Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 397
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 178
моето дете го отгледах с хип след като спрях да го кърмя.
доволна съм,не е имало проблеми.
поръчвах основно от англия, че цената беше наполовина и тяхното по-лесно се разтваряше.

# 721
  • Мнения: 13 944
Пънче, нали знаеш, че тези млека са страшно горчиви. Аз дадох веднъж заради АД, детето ми щеше да откаже да яде изобщо...

# 722
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Дори го опитах - имаше отвратителен вкус. Понеже съм близвала и капка от кърмата ми знам, че тя е сладка. Бих я сравнила с кондензирано мляко, докато АМ миришеше и имаше вкус на препържено олио и наистина нагарча. Със зор го захраних с АМ, добавях го в любимата му каша. Аз продължавам да кърмя, Йоан е голям цокльо Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 999
Аз пробвах Семпер - вкусен е.😜питах и неонатолозите в Токуда и педиатъра на децата за мнението им за Семпер и казаха  - суперлативи, само ме питаха дали мога да си го намирам.

# 724
  • Мнения: 13 944
ХА формулите са горчиви, другите не са.

# 725
  • Мнения: 6 559
И аз смятам да кърмя и след годинката.
АМ като му давах първия му месец, точно на Хипп комбиотик, ми миришеше на развалено. Направо му се чудех как го пие Crazy Кърмата си мирише на истинско мляко.

# 726
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Хидролизираните млека са от гадни по гадни. Ужасно е на вкус и малкия отказа да яде на 4м. Видях се в чудо... Кърма не достига, бебе реве през час ... Добре че със захранването мина кошмарът.
Най вкусно АМ беше лактана био, а на малкия му понесе най-добре аптамил ха.

# 727
  • Мнения: 19 698
И аз бях с Лактана.

# 728
  • София
  • Мнения: 3 050
Момичета, задължително ли се дава някакво АМ? Защото моята беборана е само на кърма. И ако е задължително, кога се дава и кой ви казва какво да е?

# 729
  • Мнения: 4 008
На мен Аптамил ми мирише на риба,а като бяхме на Аптамил комфорт  ароматът беше още по-неприятен.Него дечко изобщо неискаше да го пие.Иначе е хубаво хранително мляко като изключим миризмата.

# 730
  • Мнения: 1 988
Момичета, задължително ли се дава някакво АМ? Защото моята беборана е само на кърма. И ако е задължително, кога се дава и кой ви казва какво да е?
Ако детето наддава добре няма нужда от добавяне на АМ!

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Аз дохранвам с Хип комбиотик и съм доволна. В болницата беше на това и си го продължихме. Иначе съм чувала много добри отзиви за Лактана био.

# 732
  • София
  • Мнения: 147
 Nandin, Карфиола честити рожбички! Да са много здрави и щастливи! Flowers Four Leaf Clover
  Ние от Хип комбиотик се запичахме, от скоро сме на Лактана био - надявам се това вече да е нашето мляко. За съжаление може да се наложи да се мине през няколко млека докато се намери най- подходящото за децата.

# 733
  • Мнения: 269
Момичета, задължително ли се дава някакво АМ? Защото моята беборана е само на кърма. И ако е задължително, кога се дава и кой ви казва какво да е?
Ако детето наддава добре няма нужда от добавяне на АМ!

Не разбира се. Hug  Даже е препоръчително да е само на кърма стига да има достатъчно майката. Дори да наддава малко по-малко бебчето, по-добре опитай да стимулираш гърдите с цедене, за да започнат да произвеждат повече. Чак тогава, ако не става и на детето не му стига, е нужно дохранване.
Няма по-полезна храна за детето от кърмата!

# 734
  • Мнения: 6 559
Ако системно се дохранва с ам кърмата ще намалее. Бебето си регулира количеството само, дори в даден момент нуждите му да се увеличат. То си е най-добрия стимулатор Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт