
Не ми се пие чай и пия минерална вода.

# 348
  • Мнения: 50
CheerUp, на мен ми е 9-ти ден и затова се учудих на вида си сутринта.

# 349
  • Мнения: 50
Не стана работата с кафето Simple Smile . Станах рано сутринта, пих две чаши топла вода с лимон, но след около час започнах да усещам едно туптене в слепоочието, което при мен е сигнал, че ще ме заболи главата след час-два. След едно кафе тупкането отмина. Май по-добре пред хапче за глава.
Иначе промяна в теглото ми няма. 61,8 бях пак сутринта, което е 3,5 кг за девет дена. Супер е за мен, защото свалям много трудно. Не мога да разбера каква е причината сега теглото ми да спада, а друг път при оскъдно хранене да не мърдам със седмици. Може ли причината може да е в консумацията на една и съща храна по цял ден?! 
За днес съм си приготвила нектарини. Не си падам много по тях, защото ми причиняват свръхчувствителност на зъбите .
Ще очаквам и останалите плодуващи да споделят резултатите Simple Smile

Успешен ден на всички!

# 350
  • Мнения: 5 234
10-ти ден. Не съм се теглила нарочно днес, та после няколко дни накуп да видя значителния ми резултат. Rolling EyesSmile

# 351
  • Мнения: 108
Аз съм на захранване. 21 дена си ги издържах без особени затруднения. Не съм имала и кризи... Общо -10кг., но продължавам, защото и със захранването съм стриктна. Отслабването не ми е цел, въпреки че имам нужда. Отървах се от високото кръвно и главоболието, което е голям плюс за мен. След седмица ще направя и едни пълни изследвания.

# 352
  • Мнения: X
3 Ден плодуване при мен, забравих да се изтегля днес и утре ще дам отчет.
Закуска: банан
Обяд: Грозде
Вечеря:Грозде

Засега не изпитвам никакъв глад и не ми се яде Simple Smile Продължавам с пиенето на вода, а не на чай, кафето също не съм го спряла, но не вярвам да е проблем.

# 353
  • София
  • Мнения: 2 445
Здравейте, след 10 дни плодуване + 10 захранване в началото на миналото лято с прекрасни резултати в здравословно и килограмово отношение, ще се присъединя пак към вас.
Междувременно в началото на тази година направих един мисед, поради което малко ми се поразтърсиха и килограми и т.н., но като цяло резултатът се задържа като положителен - и в здравословно и в килограмово отношение. Миседът беше в следствие от комбинация от фактори, която все още доизясняваме, но според мен до забременяване се стигна и благодарение на пречистеното тяло след режима (4 месеца след него)
Другата седмица ще си пусна едни много пълни изследвания, вкл. имунологични (заради преглед при Русев) и смятам от средата на юли да направя или 10 или колкото станат след това + 10 (и колкото са станали).
Тъй като го правя заради здраве, съм много стриктна - пия чайове от само една билка, слагам малко мед, следвам часовете, ходя спокойно по 6-10 км на ден, не смесвам плодове, не пия фрешове. Не докосвам друго, освен разписанито. Въобще, дано и този път да ми е така. Захранването го правя много плавно, така че реално на “обща храна” минавам чак ден след като приключа и с него.

Като цяло от време на време си правя по един такъв ден, но е по-скоро веднъж месечно. Винаги са 1+1 захранване.
Сега се подготвям психически за по-дълъг период, да видим ...
Успех на всички ни Simple Smile

# 354
  • Мнения: 50
Днес - 11 ден, общо свалени от началото 3,7 кг, много съм доволна. Започнах да си мисля, че първата цел - 58 кг е реална. До нея остават още 3,6 кг. , които се надявам да сваля до края на захранването.
Вчера ми беше първия ден, в който не изпитвах глад. Закусих 2 малки нектарини, за обед 2 големи, за вечеря 1 средна. Аз не пия чай, мед не обичам въобще, така че съм без тях. За сметка на това винаги съм пиела много вода. Сега съжалявам, че в началото не взех мерки, за да мога да отчета дали реално имам резултати, защото за мен мерките са много по-важни от цифрите на кантара. На 18 юни, когато започнах, нямах идеята за толкова дълъг режим, а само за един рестарт за здравословно хранене.
Снощи се зарових в старите теми, беше ми много интересно. Simple Smile Започнах да мисля и за захранването, въпреки че до него има още доста време
На всички на режима и на тези, които се чудят дали да започнат желая успешен ден!
 

