Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 407
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: X
Блестящ каст! Ползвали са печелившата формула "роднина- милиционер" , леко видоизменена във вида "гений-морален стожер". Тук-там някой (псевдо)интелектуалец за цвят, плюс една-две мъжки кифли за настроение. Конвейерната пластична хирургия и евтиното зъбопротезиране дразнят окото, но то пълно щастие няма. Очаква ни чудесен сезон, пълен с простотии, простащини и претенции, храна за масите, качествено забавление за народа.
За Бога, пуснете субтитрите на Каканижева. Вербалните изхождания на тоз' ми ти самороден талант трябва да се следят в пълната им цялост.

# 886
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 564
Приятно ми е, Тета съм ! Тъй съм от малка.. Joy
Снощи пих 1 пичие и легнах преди края, та се връщам да ви чета и да цвиля...
JoyJoyJoy

И аз имам да наваксам доста.
Засега нямам фаворит от съквартирантите.

# 887
  • Мнения: 489
Здравейте! И аз като повечето коментари по-горе, ще чета темата с по-голям интерес, отколкото самото предаване.

# 888
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В къщата стана "манджурляк" от ВИПове / както казва Манчев/

По-скоро ВИП-ове от манджурляк.

# 889
  • Мнения: 69 366
E, как са сабалям след пичиетата виповете,м ?

# 890
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Направо ви изпуснах...снощи голяма забава е паднала тук..много се смях с Цури-Мури...бива кифльоч, ама тоя изтрепа рибата😂😂😂 Сашето казАх ли ви че няма да остане незабелязана с самодивската премяна...кой е дизайнера на това "съвършенство" 😂😂😂 Ливанската готвачка и го признавам-тоалета й беше много бляскав и холивудски..а Мегито само оглеждаше злобничко😩 приятна изненада от Тото, мисля че ще е един от фаворитите. Гани и тя ме изненада на фона на Катрин, Светлана и другите кифли, това момиче има чувство за самоирония и не се взима насериозно.. Богданска мноого ми хареса, как е била с тоя лигльо две години..
Между др нали и любовен сезон-кои са двойките? Днес още двама ще влизат, някой знае ли кой?
Тета, ама кой е казал пичиета😂😂😂 да не е Цури/Цуни

# 891
  • Мнения: 2 592
Само на мен ли роклАта на ливанката ми се стори крайно нелепа за събитието у   Нови хан?

# 892
  • Мнения: 4 864
Само на мен ли роклАта на ливанката ми се стори крайно нелепа за събитието у   Нови хан?

Аз видях тая рокля само в Инстаграм, но и аз си мисля, че си мисли, че отива на ОскУрите, отколкото в някаква си къща

# 893
  • Мнения: 1 085
Само на мен ли роклАта на ливанката ми се стори крайно нелепа за събитието у   Нови хан?

Касабие беше прекрасна с роклята.. Точно в 10-ката беше с тази рокля.. Peace

# 894
  • Мнения: 2 665
Пижамената тема не е подминала и Гала.

# 895
  • Мнения: 69 366
За пиЧиетата малко изтървах снощи, ама май Марето не говори ли меко и от нея да излезе тоя бисер .?

# 896
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Енджи беше като принцеса. Уникална рокля ,доста и завидяха останалите ,освен Алекс  Laughing Laughing Laughing

За пиЧиетата малко изтървах снощи, ама май Марето не говори ли меко и от нея да излезе тоя бисер .?

Точно от Мария тръгна  Laughing Laughing Laughing

# 897
  • Мнения: 6 015
Само на мен ли роклАта на ливанката ми се стори крайно нелепа за събитието у   Нови хан?

Касабие беше прекрасна с роклята.. Точно в 10-ката беше с тази рокля.. Peace
Изобщо не беше за там роклята, според мен. Иначе беше прелест, да.

# 898
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 564
Мария го каза туй чудо, да.

Коментираната рокля ми хареса, в пъти по-добре от другите недоразумения.

# 899
  • София
  • Мнения: 17 440
Само на мен ли роклАта на ливанката ми се стори крайно нелепа за събитието у   Нови хан?
И на мен. Изобщо не успях да се прехласна по нея. Като тоалет най ми допадна роклята „с крака” на Богданска Simple Smile.
Иначе друготоо, което ми направи впечатление е, че много добре си разбирах Мегз, че и добре ми се стори, че говори, със смислени изречения, леко й течеше мисълта. Това впрочем си помислих и в Черешката и като цяло много ми е странен нейния образ, защото хем я намирам за чисто луда, хем говори добре, хем намирам и бизнеса й за успешен, а луд и тъп човек не може да го направи това. Не знам, много шизофренен ми е образа й, ще гледам с интерес какво ше покаже.

Общи условия

Активация на акаунт