Звездни компромати - 344 част

  • 95 751
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 834
Отново има слухове, че Марго Роби е бременна.

За оправяне не вкуса след толкова вещици и кич...

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 9 654
73-годишният Майкъл и 48-годишната Катрин отпразнуваха своята 17-та годишнина на 19 ноември.
Скрит текст:

Браво на тях и любовта им! Поне още 2 пъти по толкова да са заедно!
Едно време никой не вярваше, че ще оцелеят като двойка. Доста негативи отнасяше Катрин...

# 32
  • София
  • Мнения: 1 340
Аз пък не мога да разбера, защо трябва да гледаме и да я сравняваме нашата Мис България със Селин Дион. Тя печелила ли е Мис Канада?

# 33
  • Мнения: 2 114
Сашка Васева готви при Гала и пя. Докато пееше Гала отстрани с надсмешлива и подигравателна физиономия. Много неприятна и фалшива е Гала. От който има какво да "изкяри" се убива да се мазни. Сашка поне не се взема насериозно.

# 34
  • Мнения: 17 546
... от един приятен за окото крокодил...
hahaha hahaha
Ох, разхилих се от сърце! bouquet Така ще наричам вече много грозните жени с добра душа, които се мислят за много красиви. Mr. Green
ИзписАли сте света с тая миска ooooh!

Нито една от снимките на Бояна не ми се отваря. Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 11:35 от X-RayLily

# 35
  • Мнения: X
Аз пък не мога да разбера, защо трябва да гледаме и да я сравняваме нашата Мис България със Селин Дион. Тя печелила ли е Мис Канада?

Минчев я сравни със Селин Дион, сякаш е комплимент. Без да искам да обиждам певицата, доказала се честно с таланта си!

# 36
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Дефилират отпуснати задници, ти за едни стрии. Като цяло, изобщо не смятам, че "ангелите" изглеждат като на снимките. Имат си недостатъци, както всеки човек.
Никой не е съвършен. Но тези момичета, спрямо заявката която имат и парите,които получават .... Трябва да са поне няколко стъпала над средното ниво,като дадености.
Определено марката не ми става по-близка,нито продуктите им ми стават по-пожелателни,като гледам нещо,което не  съм и не искам да съм.


п.п.На Халваджиян снахата... Whistling
Скрит текст:
Тук много й харесвам дупето Simple Smile Малко,кръгло,стегнато (y)

# 37
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Божигол и Джаферович
Скрит текст:

Благодаря за темата Хъши!!!

# 38
  • Мнения: 3 480
Марго - прекрасна.

# 39
# 40
  • Мнения: 276
Мис България Ива Титова https://goo.gl/images/5QeWM4

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, такава жалка картинка е тази мис, че ми е трудно дори да я оплюя. Все едно да риташ паднал.

# 42
  • Мнения: 1 162
На новата Мис България и гримьорите не ѝ правят услуга никаква. Как може такъв грим на такъв нос!

# 43
  • Мнения: 8 525
Тази ли беше гадже на един от братята Бобокови

# 44
  • Мнения: 2 114
На новата Мис България и гримьорите не ѝ правят услуга никаква. Как може такъв грим на такъв нос!

Е, изтънили са и го:

https://m.netinfo.bg/media/images/32757/32757090/r-960-540-tamara-georgieva.jpg

То на този нос какъв грим? Да не са пластични хирурзи.
Просто и е много силен грима. Като китосана.

Общи условия

Активация на акаунт