Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 24

  • 63 033
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 844


Добро утро и от мен!!!

# 721
  • Мнения: 1 844
Предложение за анкета:
Кой герой от сериала с кой си подхожда???

Това става ли като идея??? newsm78

# 722
  • Мнения: 0
Добро утро.  Flutter Пожелавам ви спокоен съботен ден.  newsm46
mariana51 Идеята за анкета много ми харесва.  Heart Eyes
Плюшка Добре дошла! Ще ми е много приятно да чета и твоите мнения.   bouquet

# 723
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Предложение за анкета:
Кой герой от сериала с кой си подхожда???

Това става ли като идея??? newsm78

става що да не ства , но ми се струва , че трябва да си запазиш мисълта до следващата анкета защото най вероятно Magosniwa вече прави новата тема  bouquet

# 724
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ехооооооооооооооооооо

# 725
  • Мнения: 77
Това го е писало едно момиче в vbox но не отговарям дали е точно Може и правописни грешки да има не знам Rolling Eyes
бб Фирдефс губи къщата си и Бихтер я прибира да живее при нея. Фирдефс научава за връзката на Бихтер и Бехлюл и че Нихал е влюбена в Бехлюл. И Фирдефс започва да променя Нихал ,защото по това време тя се облича доста по детски и безлично. Фирдефс казва на Бехлюл ,че Нихал е влюбена в него ,но той не вярва ,но когато вижда една роза ,която и е подарил разбира ,че тя го обича и казва на Бихтер ,че не иска да нарани Нихал ,но не е готов да се откаже от Бихтер. В къщата на Аднан има един шофьор Бешир. Той разбира за връзката на Бихтер и Бехлюл .Бешир е влюбен в Нихал ,но тя го приема като приятел. Бешир снима с камера как се целуват Бихтер и Бехлюл и си казват ,че се обичат. Бешир иска да покаже касетата на Аднан за да изгони Бихтер и Бехлюл от къщата ,но разбира ,че Нихал е влюбена в Бехлюл и се отказва и заминава да работи на кораб. Там разбира ,че е болен има рак на белите дробове. Бехлюл отива при него в болницата. Бешир заплашва Бехлюл ,че ако не се ожени за Нихал ще покаже на Аднан диска ,на който са Бихтер и Бехлюл .Бехлюл предлага брак на Нихал и тя приема ,двамата се сгодяват ,но Бехлюл продължава да спи с Бихтер и Бехлюл не иска да целува Нихал. Бащата на Нихат Хилми изценира ,че уж Бихтер и Бехлюл са любовници ,без да знае ,че е така. Аднан започва да подозира Бихтер и Бехлюл. Бихтер като разбира за подозренията на Аднан напуска къщата. Аднан разбира ,че Хилми е изценирал всичко това и сега го съди. Бихтер отива при Бехлюл и му казва ,че е бременна от него ,но мисля ,че Бехлюл не и повярва и тогава скъса с нея. И понеже вече я нямаше Бихтер в къщата да следи по прозорците да не се целуват Нихал и Бехлюл ,те се отпуснаха и взеха да целуват. Бихтер и Аднан се сдобриха и тя се върна в къщата. Бехлюл за да е насаме с Нихал отиват на една яхта и остават там през ноща и спят заедно ,а Бихтер започва да вижда ,че Бехлюл се влюбва в Нихал и страда. Бихтер се опитва да говори с Бехлюл ,но той отказва. Бихтер като вижда ,че няма надежда прави аборт ,а после като научава Аднан ,че Бихтер е била бременна и ,че е направила аборт се скарват ,а Бихтер обвинява Аднан за това ,че е направила аборт. Бюлент сина на Аднан отначало харесваше много Бихтер ,но след като разбра ,че тя иска да го изпрати в чужбина за да се отърве от него ,мнението му се промени. В отчаянието си Бихтер иска помощ от майка си ,да раздели Нихал и Бехлюл .Фирдефс и помага ,но раздялата не трае дълго и Нихал и Бехлюл пак се събират. Бихтер продължава да вярва ,че Бехлюл я обича и няма да се ожени за Нихал и започва да губи контрол и се държи малко като луда. Бехлюл да е по далеч от Бихтер решава ,че след сватбата ще живеят в Америка. Бехлюл отива при Бешир и му казва че се срамува и съжалява ,че е имам връзка с Бихтер ,разплаква се и си тръгва ,но Бешир го вика и му казва къде е диска с записа на Бихтер и Бехлюл. Бехлюл отива взема записа и го унищожава. В къщата на Аднан има една жена ,която я наричат Мадмазел ,но иначе се казва Денис ,но я наричат така ,защото е на половина французойка на половина туркиня. Та Денис е влюбена в Аднан. Тя отглежда Нихал и Бехлент след смъртта на майка им. Тя започва да се съмнява в Бехлюл и Бихтер. Бихтер се държи с Денис много лошо ,защото знае за нейните чувства към Аднан .Съмненията на Денис достигат и до Нихал и тя се скарва с Бехлюл и той и казва ,че няма да се женят ,а и Аднан се съмнява в Бихтер и Бехлю. После се сдобряват Нихал и Бехлюл и наближава деня на сватбата Нихал и Бешир се сбогуват а Бихтер испада във все по голяма депресия след като сестра й и казва че ще замине с децата и мъжа си за чужбина В последния епизод Аднан иска развод на Бихтер Бихтер и Бехлюл се срещат да се сбогуват но Мадмазел ги вижда отива при Аднан който испълнен със съмнения се среща с Бешир и той му казва че Бихтер и Бехлюл са любовници През това време Бихтер е извикала Бехлюл при себе си и като чува Аднан да вика изважда пистолет и когато Аднан влиза в стаята се самоубива като през това време ги чува Нихал а Фирдефс напуска къщата Погребват Бихтер а Фирдефс е получила инсулт Бехлюл каздва на гроба на Бихтерр че умее само да бяга и нарянява всички около себе си Аднан Нихал Бюлент и Мадмазел напускат къщата и заминават за да започнат едно ново начало далеч от всичко случило се
След "Листопад", още един сериал с трагичен край! Sad

