Лакове за нокти - тема 10

  • 44 114
  • 700
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Искам да ви помоля някой ако има снимка на тези лакове на Севънтийн как седят на ноктите да постне.Че в интернет каквото и да съм търсила на Севънтийн го няма.

http://www.seventeencosmetics.gr/gr/colour/nails/super_shine_creme.html
Оттози линк номер:
-82 розов
-206 по-мръсно розово
-216 розово
-247 пак розово
-274 отново розово
-277- розовоо..
-268 тъмно лилаво
-270, 271,278 някакви сивкави
-275 и 276 някакви оранжевеещи


Много ще ми помогнете особено за розовите, защото тези сякаш се доближават до това, което търся.  Благодаря на всички, които ще помогнат.

Rainboww имам номер 82 цвета е такъв какъвто е показан , плътен е , имам същия цвят и на Перфект обаче е ужасен
Мх. Все пак, ако някога решиш да се лакираш с него, постен една снимчица, че друго си е да го видиш на нокти.

какво става с лимитиранат серия на Есенс? Вече намира ли се по ДМите?

# 31
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета,някоя от вас има ли OPI Nail Polish Color CATCH ME IN YOUR NET D33 ?   Хвърлила съм му око от скоро,но ме интересува как стои на ноктите. Rolling EyesСнимките от нета са много противоречиви.

Много е красив цвета, Орли имат абсолютно същия между другото  Laughing

В темата за професионалния маникюр, едно от момичетата беше пуснало снимка на ноктите на клиентка - много красиво стоеше  Peace

Ето снимка на ОПИ и Орли един до друг да видиш колко си приличат:

http://www.alllacqueredup.com/2010/08/orly-cosmic-fx-fall-2010-c … tches-review.html

# 32
  • Мнения: 348
готово Peace И за да не е спам- малко арт бутилчици:

# 33
  • Мнения: 282
Много е красив цвета, Орли имат абсолютно същия между другото  Laughing
Лу,много добро другарче си ти! Hug Heart EyesТочно това исках да прочета. LaughingПоръчах Опито.Отново БЛАГОДАРЯ! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 74
Аз отдавна не съм се разписвала в темата, но и нямам много нови придобивки напоследък...

Да споделя за Illamasqua  Heart Eyes До сега успях да се лакирам само с два от четирите, които си взех:

- този е невероятен, нощно син нюанс, в момента съм с него и само си го гледам... Heart Eyes Blush Два пласта са му достатъчни.

- този също си го поносих, много красиво розово, едно от любимите ми, също са му необходими два пласта.

Остава да тествам и тези двата, макар че мисля, че от червения ще се откажа:



Освен тях, си взех и два на Zoya, един вид да се запозная с марката  Mr. Green. И двата си ги носих и съм много доволна:

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 710
bradata ти ги спечели или с БайИтНау, тези дето гледах аз бяха с БайИтНау....мисля да придумвам за комб. шипинг  Mr. Green
Спечелих си ги Crazy

# 36
  • Мнения: 36 222
пробвах да направя едни снимки, но качеството стана доста лошо  Confused
намерих желаната от мен комбинация, за която писах в предишната тема - черен лак + Top Speed Essence 11 Girls Talk, щерката каза, че ефектът е като звездно небе на морето  Mr. Green

Miss Sporty 420, Rimmel Go Cobalt, Moda 303 Suede, Ados 555
Пак

Golden Rose 50, GR 50 + Scale Effect 13, GR 50 + Essence 11 Girl … therine Arley 924
Пак

# 37
  • София
  • Мнения: 1 902
Този първият на Зоя е трепач Peace
Аз направих първи опит с печати и съм доволна от резултата,по-късно може и да снимам Peace

# 38
  • Мнения: 36 222
bradata ти ги спечели или с БайИтНау, тези дето гледах аз бяха с БайИтНау....мисля да придумвам за комб. шипинг  Mr. Green
Спечелих си ги Crazy

този трайно е наместил в мечтите ми; всъщност нищо друго като цвят не искам вече - каквото нося, имам го, дори и отгоре  Laughing



***

новите два цвята на Ейвън:



Green with Envy & Peppermint Leaf

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 13:11 от bubanka

# 39
  • Мнения: 31 434
Бубс ги сля, моя пост е под твоя, следващия път ще се разберем просто предварително  Grinning

снимките са много красиви и ми беше жал да трия  Blush
Ама то прекрасно се е получило. Не бях видяла.Благодаря!  bouquet

Ох това е приказка.

# 40
  • Мнения: 812
Днес си купих тъмно син опи yoga-ta get this blue nl 147

# 41
  • Мнения: 2
От днес-Manhattan quick dry 67C и lotus effect 43K

# 42
  • София
  • Мнения: 74
Днес са ми пристигнали и тези два красавеца:

OPI Ski Teal We Drop      OPI Jade is the New Black

Нямам търпение да си ги видя, особено първия... Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 133
Това ми е любимия син цвят, дали го има в БГ?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 365
Благодаря за темичката, от тези дни нямам нови лакове, но ще наваксам. Като за начало ще се обзаведа с ейвънския peppermint leaf  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт