Всички ми завиждат

  • 25 786
  • 427
  •   1
Отговори
# 255
  • Другата България
  • Мнения: 37 890
Така е, съгласна съм, но казваш например нещо от сорта "на мен, или за мен изглеждаш ок".
Разни хора, разни идеали.
Ама да направиш категорично заключение след 13457 поста  "според нас си много слаба" - "завиждат ти" говори за ...няма да конкретизирам, защото не си заслужава усилието.
А тук
... има едни същества, на които не може да им бъде обяснено, че няма как да не им завиждаш и точно за тях е темета. .....
според мен "не"-то е излишно, пропуснала съм го този пост, но сега като го прочетох така ми "идва" някакси.

# 256
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
E, аз го конкретизирах вече. Просто няма начин всички, които са писали едно и също нещо да е от завист, все има един поне да го мисли наистина.

Да, за "не"-то, то е ясно от цялото изречение какво се има предвид, така че не бих го правила на въпрос.
Точно за такива, на които няма как да им обясниш, че не им завиждаш е темата и като се появи някой, да им каже, че наистина им завиждат, първо, че е неискрен и 100% лицемерен, второ говори много и за изричащия го, колкото и да се опитва Джой да ме убеди, че наистина имало такива хора, които харесват такива хора.

# 257
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами има такива хора, аз също съм една от тях.
И този тургурно-ботурест вид например ме кара да се прекръстя, че не изглеждам така, въпреки че се явява идеал за фигура на почти цял континент отвъд океана. Сори, ама финесът на тези девойки е изтекъл някъде между залата и набиването на крак по стадионите.

Има хора, които харесват много слаби фигури, нелицемерно Peace. И аз също смятам слаба, висока и дългокрака моделка за по-добре изглеждаща от Ким К. или която и да било латина.
+1
Единствената латина, която ми харесва е Ева Лонгория и то в съвсем кльощаво-джобния й период от началото на 'Отчаяни съпруги'.

# 258
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, как ще са ботурести тия девойки Shocked? Всички са слаби, стегнати и оформени, а линията на бедрата им е съвършена.

# 259
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Прекалено здравички ми изглеждат на мен.

# 260
  • Мнения: X
Идеални са си -и нямат грозен релеф от мускули .

# 261
  • София
  • Мнения: 3 821
Прекалено здравички ми изглеждат на мен.
Вероятно е от снимката и стойката.

# 262
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Прекалено здравички ми изглеждат на мен.
Защото спортуват, тренираното тяло има мускул с релеф и краката не са равна отдолу догоре клечка с лека изпъкналост в колената. На най-тъмнокосата мадама краката са съвършени- поне в профил.

# 263
  • Мнения: 3 784
На мен пък ми прави впечатление, че критерият на средния мъж за дебела жена е около 10 килограма над съответния на средната жена. Та половината, дето се мислят за дебелани и се мъчат с диети, в очите на мъжете са си съвсем ОК. Естествено, има и мъже, които харесват много слаби жени.
Всички обаче, без изключение, харесват усмихнати жени, които се чувстват добре в кожата си. А това няма твърде голяма връзка с килограмите.

Моите впечатления са обратните. Изумявала съм се понякога какви жени получават етикет "дебели". Доста разпространено е и "Хубава ли е или дебела?"

Всички харесват уверени жени, които са приятна компания. Ако са и хубави (по горното изречение), ги харесват и като жени.

Въобще, колкото и да не ни е приятно (поради неизбежния краен срок), най-желаната жена, желана точно като жена, е младата, с хубава фигура. Останалото в много случаи са компромиси, защото много мъже са наясно, че усмихната, грижовна пухкавелка е най-доброто, което могат да получат. И забелязвам, че са много доволни да си имат у дома усмихната и грижовна пухкавелка, но ловният пламък в очите им рядко е насочен към нея.

# 264
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Прекалено здравички ми изглеждат на мен.

Бедрата са им почти колкото талията ми, а се мисля за "пухкава"...За гънките няма да говоря.
Позата им е една от най-благодатните за снимки. Ако се поизправят и гравитацията си каже думата....  ooooh!
Все пак са американска хубост - харесват си се такива.

# 265
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Телата им изглеждат здрави, а не болнави и недохранени. Добре са си.
Най-доброто, което може да направи един слаб човек за да изглежда добре със слаботата си е да спортува и да оформи тялото си.

# 266
  • Мнения: 3 784
Заснемете се в тази поза и подобни дрехи, пийте нещо за кураж и си погледнете бедрата на снимката.  Laughing

Най-дебело изглеждащото на цитираната не може да е с обиколка над 60-65 (в най-лошия случай), а ако 65 см е пухкава талия...  Laughing

# 267
  • София
  • Мнения: 62 595
много са си добре момичетата. Да не са балерини, че да са съвсем слабички!

# 268
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Заснемете се в тази поза и подобни дрехи, пийте нещо за кураж и си погледнете бедрата на снимката.  Laughing

Най-дебело изглеждащото на цитираната не може да е с обиколка над 60-65 (в най-лошия случай), а ако 65 см е пухкава талия...  Laughing
Ето ти доказателство, Ники- тук ще се изредят десетина жени да изтъкнат колко дебели са мажоретките, ама покажи снимката на десет мъже и да видим ще има ли повече от един, който да каже "Бляк, какви дебелани" Laughing.

# 269
  • Мнения: 3 784
И балерини (световни прими) има с такива крака, това е само мускул. Какви да станат, като това е инструментът им за работа в продължение на десетилетия?

Джо, и мъже ще се намерят.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт