Смешки от форума 29

  • 120 368
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 514
След биосексуалните идва ред на екосексуалните и глутенфрисексуалните.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 328
не е ли органик, не ми го хвали  Stop

# 47
  • Мнения: 14 966
"
Цитат
Авторката е попаднала в успореден крачол на Вселената, в който постоянно се върти един и същи период от време
"
Smile

# 48
  • Мнения: 6 372
Ъхъъъъ. Не ми се мисли какво ще се случи ако попадне в някой перпендикулярен  smile3532

# 49
  • Мнения: 4 518
"
Цитат
Авторката е попаднала в успореден крачол на Вселената, в който постоянно се върти един и същи период от време
"
Smile
И аз така попадам в същото (каквото и да е то) всеки понеделник в 6:45 и излизам в петък в 17:00.

# 50
  • Мнения: 3 784
Тражка (от "трагедия") от форума. В "Рисково забременяване", разбира се, защото това е 14-годишната логика:

Ще има ли проблем със забременяване
Цитат
Добър вечер! С приятелката ми правихме секс, на 5.02 и ни се скъса презерватива  и тя пи ескапеле на 07.02! След това на 8.03 пак правихме секс и отново ни се скъса в 15:00. В 18:00 изпи ескапеле и искам да попитам дали има как цикъла и да спре и да си няма деца!!! Помогне ми моля вии!
П.С на 14 сме

# 51
  • Мнения: 9 196
Ех, тия 14 годишни разкъсвачи на презервативи ... да ползва гумен пръст, мисля, че ще му е по мярка и са по издръжливи. Или напръстник.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 328
Тражка (от "трагедия") от форума. В "Рисково забременяване", разбира се, защото това е 14-годишната логика:

Ще има ли проблем със забременяване
Цитат
Добър вечер! С приятелката ми правихме секс, на 5.02 и ни се скъса презерватива  и тя пи ескапеле на 07.02! След това на 8.03 пак правихме секс и отново ни се скъса в 15:00. В 18:00 изпи ескапеле и искам да попитам дали има как цикъла и да спре и да си няма деца!!! Помогне ми моля вии!
П.С на 14 сме
ooooh!
има как! ескапел до полуда, хистеректомия, вазектомия и лоботомия! сигурна работа.

# 53
  • Мнения: 25 724
Лоботомията е излишна, то няма какво да се отстранява май...  Laughing

# 54
  • Мнения: 11 555
То това изобщо не е смешно.  Confused

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Последният цитат с главни герои 14-годишни е nonsense... Някой се забавлява на наш гръб! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 518
"Здравейте търся я в българия а не в Европа"
Да кажете на госпожата по география да не си мисли, че България е в Европа.

# 57
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 879
Цитат
Заплела си се в патешки кълчища.

Това ми напомни за "конска паци". Smiley

# 58
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Цитат
Заплела си се в патешки кълчища.


Това ми напомни за "конска паци". Smiley
Право в целта!
Не е "заплела се в патешки кълчища", а "заплела се, като пате в кълчища "

ПП. Това е мое Close

# 59
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 879
Да, позна се. Grinning Цитирала съм те без лоши чувства, просто ми стана смешно. Flowers Blossom

Общи условия

Активация на акаунт