Смешки от форума 29

  • 120 365
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 724
Друга кръв, боя и подобни не вършат работа, защото се проверява с ракия. Не знам как, но се разбирало коя кръв е от разкъсването на химена и коя - не. След това се пие блага ракия.  Mr. Green
Не знаех, че кръвта на гълъба може да имитира девственост.

# 31
  • София
  • Мнения: 16 208
...
Не знаех, че кръвта на гълъба може да имитира девственост.
В приказките на Шехерезада от 1001 нощ има такива разкази...

# 32
  • Мнения: 4 518
Друга кръв, боя и подобни не вършат работа, защото се проверява с ракия. Не знам как, но се разбирало коя кръв е от разкъсването на химена и коя - не. След това се пие блага ракия.  Mr. Green
Не знаех, че кръвта на гълъба може да имитира девственост.
Ай сиктир, да отива момичето да търси девственица за да я замести, ако не правят ДНК тест, разбира се.

П.С.: до сега ви четох Joy останах изненадана, че само веднъж съм попаднала тук.

# 33
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
JoyJoyJoyJoy

Не мога да повярвам с какви неща се занимават хората.

# 34
  • Сф
  • Мнения: 10 698
Това ме развесели Joy съпруга е искала да каже потребителката, но с тоя изказ влиза в 3 тия пол..вероятно оттам се явяват и многочленните дечица Joy
Цитат
Колегите се изредиха с цветя, което пък ми е странно...това е празник на майката, поне според мен. За кoлегите не съм ни майка, ни жена дори...[quote\]

# 35
  • Мнения: 14 343
Тоя свят съвсем се обърка вече и аз тотално загубих бройката на сексуалностите, амааа тая не я бях чувала:
Цитат
  И аз нямам нищо против към биосексуалните

# 36
  • Мнения: 9 487
Тоя свят съвсем се обърка вече и аз тотално загубих бройката на сексуалностите, амааа тая не я бях чувала:
Цитат
  И аз нямам нищо против към биосексуалните
Попадение отвсякъде! Joy

# 37
  • Сф
  • Мнения: 10 698
Тоя свят съвсем се обърка вече и аз тотално загубих бройката на сексуалностите, амааа тая не я бях чувала:
Цитат
  И аз нямам нищо против към биосексуалните
Попадение отвсякъде! Joy
Буквално паднах от смях - хаха , това ми звучи като бисексуални вегани

# 38
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Ех, изпреварихте ме, точно на същото се хилих и аз. Не знам дали е от редактор, или просто авторката така го знае, защото и по-нататък в поста продължава:
Цитат
И аз нямам нищо против към биосексуалните, хомосексуалните и транссексуалните, но да не съм във връзка с такъв мъж. Но ако приятелят ми или съпругът ми заяви, че е биосексуален, прекъсвам тази връзка.

# 39
  • Мнения: 9 487
Може просто жената да НЕ иска да живее  с някой био-здравословно-сексуален...

# 40
  • София
  • Мнения: 528
. всичко е сеЙр.

# 41
  • Мнения: 14 343
Абе сигурно има биосексуални хора, нещо еко и модерно ще да е. Извратено, със зеленчуци примерно, ама био 😂

# 42
  • Мнения: 25 724
И на мен ми прозвуча като някаква дива перверзия. То в днешно време дори и зарзаватът не е пощаден от сексуални злоупотреби...

# 43
  • Мнения: X
Е, те краставиците ги купували понякога и за ядене, важното е да са био. Wink

# 44
  • Мнения: 8 137
И на мен ми прозвуча като някаква дива перверзия. То в днешно време дори и зарзаватът не е пощаден от сексуални злоупотреби...
Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Напомни ми за една реклама отпреди 7-8 години по късните часове, но по националните политематични канали... (на дурекс ли беше не си спомням..., но нещо такова) с една ужасена краставица която се измъкваше изпод чаршафите и се криеше трепереща от ужас в хладилника... и текст с нещо като "спрете посегателства към зеленчуците, използвайте..."  Сега явно трябва да се замени с "Биопродуктите са ценни!!! Използвайте биохраните само за храна!" Scream

Общи условия

Активация на акаунт