Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 480
  • 768
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 465
Nandin,
разказът ти докосва сърцето ... От сърце ти пожелавам скоро малкият да е в ръцете ти жив и здрав, и да се нагушкате на воля ! 👼🏻
Пожелавам ти бързо възстановяване и съвсем скоро да ни споделяш как се напасваш с режима на малкото човече ! Hug

# 706
  • Мнения: 972
Честито и от мен на родилите мами.Нека бъдат живи и здрави дечицата,а на вас бързо възстановяване.
Момичета,аз да попитам според вас има ли смисъл да се взимат шишета от 150 мл.или може направо да се вземат от 260 мл.Едни мами ми казват,че са излишни,други точно обратното.😁

# 707
  • Мнения: 19 728
За чай/вода малките ми вършеха страхотна работа. За АМ не.

# 708
  • Мнения: 2 999
Карфиола, честита радост момиче. Да сте живи и здрави.
Нандин, докато се усетиш и ще сте си вкъщи. Важното е че всичко е минало добре.
На мен малките шишета ми вършат прекрасна работа. Докато са на ниски милилитри децата за АМ, но вече и за вода.

# 709
  • Мнения: 269
Честити бебчета на Нандин и Карфиола и от мен. Нека са ви здрави и растат безгрижни и щастливи. Желая ви бързо възстановяване, че те не питата дали сме добре или ни се спи, искат всеотдайна грижа и любов Simple Smile

Аз за желязото не мога д акажа, моето импреди и сега е винаги в норма, гледам с хранене да го поддържам, но може би не е само до това, а има и нещо индивидуално, не зная.

За шишетата - като се базирам на опита ми от предишната бременност сега няма да купя нито едно. Миналия път от нетърпение взехме и от двата вида и не сме използвали нито едно, после ги раздадох нови. Емма беше изцяло на кърма до 1г2м и въпреки, че опитвах да давам кърма с шише ( исках да отида на ски Relaxed ), тя така и не се научи да засмуква от него а само си чешаше зъбките. После след 10-11ия месец направо на шише със сламка минахме. Та може би е добре да се изчака да се види ще има ли нужда въобще.

# 710
  • Мнения: 6 570
Надинче, просълзих се и аз. Припомних си как преди една година ми се случи почти същото с изтичането на водите и как чаках да махнат на моето момче системите, за да го гушна Heart Eyes Скоро ще се прегръщате и вие Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 1 260
Момичета, да се похваля и аз: на 07.02.2018 в 38 г.с. +3 дни, с планово секцио при Доктор Личева в МБАЛ Надежда се роди и нашето момченце. 3000 гр и 50 см, сътворени от Доктор Стаменов.
Останах много доволна от раждането и престоя си в Надежда. Подробностите ще опиша в темата "МБАЛ Надежда".
Доктор Личева е уникален Доктор и оператор, много обича да изражда и обожава бебоците.
Възстанових се много бързо след операцията.
Щастлива съм!!! Heartbeat
Честито съкровище,нека да расте жив и здрав.

# 712
  • UK
  • Мнения: 1 936
Миличкият Виктор Heartbeat
Честито, Карфиола!

Момичета, с всяко ново бебе си мисля как моето време наближава и ей сега ще дойде и моят ред. И ми става някак емоционално - хем хубаво, хем притеснено.

# 713
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета! 
 Първо честити бебчета на Надин и Карфиола! Да са ви живи и здрави!
 Имам едно питане. Тези, които са били на дуфастон след трансфера до коя седмица го пихте и имаше ли някакви проблеми? Аз имам чувството, че много ми дразни вече на стомаха. От два дни ми беше разстроен, а през нощта ми бяха черни изпражненията. Знаете ли какво може да е това? Не пия желязо, знам че от него може да се оцветят. Доктора ми е следобед на смяна, а на мен ми стана вече много притесенено.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Нандин, Катфиола, честита ви радост момичета! Да са ви живи и здрави бебетата и много да радват мама и тати! Бързо възстановяване на вас момичета.
Относно шишетата аз имам 3 малки и 3 големи и всички ми вършат мн.хубава работа. Теди е на 3 месеца и още ползвам малките, само им взех по големи биберони.
Според мен изчакай. За начало може да си вземеш 2 малки шишета и ако сте на кърма няма да е необходимо са купуваш още.

# 715
  • Мнения: 1 191
Нандин, да ти е честит, здрав, силен и горд малкия, голям мъж! Честита ти радост и бързо да наваксате с гушканията и целувките!
Карфиола, честита ти радост и на теб! Да сте много здрави!

# 716
  • Мнения: 857
Незнам дали въпроса ми е за тази тема,но имам питане кое АМ е най добро.Аз ще минавам сигурно изцяло на АМ и имам 1 кутия на HIPP Combiotik.
Някой използвал ли го е и дали е добро за бебето?
Също прехода от кърма на АМ постепенно ли се въвежда?
По принцип до момента давам изцедена кърма с шише.

# 717
  • Мнения: 2 999
Кети, моите момчета са изцяло на АМ. До преди седмица бяха на фризо за недоносени, но още преди да родя бях избрала млякото за тях, защото имам много добри наблюдения върху него - а именно Семпер. За другите млека нямам мнение, но това горещо го препоръчвам.

# 718
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Когато се наложи да дам АМ, за да захраня Йоан с млечни (понеже се обрина от сирене и даде граничен резултат за АБКМ) педиатърката ми каза да дам първо Аптамил ХА.
В родилното на Надежда даваха Хип комбиотик 1 и е пил това докато ми слезе кърмата.

# 719
  • Мнения: 4 009
Кети,аз нямам много богат опит с адаптираните млека.Според нашия педиатър Аптамил е най-доброто и затова сме на него.И за Хип чувам добри отзиви.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт