Математически турнири 1-4 клас. Тема №49

  • 113 245
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 917
Здравейте! На сайта на Математика без граници дете от нашия клас не  е посочено като медалист, но вчера госпожата го поздравила със спечелването на златен медал.В есенния кръг, пак така друго дете не бе посочено, но му връчиха сребърен медал. Как се случва това? Как се случва това?

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 10:36 от Ellinor*

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Къде мога да видя резултата на детето в точки?

За Пловдив става въпрос.

Здравейте! На сайта на Математика без граници дете от нашия клас не  е посочено като медалист, но вчера госпожата го поздравила със спечелването на златен медал. В есенния кръг, пак така друго дете не бе посочено, но му връчиха сребърен медал. Как се случва това?

"Сертификат" ли пише срещу името на детето на официалния сайт?

# 48
# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Що за недоразумение?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Има резултати и за Варна от НОМ - http://ruo-varna.bg/index.php?option=com_content&view=articl … 18&Itemid=106.
Искам да попитам дали е възможно да видя работата на детето. Смятам, че е ощетена с около 2-3 т. за първа задача (според това, което ми каза, че е решила и получила веднага след състезанието и това, което е дадено като критерии за оценка).

П.П. Говорих с инспектората - трябва да се иде лично, да се подаде заявление до началника на инспектората, тя да разреши (евентуално) и след това да се иде да се види работата (в друг ден, в работното им време до 17ч).

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 12:21 от Dive

# 51
  • Sofiq
  • Мнения: 719
Дори да видите работата, контестации няма. Каквото е написано, това ще остане. 2-3 т разлика не звучи страшно, дано не е фатално за прием.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 328
elica1051, точно това е проблемът, че няма как да знам дали няма да се окажат фатални. Защото половин точка от олимпиадата се равнява на 9 точки за кандидатстване. Миналата година, на съседско дете не достигнаха стотни от точката... А защо да няма контестации се чудя?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Не мога да отворя резултатите от НОМ Варна за 4 клас. За останалите класове ги отварям.  Може ли някой да ги качи на друго място за да мога да ги видя или проблемът не е само в мен?

# 54
# 55
# 56
  • Варна
  • Мнения: 709
Слаби резултати във Варна, в сравнение с миналата година.
П.С. И при нас дедето си даде по-висока оценка... Няма да търсим точки, макар и да са фатални. Още три състезания ни очакват.

# 57
  • Мнения: 4 137
Слаби резултати във Варна, в сравнение с миналата година.
ами те и задачите са с различна трудност от миналата година
в сравнение с другите градове, даже са високи

# 58
  • Варна
  • Мнения: 709
Слаби резултати във Варна, в сравнение с миналата година.
ами те и задачите са с различна трудност от миналата година
в сравнение с другите градове, даже са високи
Съгласна съм.

# 59
  • Мнения: 2 687
Разбира се,още не можем да направим сравнение със София 😂

Важна е всяка една точица, аз бих отиша да проверя пък после ще се мисли.

Общи условия

Активация на акаунт