Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 374
  • 847
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 5
Благодаря ви момичета . Мисля да пробвам Балев ако се вредя ... със зацапване съм и не трябва да пътувам много и няма да мога да отида оти Стоилов . Отворена съм за още мнения за доктори от Варна .

Проф. Стефан Иванов е много добър специалист и веднага ще те приеме ,на мен ми помага много .Има си кабинет във Възраждане телефона му е              
  088 831 6426 ,но иначе работи в АГ-то.

# 796
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Изобщо не харесвам политиката за запазване на час при Балев. Това беше една от причините да отида при Стоилов. Считам, че е подигравка да караш бременни жени или мъжете им да ходят на място и да чакат при предположение, че има телефони и интернет.
Да, досадно е пътуването към Добрич, но определено си струва. Положително мнение мога да дам и за доктор Желязкова. Доколкото разбрах апарата,  с който преглежда в Марешки е по-добър от този на Стоилов.

# 797
  • Мнения: 1 377
Здравейте, Корновски приема ли някъде по ЗК? Имам направление за профилактичен преглед и се чудя при кой да се запиша, че съм обикаляла доста специалисти и май само от него имам добри впечатления. Не съм очарована от Бойка Терзиева, Христина Христова, Уляна Петкова, Петинка Цветкова... и се чудя вече накъде.

# 798
  • Варна
  • Мнения: 1 629
Относно Балев, ми казаха, че преглеждал и в Терапия, уж не било така трудно с часовете, но може да звъннете и в Терапията, за да проверите вярно ли е. Иначе аз се чувствах спокойна, че той е гледал детето, много добър специалист е.

# 799
  • Мнения: 1 011
Saudadе, не - проф. Явор Корновски (син) работи само на платени приеми, баща му д-р Димитър Корновски доколкото знам също.

# 800
  • Мнения: 1 416
Благодаря ви момичета . Мисля да пробвам Балев ако се вредя ... със зацапване съм и не трябва да пътувам много и няма да мога да отида оти Стоилов . Отворена съм за още мнения за доктори от Варна .

Проф. Стефан Иванов е много добър специалист и веднага ще те приеме ,на мен ми помага много .Има си кабинет във Възраждане телефона му е              
  088 831 6426 ,но иначе работи в АГ-то.
Къде във Възраждане, какъв специалисте ?

# 801
  • Мнения: 5
Препоръчаха ми др.Георги Георгиев в Света Анна Моля,за отзиви и координати

# 802
  • Мнения: 1 377
Аз май за преглед се ориентирах към Красимира Желязкова засега. Но не мога да разбера къде точно на Чаталджа има кабинет - другият на Т. Влайков ми е далеч. Моля за разяснение и тел. за връзка. Преглежда ли по ЗК, имам направление, което искам да ползвам?

# 803
  • Мнения: 3 332
Ако става въпрос за д-р Желязкова, на която кабинета е в клиниката на д-р Петинка Цанкова се намира на светофара на ген. Колев и Четалджа (новата сграда мисля, че е кафява). До нея на ген. Колев има една малка сграда, която е химическо чистене мисля че и закуски има в нея. Минава се между нея сграда и тази новата(това е бившата гарнизонна фурна) надолу към пазар Чаталджа. Като тръгнете между тях се вижда табелата вече ясно.

# 804
  • Мнения: 955
И да, преглежда по ЗК, води и ЖК

# 805
  • Мнения: 266
Аз питах по-рано за Давидков не по повод бременност, но май няма много посещавали го по други поводи...
Ох, аз малко съм разбалансирана, защото вече незнам на кой гинеколог да се доверя.
Бях си избрала моята лекарка в труден момент- доверих й се за лечение, когато толкова много други лекари ме пращаха за операция. Няма как да знам със сигурност, но мисля, че не съжалявам за избора си. Напоследък, обаче започва да ми диагностицира някакви неща, които други гинеколози изобщо не виждат (сещате се, че ходя паралелно минимум при двама). И честно казано нещо започвам да се съмнявам в преценката й... Разчитам донякъде и на д-р Славчев за контрола, но това чакане пред кабинета му ме изтормозва и ми навява кофти асоциации, та ходя при него веднъж в годината след психическа подготовка.
То е ясно, че никой не иска да чува неприятни неща, но мисля, че имам основания и подозрения да търся и следващо мнение. Въпросът е чие?
След като обходих преди няколко години всички добри имена  се чудя дали да не опитам при по-нетитуловани лекари.Не искам да отричам проблеми, ако ги има,  но и не искам да се поболявам излишно по лекарски кабинети ако ги няма. Та сега търся някой който никога не съм посещавала...става въпрос за кисти.

# 806
  • Мнения: 958
Преди няколко години имах такъв проблем обиколих кой ли не ... всички ми казваха операция единствено доктор Явор Корновски каза че ще пробваме  с лекарства и така всичко си дойде на мястото .

# 807
  • Мнения: 266
Преди няколко години имах такъв проблем обиколих кой ли не ... всички ми казваха операция единствено доктор Явор Корновски каза че ще пробваме  с лекарства и така всичко си дойде на мястото .

Била съм при него преди- за да ме успокои, че не е нещо животозастрашаващо.
Мнението му тогава беше като на опериращ, но без да ме плаши излишно и да ми всява паника
Ако имам големи притеснения пак бих го посетила, но не и за регулярно наблюдение.
Дано не съм права, но мисля, че малко се комерсиализира...
Но благодаря все пак за мнението!

# 808
  • Мнения: 109
Преди няколко години имах такъв проблем обиколих кой ли не ... всички ми казваха операция единствено доктор Явор Корновски каза че ще пробваме  с лекарства и така всичко си дойде на мястото .

Била съм при него преди- за да ме успокои, че не е нещо животозастрашаващо.
Мнението му тогава беше като на опериращ, но без да ме плаши излишно и да ми всява паника
Ако имам големи притеснения пак бих го посетила, но не и за регулярно наблюдение.
Дано не съм права, но мисля, че малко се комерсиализира...
Но благодаря все пак за мнението!
Преди няколко години направих грешка, че му се доверих. Откриха ми киста и ме препратиха при него. Назначи ми лапароскопска операция и всичко беше ок с това. Имам чувството, че са ме рязали касапи.След толкова години корема ми изглежда така сякаш са ме оперирали онзи ден. Останаха ми големи грозни белези, които не се закриха въпреки всички мазила, но не е важно.Изписа ме без никакви инструкции как да се захранвам, но парите за екип не го забрави 500лв.Мътно си спомням, но имахме проблем и с епикризата,не бяха писали нещо за процедурата. След 7 месеца ми оперираха уретера, защото по време на лапароскопската са го закачили, той се обърнал и набираше гной следователно и болки имах.На един от прегледите при уролог се запознах със друга пациентка на Явор Корновски. Жената ми разказваше с горчиви сълзи,какво е преживяла.Платила му да я оперира, а той дори не присъствал на операцията й. Имаше рак и само са я отворили и затворили без да чистят нищо. Естествено жената се влошава, защото не й е проведено никакво лечение. За съжаление в тази държава здравето на хората стана търговия и лекарите са  търговците. Силно се надявам да се е излекувала.Явор Корновски е един от многото мошеници и търговци.

# 809
  • Мнения: 1 377
Аз съм доста доволна от него, майка ми също. На мен ми обработи раничка и оттогава не съм имала проблеми, да чукна на дърво.

Общи условия

Активация на акаунт