Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 685
  • 206
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 863
За мен подходящ продукти биха били шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. Считам, че есента е подходящо време, в което трябва да подсилиш косата си.

# 121
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 563
Страхотни продукти, трудно ми е да избера, но се спирам на пилинг с кал за лице без сапун. Кожата ми е комбинирана, съставките на пилинга ми допадат и смятам, че същия би се отразил чудесно на кожата ми.

# 122
  • Мнения: 2 755
За мен и семейството ми ще е най-полезен ще бъде  интензивният крем за крака с черна кал, защото  често имаме проблем с напукани пети и груба кожа на краката.

# 123
  • София
  • Мнения: 9 850
Шампоан с лечебна кал е моят избор. Искам косата ми да бъде мека и силна.

# 124
  • Мнения: 3 552
Аз бих избрала продуктите за коса: шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море.

# 125
  • Мнения: 477
Аз си избирам Шампоан с лечебна кал от Мъртво море , защото косата ми много бързо се омазнява , става безжизнена и ми се появява косопад.Ще ми е интересно да пробвам този продукт!

# 126
  • Мнения: 11 602
Заради проблемната си кожа на лицето бих избрала Пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера - звучат като идеалното за мен решение.

# 127
  • София
  • Мнения: 13 309
Напоследък имам проблем с косата. Мисля, че използвайки  шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море косата ми ще се възстанови и ще спре косопада.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 23:57 от Тaня67

# 128
  • Мнения: 541
Аз бих избрала Почистваща кална маска, обогатена с алое вера, защото кожата ми е проблемнна и мисля, че маската е подходяща при раздразнения на кожата

# 129
  • Мнения: 441
Избирам шампоана с лечебна кал. Косата ми е изтощена и имам засилен косопад напоследък, така че бих пробвала с удоволствие този продукт.

# 130
  • Мнения: 9 503
Бих избрала двете почистващи маски за лице - пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера.  Simple Smile

# 131
  • Мнения: X
Харесва ми най - много шампоана и маската с кал от Мъртво море. След летните емоции косата ми има нужда от възстановяване. Така ще има нови сили да се бори с предстоящите студове.

# 132
  • Някъде там
  • Мнения: 16 354
Изборът ми е шампоан и маска с лечебна кал.

# 133
  • Мнения: 456
 пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера.

# 134
  • Мнения: 394
Аз бих избрала Пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера.

Общи условия

Активация на акаунт