Майска пъпка слънцето разпука,евробебе на вратата чука!

  • 15 202
  • 237
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 307
Мариетка, що чакаш толкова за доктора? newsm78
Аз отидох на 14 дни закъснение и се видя чудесно с коремен ехограф.(не исках да ходя на вагинален) На 25.05. съм на изследвания и ще ми завеждат картон. Ама понеже снаха ми също е бременна, но тя е за делември и днес ходи на тези изследвания и си мислеше, че пак ще погледнат бебчо на ехографа, а сестрата и казала, че от Здравната каса се отпускало само по един ехограф на месец. Thinking Пък на мен доктора ми каза, че като ида на 25.05. пак ще погледнем бебо. Много ми се иска да го видя. Сигурно ще съм притеснена до края на бременността. ooooh! Blush
Ним, и аз не съм го съобщавала тържествено. Всъщност той правеше всички тестове заедно с мен.  Joy Даже ме будеше сутрин да ставам да правя теста  Laughing
Хубава вечер на всички!  bouquet

# 46
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
мариетка мила спрях да меря температурата ве4е.незнам не ми се занимава ве4е с мерене.а ти стига си се шашкала бе моми4е.вси4ко ще бъде наред.не си пълни глупости с лоши мисли.ей моми4ета много се радвам за вси4ки ви Hugголяма групи4ка маи ще се заформим за януари а.супер.айде 4акаме и още.  bouquetаз съм в петак на лекар да си видя сак4ето.то4но тогава свършва 6 седмица.дали ще се 4уе сър4ицето.vvenkovaти в коя седмица беше като ти го 4уха.нямам търпение ве4е.ина4е все още не повръщам само малко ми се гади и ми става лошо от време на време.а и ме боли ниско долу ама ми казаха 4е било от разтягане на матката.така 4е се успокоих.лек ден от мен.прегръщам ви

# 47
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
vvenkova,няма как,тази седмица мъжът ми е в Пловдив,а свеки втора смяна до 20 часа и няма кой да вземе малкия от градина,щото моят лекар е само следобед от 16,30 и докато се прибера от Търново,както сега се обикаля през Шереметя-ще стане 20 часа.Така че първия удобен за мен час беше на 25 май.Ох,стискайте ми палци fingerscrossed!Леле,такава паника съм станала,с Калоян изобщо не съм се замисляла,че може да се случи нещо лошо...Не знам,сигурно от ЕГН-то е,като го знаеш вече,ти става още по-страшно.А и аз съм така натоварена психически,защото сестра ми/с която сме родени на една дата-8 февруари/ след 8 год.стерилитет направи мисед аборт /първо забременяване/ точно на 8 февруари.Направо се побърках покрай нея!Тя-още повече,защото вече е на 38 г.а проблемите са и на съпруга и/азоспермия/.Сега само за това си мисля-за този пусти мисед в 12 г.с.Уж се успокоявам,че не съм като нея-в смисъл нямам никакви здравословни проблеми,още по-малко със забременяване/първия път на втория месец,сега -на първия Mr. Green/ и износване на здраво бебе,ама на-кратуна!Все глупости мисли!Я да вземете да ме напляскате smile3512 fight fight!Той ако прочете мислите ми мъжът ми ще ви изпревари!Ох,поплаках си на рамото ви newsm45...извинявайте,ако ви натоварвам... Confused

# 48
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
не ни натоварваш мила.напълно те разбирам.и аз бях така в на4алото ама се пооспокоих малко.обадих се на док и ми даде 4ас за утре а не за петък.така 4е утре ве4ер ще докладвам понеже 4аса ми е в 18.30.стискайте палци вси4ко да е нареди сак4ето да си е на мястото  bouquet

# 49
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedАйде,дано всичко е наред!!!Утре в 19 часа сме пред компа да аплодираме доклада smile3501!Благодаря за разбирането,наистина ми олекна малко,тези неща с никого другиго не мога да ги споделя,още по-малко с майка ми или сестра ми,след всичко,което и се случи.Даже я излъгах онзи ден,че ми е дошло-ами направо незнаех как да и кажа.Като мине предлега тогава ще мисля...

# 50
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
След големи мъки най-сетне си избрах лентичка bowuu!Исках да е нещо по-различно,такава май не съм срещала...Какво ще кажете?Само,че ми показва 5 седмици и 1 ден,а трябва да е 5 седмици и 4 дни,ама нейсе,ще го преживея... Party

# 51
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, момичета!
Мен снощи по едно време ме налегна страшен пристъп на паника. Не знам дали ви се е случвало, направо щях да се побъркам от страх. В един момент реших, че след като нищо не усещам, не ми се гади, не ме болят гърдите и само положителният тест подсказва, че има нещо, та реших, че пак като миналия месец ще ми дойде и направо се побърках. Още повече, че ме наболяваше и корема, та съвсем! Направо щях да се побъркам.
Днес обаче май съм по-добре и се старая да мисля позитивно.

