Математически турнири 5-12 клас

  • 163 341
  • 656
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 359
Ееееее, ама че организация.
Пфууу, ще го изпуснем това състезание.
Благодаря, че отговорихте

Пробвайте все пак да звъннете и да обясните, че няма как да се явите лично. Дано проявят разбиране.

# 631
  • Мнения: 29 590
Обади се по телефона. Може да направят компромис да запишат детето, а да се плати в деня на състезанието.

# 632
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Вече са писали, но и аз да потвърдя, че се е случвало да запиша детето по телефона и да платим в деня на състезанието.

# 633
  • Мнения: 9 887
Ами там е май все така. Прати пари на някое момиче от тук, което ще ходи, да запише и твоите, и ще стане работата:)

# 634
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Извинявам се за тъпия въпрос, но нали темата за 8 клас ОМ общински кръг е една и съща за всички училища в съответния град?

# 635
  • Мнения: 3 400
Здравейте! Дали някъде мога да намеря задачите от тазгодишния турнир "Черноризец Храбър" за 7 клас?

# 636
  • Мнения: 127
Здравейте! Дали някъде мога да намеря задачите от тазгодишния турнир "Черноризец Храбър" за 7 клас?

Може да ми пишете на л. с. и ще Ви ги снимам.

# 637
  • Мнения: 462
Здравейте, търся задачи от Общинските кръгове по математика за 9-ти клас, независимо от населеното място. Предварително благодаря!

# 638
  • Мнения: 35
Здравейте, търся задачи от Общинските кръгове по математика за 9-ти клас, независимо от населеното място. Предварително благодаря!
Ето линк към задачи и решения :
https://www.matematika.bg/olimpiadi/olimpiadi/9klas.html

# 639
  • Мнения: 3 400
Здравейте! Дали някъде мога да намеря задачите от тазгодишния турнир "Черноризец Храбър" за 7 клас?

Може да ми пишете на л. с. и ще Ви ги снимам.
Здравейте, писах Ви.

# 640
  • Мнения: 462
Здравейте, търся задачи от Общинските кръгове по математика за 9-ти клас, независимо от населеното място. Предварително благодаря!
Ето линк към задачи и решения :
https://www.matematika.bg/olimpiadi/olimpiadi/9klas.html
благодаря

# 641
  • Мнения: 48
Здравейте! Някой има ли темата от Олимпиадата за 12кл от днес? За София става въпрос. Благодаря!

# 642
  • Мнения: 5 950
Търся отговори и решения на задачите от Коледното математическо състезание - 8 клас. Или поне отговорите.

# 643
# 644
  • Мнения: 5 950
Благодаря.Това гледам и аз, но отговори има само за 7 клас.

Общи условия

Активация на акаунт