Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 667
  • 847
  •   1
Отговори
# 780
  • Varna
  • Мнения: 1 730
И аз бих препоръчала д-р Александров и младши и старши!

# 781
  • Мнения: 18
И аз бих препоръчала д-р Александров и младши и старши!
Няма по- добри от тях ( аз бих добавила и д-р Ст. Кисьов)

# 782
  • Мнения: 5
Ето и един друг много добър специалист .

# 783
  • Варна
  • Мнения: 87
Аз съм доволна и препоръчвам Д-р Салас.
Много е внимателен, добре обяснява, обръща достатъчно внимание и се спазва отлична хигиена. Спазват ли се стриктно неговите препоръки винаги се получава желания резултат.
Това е линк към клиниката му http://www.clinicsalas.com/
А това е линк към личния му профил https://www.facebook.com/ioannis.salas

Успех! Приятен ден : )

# 784
  • Мнения: 958
Момичета намирам само стари теми и ще попитам тук Simple Smile Да ми препоръчата добър доктор за ФМ освен Балев?

# 785
  • Мнения: 25 851
Момичета намирам само стари теми и ще попитам тук Simple Smile Да ми препоръчата добър доктор за ФМ освен Балев?
В същата клиника има и други специалисти, за Цонев съм чувала добри отзиви. Мен Балев ме е гледал.

# 786
  • Мнения: 1 474
Момичета намирам само стари теми и ще попитам тук Simple Smile Да ми препоръчата добър доктор за ФМ освен Балев?
Ходих при Б. Георгиев  когато беше в Майчин дом, и при Стоилов в Добрич, доволна съм. И двамата едни и същи неща ми казаха.

# 787
  • Мнения: 1 069
Аз съм за д-р Стоилов, когато става дума за ФМ. Пациент съм на Георгиев, водя си и ЖК при него, ще раждам втори път при него, но за ФМ смятам че си има други специалисти. И с две ръце за д-р Стоилов.

# 788
  • Мнения: 1 474
Мисля, че и двамата са добри специалисти за фм.
Преди 10 г. само Б. Георгиев ме е преглеждал фм,и следил бременността, и всичко си беше наред. Дори бях и много спокойна, въпреки трудната бременност.
Сега, от други съображения и за мое лично спокойствие, да се успокоя, че наистина всичко е наред, реших да отида и при Стоилов, заради апаратът. Макар, че жени от Добрич, с които съм говорила, не го харесват като гинеколог, но за фм ставал.
Когато е обучен доктора да работи с дадената апаратура, и има необходимите знания, опит и прецизност, не мисля че е за подценяване.
Пациент съм му повече от 10 г. и не само за бременност и раждане.

# 789
  • Мнения: 958
Благодаря ви момичета . Мисля да пробвам Балев ако се вредя ... със зацапване съм и не трябва да пътувам много и няма да мога да отида оти Стоилов . Отворена съм за още мнения за доктори от Варна .

# 790
  • Варна
  • Мнения: 66
За Балев не е толкова трудно да се вредиш, поне миналата година не беше. Изпратих мм в деня за записване в 7:30 и ми взе час без проблем! Аз на твое място бих отишла при него Simple Smile

# 791
  • Мнения: 25 851
За Балев се записах по телефона. Нямаше проблем.

# 792
  • Мнения: 958
Вчера звънях казаха ми първо записват на място , ако има място записват и по телефона след това Simple Smile

# 793
  • Мнения: 575
Да, принципно така правят, но като им подпалиш телефоните от сутринта и може да ти се случат нещата. Въпреки това, по-сигурният начин си остава на място!

# 794
  • Мнения: 955
Благодаря ви момичета . Мисля да пробвам Балев ако се вредя ... със зацапване съм и не трябва да пътувам много и няма да мога да отида оти Стоилов . Отворена съм за още мнения за доктори от Варна .

Аз ходя при Желязкова, апарата и е доста модерен и е много обстойна, всичко обяснява

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт