Астрология - 10 тема

  • 37 180
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 592
Luna,

Така е , аз затова не задълбавам в лошите анализи, защото ще се изкарам жертва на звездите , а не трябва да имаме такава нагласа. Не е само една позиция на планета, която ни определя.
Има случаи на хора с почти еднакви карти/позиции и много различна съдба.

Алена,

Тази карта горе със Садито има точно Кала Сарпа йога- всички планети са между Кету и Раху, в едната половина. В случая йогата я води Кету , тъй като той минава през всички планети.
Води се ( животът като цяло ) цикъл на прключване на карма.
Ако води Раху е цикъл на "започване", нов цикъл. Може би както казва Сотис - духовно израстване, нови уроци.
И в този случай казват, че си по-скоро като наблюдател на събитията в живота си. Аз лично мога да го потвърдя. Но това е много общо тълкувание - просто един допълнителен нюанс в пейзажа. Simple Smile

# 571
  • Мнения: 3 311
В навамша имам Кала Амрита, но там има и други недвусмислени указания за по-особена съдба и специфични уроци. За сметка на някои земни благинки. Човек не може да избяга от съдбата си, в един момент обстоятелствата те карат да прогледнеш, особено след като в продължение на много време и при полагане на максимум усилия не ти се получава дадено нещо. В един момент разбираш, че грешката не е в теб, а просто си тръгнал по път, който не е отреден за теб. И да гониш цели, които се разминават с твоята програма или дори биха ѝ попречили да бъде изпълнена. Надявам се с тази карма вече да съм приключила и в следващия живот, ако имам такъв, да стартирам нов цикъл. И някъде далеч от тук, в друга Галактика.  Simple Smile

# 572
  • Мнения: 9 152
Благодаря на Луна, на Мая и на Сотис. Heart Eyes
Чудесни, ценни мисли , плод на опит и прозрения сте споделили.

# 573
  • Мнения: 1 592
В навамша имам Кала Амрита, но там има и други недвусмислени указания за по-особена съдба и специфични уроци. За сметка на някои земни благинки. Човек не може да избяга от съдбата си, в един момент обстоятелствата те карат да прогледнеш, особено след като в продължение на много време и при полагане на максимум усилия не ти се получава дадено нещо. В един момент разбираш, че грешката не е в теб, а просто си тръгнал по път, който не е отреден за теб. И да гониш цели, които се разминават с твоята програма или дори биха ѝ попречили да бъде изпълнена. Надявам се с тази карма вече да съм приключила и в следващия живот, ако имам такъв, да стартирам нов цикъл. И някъде далеч от тук, в друга Галактика.  Simple Smile

И аз значи съм така - Рахувска йога.
Новите уроци ще са на тема семейство и деца , на 100% !  Rolling Eyes
Щот сега е проблем. Rolling Eyes
Или преди съм имала много деца, та сега за разнообразие - нула ? Не знам... но нали темите понякога продължавали.
Трудно е човек да приеме съдбата си - много безсилие и фрустрации.
Два опита нвитро имам и двата пъти клиниките или затварят , или доктора се мести - точно преди опита.
И му казвам на мъжа ми - не е за нас тоя път, просто то се разпада всичко пред очите ми. Rolling Eyes

# 574
  • Мнения: 9 152
Мая, имам колежка, също много фрустрации на тази тема. Опити всякакви, инвитро, прегледи и пр. Често страдаше и от цистит. Беше се тотално  обезсърчила. Е, има си прекрасна  дъщеричка. Забременя и роди точно след като се беше примирила със съдбата си. Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 07:45 от Катерица

# 575
  • Мнения: 3 882
Аз съм със съвпад на Луна и Раху - Сотис, много внимателно ти четох описанието, в доста от нещата се разпознавам.
Не бих се определила като човек с проблемна емоционалност, но виж нервна - определено.

Искам нещата да стават както аз кажа, когато кажа и моята дума да се слуша. Не обичам промените, трудно пускам и се разделям.
Преди години такива раздели съм имала, че сега като връщам лентата направо се чудя аз ли съм била или не - много тежки, даже веднъж съм стигала и до депресия. Наскоро гледах разположенията на планетите в онзи период - Сатурн на АС, опозиция ДС- където са Слънце, Луна и Раху. Плутон над Марс, Сатурн и Нептун - картинката е била пълна  Crazy

Аз мисля над нещо друго - много често си говорим за карма, отминали животи, какво сме правили, какво не сме. Добре, може да прозвучи много глупаво ама аз какво съм виновна за това, което е ставало векове назад? Очевидно не помним какво се е случвало, били сме други души - защо тук трябва да си изкупваме греховете за неща, за които дори и не подозираме?  newsm78

# 576
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
...
Трудно е човек да приеме съдбата си - много безсилие и фрустрации.
....

Трудно е защото са безчет въпросите - защо аз, защо на мен. Ако знае, че сам е избрал този път - с конкретна цел, би могъл да се замисли за нея и да й се посвети Simple Smile

# 577
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455

Аз мисля над нещо друго - много често си говорим за карма, отминали животи, какво сме правили, какво не сме. Добре, може да прозвучи много глупаво ама аз какво съм виновна за това, което е ставало векове назад? Очевидно не помним какво се е случвало, били сме други души - защо тук трябва да си изкупваме греховете за неща, за които дори и не подозираме?  newsm78

Душата, енергията е една. Идва тук или на друго място, като на поле за усъвършенстване в определени условия Simple Smile

Зачети Майкъл Нютон  Peace

# 578
  • Мнения: 3 882

Аз мисля над нещо друго - много често си говорим за карма, отминали животи, какво сме правили, какво не сме. Добре, може да прозвучи много глупаво ама аз какво съм виновна за това, което е ставало векове назад? Очевидно не помним какво се е случвало, били сме други души - защо тук трябва да си изкупваме греховете за неща, за които дори и не подозираме?  newsm78

Душата, енергията е една. Идва тук или на друго място, като на поле за усъвършенстване в определени условия Simple Smile

Зачети Майкъл Нютон  Peace

Добре Аленка ама ние не помним тогава какво е било.
Каквото и да сме правили, сега очевидно не го, поне в някои случаи де... затова не ми е ясно, защо все "изкупуваме грехове", за които даже и не подозираме.