# 52
  • Мнения: 871
Абе момичета, какви са тези притеснения от вас? Идва лято, всичко ще бъде наред и ще си имаме здрави бебчета. Позитивните мисли са важни за бъдещите майки Simple Smile Така че се усмихвайте по-често.
Мене малко ме притесняват килограмите, защото вече съм с 2 повечко, а уж се пазя да не ям много Rolling Eyes Мариетка, разбрах вече че не си пловдивчанка Embarassed, .....но лентичката ти е много готина.   bouquet и спри да се притесняваш, защото бебчо го усеща. Причтен ден на всички.

# 53
  • Мнения: 307
vvenkovaти в коя седмица беше като ти го 4уха.нямам търпение ве4е.
Доби, сърчицето не може толкова рано да се чуе. В 5 - 6 г.с. можеш да видиш само дали плодния сак си е на мястото (в матката), а сърцето чак след около още 2 седмици, значи ще дойде някъде към 8 г.с., ако не се лъжа.
И към всички - стига с тая паника! Мислете позитивно! С лоши мисли само ще навредите на бебетата. Ще ви се карам ейй Naughty Каквото ни е писано, това ще се случи. Много спокойствие, силна храна (ако не ви е лошо де  Rolling Eyes) и положителни емоции!!! bowuu
Хубав ден!

# 54
  • Мнения: 871
Здравей Ним, видях че си от София и искам да те попитам къде ходиш на прегледи?

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен!Знаете ли каво разбрах току що-страшно много се натоварвам психически като чета в "Искам бебе"-вярно,че на повечето от момичетата там не им е по-лесно,но на мен сега ми трябва най-вече спокойствие.А то какво-само чета-коя имала аборт,на коя и дошло след закъснение,лекарства,терапии,температури,напразни надежди.И аз започвам да прехвърлям всичко върху себе си.Ето,тази сутрин пак мерих темп.и като видях 37,1 казах си-край,сигурно ще си отиде бебчето Cry.Само нещо да ме приболи тичам в тоалетната...Като се върна от работа и се залепям за компа-забравих и телевизия,и гоблени и разходки.При всеки постинг с несполука сърцето ми ще изскочи... TiredИзобщо не можах да се зарадвам като хората и знам,че след време ще имам угризения заради това Cry.
Е,поне мъжът ми се обади преди малко да ми каже,че ще си дойде утре,а не в събота и аз веднага си смених часа за събота-20 май от 10,30.Ще може да ме закара.По мои сметки от днес съм в 6г.с.-дали ще се види тогава сакчето,че като чета разни кухи яйца и извънматочни... newsm78На вас след колко дни закъснение ви видяха сакчето и ембриона-тогава на мен ще ми е 18-ти ден?

# 56
  • София
  • Мнения: 6 810
В 6.г.с. ще се види сакче със сигуност, най-вероятно няма да се вижда още ембриончето .

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
Мариета, недей да мислиш сега за кухи яйца и извънматочни и т.н. Аз например днес бях при лекар и си поисках да ми препоръча всички възможни лекарства, така че да знам, че съм направила всичко необходимо, но само защото миналия месец имах проблем! А ти защо се притесняваш? Ако "Искам бебе" те натоварва, спри да влизаш там. В момента на всички ни е нужно позитивно настроение, я виж какво слънце се е оцъклило навън.  Wink Честито за мъжлето и успех на прегледа. После чакам доклад! На мен лекаря ми каза да ида на 23 или 25, за да видим сакчето - това ще съм съответно 5 седмици и 5 дни или 6 г.с.

# 58
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
мариетка мила моля те не си мисли такива работи постоянно.така не си помагаш.успокой се малко.и аз се притеснявам ама 4ак пък да си мисля за кухи яйца и извънмато4ни бременности.недей дърпа дяволаза опашката ина4е ще те бия ей Mr. Greenще хвана самолета за бг и двам с метлата да знаеш.аз ще докладвам към 7.30 за прегледа.стискайте палци.целувам ви

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ним,Доби,слушам и изпълнявам!Излизам да си взема детенце от градината,да го разходя и да се позабавляваме,че напоследък покрай моите терзания го пренебрегвам.Довечера ще вляза само,за да видя как е минал прегледа на Добито.Обещавам да се помъча да не мисля повече за глупости! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт