Кауфланд - тема 27

  • 74 324
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 7 063
.....Червеният полирапид е с оцет, синият май не е  Wink
Точно така. Това е разликата между двата вида.

# 31
  • Мнения: 54 522
Пералнята се вмирисва, ако перете на ниски градуси.
Откакто пера на 50 минимум, нямам такъв проблем.
Само в барабана слагам препарати, течни и прах също. Техник ме посъветва така.
Утре ще ходя аз, да видим какво ще купя. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 214
Добре де, аз защо не ги откривам тези препарати вече в нашия К?
Само оттам съм си купувала; преди години и от Карфур, докато все още имаше такъв...
Къде да го диря сега?
Розовият ползвам/ползвах аз - този с оцет.
Вики, ти нали си в Русе - откъде го купи? Не ме интересува дали е намален, а къде го има наличен. Преди 2 дена ми свърши и съм в някакъв вид абстиненция...😂

Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 21:31 от ВечеПетя

# 33
  • shumen
  • Мнения: 18 102
Аз винаги слагам праха за пране в барабана,но досега вмирисана пералня не съм имала.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 7 063
Добре де, аз защо не ги откривам тези препарати вече в нашия К?
Само оттам съм си купувала; преди години и от Карфур, докато все още имаше такъв...
Къде да го диря сега?
Розовият ползвам/ползвах аз - този с оцет.
Вики, ти нали си в Русе - откъде го купи? Не ме интересува дали е намален, а къде го има наличен. Преди 2 дена ми свърши и съм в някакъв вид абстиненция...😂
Ти в кой Кауфланд проверява? Аз на К 1 го гледах преди 2 седмици. От тогава не съм минавала в кордора с препаратите. Моят препарат го взех от ТТ маркет.

# 35
  • Мнения: 3 214
Вики, в този на Липник. Нямаше го, със сигурност - ни единия, ни другия.... Подозирам, че няма да продават марката вече.
ТТ маркет ме устройва идеално; там ще го търся. Благодаря ти!

# 36
  • Мнения: 4 841
Вики, в този на Липник. Нямаше го, със сигурност - ни единия, ни другия.... Подозирам, че няма да продават марката вече.
ТТ маркет ме устройва идеално; там ще го търся. Благодаря ти!

Аз го купих от този в Дружба. Имаше доста.

# 37
  • София
  • Мнения: 16 075
А мястото  с плодове и зеленчуци изглежда ли ви променено? Там, където пазарувам аз, е някак празно. Преди щандовете с плодове и зеленчуци изглеждаха богато заредени, сега са по-малко на брой и е широко между отделните щандове, което не го отчитам като нещо положително.

За мене е нормално - зимен сезон, миналата седмица с проблеми по пътя.
То и голямо разнообразие от свежи плодове и зеленчуци няма как да има сега.
Всичко е оранжерийно, с много "добавки".

# 38
  • Мнения: 3 214
Благодаря и на теб!
Уж една верига, пък май всеки магазин работи сам за себе си....

# 39
  • Мнения: 4 841
Благодаря и на теб!
Уж една верига, пък май всеки магазин работи сам за себе си....

Не е лъжа. Имат централни намаления, имат и локални само за съответния магазин. Всеки магазин е един вид отделна фирма.

# 40
  • Мнения: 3 199
Да, взех покривка и ми харесва. Купих малкия размер, беше последната, имаше няколко от големия.
Пулирапид и за мен е най-добрия препарат против котлен камък, такива неща премахва........
Блокчетата на Др. Фреш, преди ги бяха спрели, но пак ги пуснаха. Не съм имала нужда от тях и не съм забелязала да липсват. По-точен отговор ще ви дадат ако пишете на страницата им.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 7 063
Някой питаше за килимчетата. От 1 година го имам и съм доволна. Не е мръднало. Но тогава на 50% струваше 10 лв. Лятото си взех и за село едно. Материята му е мааалко по-различна от първото. Същата шарка са ми, като в брошурата. Да кажа, че са турски, нищо, че имаха етикет на Декотекс Сливен.

# 42
  • Мнения: 68 795
Сано антикалк спрей  също е много добър против котлен камък...☺

# 43
  • Мнения: 29 515
Не съм опитвала този Пулирапид, но ще си взема другия път от Кауфланд. Само да питам дали някой го е пробвал върху тъмни плочки, че нашите са тъмнокафяви?!?  newsm78

# 44
  • Мнения: 3 373
Някой, не беше намерил правоъгълните форми на тефал. Вчера си взех от Младост 3, но трябваше да разровя доста надолу, бяха затрупани с другите модели.

Общи условия

Активация на акаунт