# 726
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
да така е , но то е в стила на турците да снимат драми

# 727
  • Мнения: 1 844
В очакване сме на новата тема??? smile3506

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 392
Заповядайте моля в НОВАТА ТЕМАHug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте на всички Simple Smile Искам да попитам някои знае ли с коя модна къща обличат актьорите от "Забранения плод"? Страхотни са дрехите на Фирдес и Бихтер... Ще съм много благодарна ако ми отговорите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте на всички Simple Smile Искам да попитам някои знае ли с коя модна къща обличат актьорите от "Забранения плод"? Страхотни са дрехите на Фирдес и Бихтер... Ще съм много благодарна ако ми отговорите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Тук точно се коментираше, че не обличат актрисите кой знае колко стилно...Въпрос на вкус.

# 731
  • Мнения: 8 683
Здравейте на всички Simple Smile Искам да попитам някои знае ли с коя модна къща обличат актьорите от "Забранения плод"? Страхотни са дрехите на Фирдес и Бихтер... Ще съм много благодарна ако ми отговорите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Накрая на всяка серия дават кой облича актьорите. Не всички, ама главните - да.

# 732
  • Мнения: 0
Да сетих се , но не разбирам турски за да разбера кое от всичко е за дрехите :S:S:S

# 733
  • Мнения: 0
Това го е писало едно момиче в vbox но не отговарям дали е точно Може и правописни грешки да има не знам Rolling Eyes
бб [color]Фирдефс губи къщата си и Бихтер я прибира да живее при нея. Фирдефс научава за връзката на Бихтер и Бехлюл и че Нихал е влюбена в Бехлюл. И Фирдефс започва да променя Нихал ,защото по това време тя се облича доста по детски и безлично. Фирдефс казва на Бехлюл ,че Нихал е влюбена в него ,но той не вярва ,но когато вижда една роза ,която и е подарил разбира ,че тя го обича и казва на Бихтер ,че не иска да нарани Нихал ,но не е готов да се откаже от Бихтер. В къщата на Аднан има един шофьор Бешир. Той разбира за връзката на Бихтер и Бехлюл .Бешир е влюбен в Нихал ,но тя го приема като приятел. Бешир снима с камера как се целуват Бихтер и Бехлюл и си казват ,че се обичат. Бешир иска да покаже касетата на Аднан за да изгони Бихтер и Бехлюл от къщата ,но разбира ,че Нихал е влюбена в Бехлюл и се отказва и заминава да работи на кораб. Там разбира ,че е болен има рак на белите дробове. Бехлюл отива при него в болницата. Бешир заплашва Бехлюл ,че ако не се ожени за Нихал ще покаже на Аднан диска ,на който са Бихтер и Бехлюл .