# 355
  • Мнения: X
Ден 4 при мен, общо свалени 2 кг. Тази сутрин съм 50.7кг, но съм пред МЦ, така че задържам доста вода. Чайове не пия, а само вода, но пък има ефект. Мислех да не смесвам плодовете, но ми трябва нещо по-калорично, тъй като не съм намалила спортната активност. Днес съм на фитнес, после 3 дни плуване и 3 почивка. Всеки ден съм на дълги разходки с кучето, така, че движение имам доста.
Закуска: Банан
Обяд: Нектарини
Вечеря: Пъпеш

# 356
  • Мнения: 50
Момичета, добро утро! 
От днес броя килограмите в обратна посока, колко ми остават Smirk Тази сутрин кантара ме изненада с цели 400 грама, така че до финала остават 3,2 кг.
Лошото е ,че ми се върна една болка в ухото, която мислех , че съм излекувала.
От снощи започнах отново капки.
Иначе съм си непрекъснато гладна Stuck Out Tongue , но не ми е драма, защото като започна нещо много рядко се отказвам
Вчера бях на пъпеш, а днес съм си взела нектарини. За целия ден общо 5 средни като размер, не съм ги теглила.
Вода - на корем, пия си доста.
Тъпото на този режим е, че ти ограничава социалния живот. Ето сега, уикенда, с тази лоша прогноза, щяхме да ходим на гости на приятели, но на мен хич не ми се иска. Да стоя с чаша вода на маса цял ден хич не ми се струва оферта
Поднових си картата за финес от другата седмица, дано да имам физически сили да ходя. Не зная до колко е добра идеята след 14-15 дена глад да стартирам по-активен спорт след като вече почти година и половина не съм стъпила в залата
Това от мен за днес. Хубав ден на всички!


# 357
  • Мнения: 3 499
Здравейте. Правила съм диетата няколко пъти преди години и сега обмислям да започна отново утре. Но имам въпрос: фреша, който пиете като едно хранене, от един вид цитрус ли е или може от два например?

Имам 2-3 кг за сваляне, зная че много трудно ще "паднат", може би ще са ми необходими и две седмици плодуване, но нека поставя успешен старт, пък лесно е след това...

И друго да попитам. Simple Smile Вместо чай с мед, според вас, понякога мога ли да го заменя с коктейл от кленов сироп /вода + лимон + кленов сироп/?

# 358
  • Мнения: X
Здравейте. Правила съм диетата няколко пъти преди години и сега обмислям да започна отново утре. Но имам въпрос: фреша, който пиете като едно хранене, от един вид цитрус ли е или може от два например?

Имам 2-3 кг за сваляне, зная че много трудно ще "паднат", може би ще са ми необходими и две седмици плодуване, но нека поставя успешен старт, пък лесно е след това...

И друго да попитам. Simple Smile Вместо чай с мед, според вас, понякога мога ли да го заменя с коктейл от кленов сироп /вода + лимон + кленов сироп/?

Не е препоръчително. По-добре чиста вода и мед, ако огладнееш. Аз не обичам чай и пия вода. А ако хапваш диня и пъпеш, даже и вода не ти се пие.

Ден 6 от мен.
Днес съм на череши, нектарини и банан.
Понеже съм в МЦ не съм се теглила, ще дам отчет в понеделник, тъй като задържам вода по време на МЦ. Ходих на плуване, утре пак. Чувствам се превъзходно.

# 359
  • София
  • Мнения: 2 445
Поздравления на всички ви.
Искам да поясня, че като казах, че не смвсвам плодове, имах предвид, че не ги смесвам в едно хранене, но за деня може и да избера различен плод за някое от храненията.
Това ме спасява в “социално” отношение - мога да си поръчам диня или пъпеш в заведение.
Днес съм на плодов ден, най вероятно този път ще направя 2+2 или 3+3, за да се подготвя за по-дългия период после.

Общи условия

Активация на акаунт