За Майкъл Нютон, преди време беше препоръчала книгата му в темата и аз я свалих. Започнах да я чета, но си дадох сметка, че не съм готова за нея още. Чакам да му дойде времето.  Blush

# 579
  • Мнения: 1 592
...
Трудно е човек да приеме съдбата си - много безсилие и фрустрации.
....

Трудно е защото са безчет въпросите - защо аз, защо на мен. Ако знае, че сам е избрал този път - с конкретна цел, би могъл да се замисли за нея и да й се посвети Simple Smile

Аз съм Марс в съвпад със Сатурн , което правело Робокоп Simple Smile Така че не смятам да се предавам!   Whistling
Единственото положително проявление на Сатурн може би. Войнствено съм настроена - ще осиновяваме засега, още не знае , но... натам вървиме като гледам.
 Wink


Адриана,

Луна с Раху може да значи или по-скоро се вижда при хора с ментални заболявания- евентуално.
Разглеждаха картата на стрелеца от Лас Вегас.
Луна в 12Д, с Раху ! Отсреща в опозция - Плутон ( масите). Shocked
Скрита лимонка, както казват.
Специално коментираха Луната , че е много зле разположена в 12Д и отделно отгоре Раху.
И отделно Венера смачкана в Овен с Марс отгоре й.
И отделно той е Риби с АСЦ Близнаци - дуални знаци. Едно го гледаш, то съвсем друго се оказва.  
И в Кету период влязъл преди няколко месеца.

Не ми се даваше тоя черен пример, ама .. Close

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 01:30 от Maya Bee

# 580
  • Мнения: 3 311
Ако паметта не се затриваше при всяко поредно инкарниране, Земята отдавна щеше да е пълна само с луди. Само си представете какво бреме е да помниш всичките си постъпки и преживявания от преди. От друга страна, започваме всеки живот "на чисто" и трябва наново да си припомняме някои неща и да преповтаряме уроци. Но нали за това се говори – Духът за всяка своя инкарнация избира определена програма за развитие, конкретни уроци и обстоятелства. И в рамките на един живот няма как да се изкупят всички предишни грешки. Обикновено "изплащаме" карма, която е "узряла" за реализация в сегашния ни живот, не цялата натрупана дотук. Нещо като предварителен "екшън план" – в този живот ще съм еди какъв си, ще решавам еди какви си задачи и при еди какви си обстоятелства. И за всяка инкарнация Духът избира различни приоритети, целта е трупане на опит и впечатления, на тази база се реализира и изначално заложен стремеж към усъвършенстване, за да се върнем отново при Абсолюта, от който сме излъчени /божествени монади/ и да се слеем с него. Но това е дълбока езотерика и няма нищо общо с астрологията на нивото, на което се разбира и масово се практикува. Малко се отплеснах, но това беше отговор на въпроса "защо все на мен, с какво съм виновна?".

# 581
  • Мнения: 3 882
Мая, хубава работа - аз също съм Риби, отделно като теб имам и съвпад на Сатурн и Марс Simple Smile

А, това за ментални заболявания, недей моля ти се, по-полека с тия неща, нежна душа съм  Laughing Laughing

Моята Луна е в 7, невидима. По сидералния съм АС Лъв и имам много огън в картата. Но по западната съм АС Дева, много земя и вода  Peace

Сатурн е най-силната планета в хороскопа ми, в собствен знак и хубавото е, че прави тригон към Юпитер, иначе не ми се мисли какво щеше да е.  ooooh!

# 582
  • Мнения: 9 152
Adriana11 ,
Помним, ама по друг начин. Simple Smile
Пази Боже , ако помнехме така, както имаш предвид.
Замисляла съм се да си направя регресия.
Но съм се отказвала. Поради няколко причини.
А и едва ли ще мога да понеса да видя примерно какъв злодей съм била.
Maya Bee , много страшно звучи  Confused
Племенникът ми е с Венера и Марс в Овен, а Луна и Раху в съвпад Shocked

# 583
  • Мнения: 3 882
Катеричка и аз съм си мислила за регресия - доста пъти, но и за това не му е дошло времето. Кой знае, може да изляза и някой сериен убиец  ooooh!

Макар че, преди години, не знам по какъв повод беше ама май ми казваха, че в минал живот съм била страшна материалистка, работохоличка, която не си е гледала много семейството.  Shocked

Сотис, друго питане имам - как тогава се обяснява дечицата, които умират няколко дена след раждането си?
На братовчедка ми се роди болно детенце - момиченце, толкова чакано и желано - беше страшно увредено, при положение, че бременноста й е била много нормална и лека, с никакви усложнения. Плода е бил наблюдаван, всичко е било наред.

Детенцето почина на 9 месеца ....

# 584
  • Мнения: 1 592
Адриана,
Да бе , страшно звучи , ама просто "кейс стъди". Simple Smile
Не го приемаме лично - че  и мойто Раху ми е близо до Луната . На 35 градуса  де. Simple Smile

Регресията не е за всеки... това са вече страшни неща. Може и да не се понесе добре.
Аз категорично не проявявам интерес. Стреса от тоя живот ми стига.

Общи условия

Активация на акаунт