Бехлюл предлага брак на Нихал и тя приема ,двамата се сгодяват ,но Бехлюл продължава да спи с Бихтер и Бехлюл не иска да целува Нихал. Бащата на Нихат Хилми изценира ,че уж Бихтер и Бехлюл са любовници ,без да знае ,че е така. Аднан започва да подозира Бихтер и Бехлюл. Бихтер като разбира за подозренията на Аднан напуска къщата. Аднан разбира ,че Хилми е изценирал всичко това и сега го съди. Бихтер отива при Бехлюл и му казва ,че е бременна от него ,но мисля ,че Бехлюл не и повярва и тогава скъса с нея. И понеже вече я нямаше Бихтер в къщата да следи по прозорците да не се целуват Нихал и Бехлюл ,те се отпуснаха и взеха да целуват. Бихтер и Аднан се сдобриха и тя се върна в къщата. Бехлюл за да е насаме с Нихал отиват на една яхта и остават там през ноща и спят заедно ,а Бихтер започва да вижда ,че Бехлюл се влюбва в Нихал и страда. Бихтер се опитва да говори с Бехлюл ,но той отказва. Бихтер като вижда ,че няма надежда прави аборт ,а после като научава Аднан ,че Бихтер е била бременна и ,че е направила аборт се скарват ,а Бихтер обвинява Аднан за това ,че е направила аборт. Бюлент сина на Аднан отначало харесваше много Бихтер ,но след като разбра ,че тя иска да го изпрати в чужбина за да се отърве от него ,мнението му се промени. В отчаянието си Бихтер иска помощ от майка си ,да раздели Нихал и Бехлюл .Фирдефс и помага ,но раздялата не трае дълго и Нихал и Бехлюл пак се събират. Бихтер продължава да вярва ,че Бехлюл я обича и няма да се ожени за Нихал и започва да губи контрол и се държи малко като луда. Бехлюл да е по далеч от Бихтер решава ,че след сватбата ще живеят в Америка. Бехлюл отива при Бешир и му казва че се срамува и съжалява ,че е имам връзка с Бихтер ,разплаква се и си тръгва ,но Бешир го вика и му казва къде е диска с записа на Бихтер и Бехлюл. Бехлюл отива взема записа и го унищожава. В къщата на Аднан има една жена ,която я наричат Мадмазел ,но иначе се казва Денис ,но я наричат така ,защото е на половина французойка на половина туркиня. Та Денис е влюбена в Аднан. Тя отглежда Нихал и Бехлент след смъртта на майка им. Тя започва да се съмнява в Бехлюл и Бихтер. Бихтер се държи с Денис много лошо ,защото знае за нейните чувства към Аднан .Съмненията на Денис достигат и до Нихал и тя се скарва с Бехлюл и той и казва ,че няма да се женят ,а и Аднан се съмнява в Бихтер и Бехлюл. После се сдобряват Нихал и Бехлюл и наближава деня на сватбата Нихал и Бешир се сбогуват а Бихтер испада във все по голяма депресия след като сестра й и казва че ще замине с децата и мъжа си за чужбина В последния епизод Аднан иска развод на Бихтер Бихтер и Бехлюл се срещат да се сбогуват но Мадмазел ги вижда отива при Аднан който испълнен със съмнения се среща с Бешир и той му казва че Бихтер и Бехлюл са любовници През това време Бихтер е извикала Бехлюл при себе си и като чува Аднан да вика изважда пистолет и когато Аднан влиза в стаята се самоубива като през това време ги чува Нихал а Фирдефс напуска къщата Погребват Бихтер а Фирдефс е получила инсулт Бехлюл каздва на гроба на Бихтерр че умее само да бяга и нарянява всички около себе си Аднан Нихал Бюлент и Мадмазел напускат къщата и заминават за да започнат едно ново начало далеч от всичко случило се [/color]
Абе гледах едно клипче дето Бешир показва на Аднан просвовутия запис и той хваща един пистолет (никой не е убил) и гони Б и Б от къщата ама и аз мисля като това момиче newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт