Любители на кучета - тема 78

  • 38 335
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 958
Запис.

За бийгъла - dog gate или dog crate. Имаме и двете, използваме в момента само гейт, в резултат не сме имали никакви особени поражения с изключения на изтървани нужди. Simple Smile)

# 46
  • Мнения: 2 702
И аз в новата тема Simple Smile Пиша рядко, но чета редовно Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз се записвам, чета ви, но няма нищо ново покрай нас. Туиг, голяма прегръдка от мен.

# 48
  • София
  • Мнения: 8 348
вие па кви сте начи
не е нужно да е нещо ново
важното е, че е нещо сладко

как са счупените нокти


# 49
  • Мнения: 2 433
За дистанционните ли питате? Към момента сме на минус три Simple Smile Но пък научих, че не продават оригинални по магазините за техника, а само някакви универсални ..
Anyyyone, страшен бонбон!

# 50
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не знам дали си въобразявам,но и пишкането имам чувството,че го прави нарочно,защото не иска да я оставяме сама. Дори до магазина да изтичам за 10 мин го прави,въпреки че е пишкала точно преди това. И ако например затворя вратата да не направи бебка някоя беля и кучето остане там,веднага пишка. За това ми се струва,че е някакъв номер от нейна страна,но се надявам да спре в един момент.
Не е нарочно, а е по-скоро следствие. Чела съм, че погрешно се смята, че кучетата ни "наказват" като останат сами. По-скоро правят белите от стрес, защото са сами и по тоя начин реагират на стреса. При тях няма толкова сложни мисловни причинно-следствени връзки.

# 51
  • Мнения: 1 221
За дистанционните ли питате? Към момента сме на минус три Simple Smile Но пък научих, че не продават оригинални по магазините за техника, а само някакви универсални ..
Anyyyone, страшен бонбон!

Едно време на Булсатком им беше омръзнало от нас Flushed те сигурно за това въведоха някаква такса за смяна на дистанционното ... хихих

# 52
  • Мнения: 2 433
О, по 20лв на парче е при нас, ама това да ми беше единствения разход - песен хаха

# 53
  • София
  • Мнения: 832
Записвам се с една муцуна Animal Dog2

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Здравейте и от нас в новата тема  Hug

Туиг, много съжалявам, че така се е получило, но съм сигурна, че ще намерите най-правилното решение и Торин ще е добре.. А за твоята приятелка, нямам думи, истински приятел си!

Новата банда е страхотна! Както и всички показани кучовци  Hug Началото на всяка тема ми е любима, толкова хубави снимки има! Simple Smile

Ето и от нас една смешка, ама Страхо си го просеше  Mr. Green

# 55
# 56
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Кира Червения нос

И Кира Къртицата, току що изровила половин метър за три секунди и половина и забучила нос до очите в опит да се докопа до незнайно какво. Някое скъпоценно закопано ла@но, вероятно.

# 57
  • София
  • Мнения: 736
Кира е прекрасна! Красавица! ♥

# 58
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, не съм направила повече от това да съм на точното място в точното време
Скрит текст:
/ама при нея няколко пъти вече Wink /. Вчера успяхме да настаним другарчето за по-продължителен период в друга наша обща позната, изкарахме медицински за нея и детето и вече има жалба в РПУ-то. Остават още малко процедури, които ще задействаме и ще я настъпя по-здраво да си огранизира живота откъм работа, ясли, жилище .... Тя си ми е такава - иска ръчкане. При запознанството ни преди 12 години беше омъжена, с две деца, домакиня, незавършила средното си образование, поради забременяване. Успяхме да я стегнем с приятелките, да си вземе дипломата, а към настоящия момент й остават само семестър и половина и диплома, за да стане и вишист. Адски мил, добронамерен и оптимистичен човек е. Просто попада на кретени. До тук с единия проблем има положително развитие.

По отношение на другия - пак имахме телефонен разговор с дядото, но с отворен край. Имам силен коз в лицето на децата - синковецът му е взел имената, обичат ги много /всички внучета/ и всяка седмица сме заедно. Та, ако на мен не ми вържат на нацупената физиономия, то на детския плач малко трудно се устоява ... си мисля, но а все още не сме ги пречупили с бабата. Нямам друг вариант Sad  Духчето е подело кампания, ние също разпитваме познати. Дано нещата се развият по най-добрия начин.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Този нощ за пръв път се гушкахме в леглото с джуджанка. До сега спеше в кучешко легло в коридора, защото не беше страх да не напикае леглото, че огромния матрак няма изпиране. Но от 2 седмици няма пропуск извън памперса и снощи я поканих при мен. Много хубаво се гушка, но на огромното легло 2 кг куче едвам го намирам. Като се сетя едно време доберманката как заемаше 2/3 от леглото... Simple Smile Знам че не е възпитателно да ми спи в леглото, но не мога да устоя. Вашите кучета къде спят?

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 09:45 от savina_33

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт