Кауфланд - тема 27

  • 74 325
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 860
Ел. четките на АЕГ по 12 лв. читави ли са?И  могат ли да им се слагат други накрайници от други видове четки?Благодаря.

# 46
  • Мнения: X
Купих Персил,наистина има много зареден. Зарадвах се, че в К се продават и от скрабовете за тяло на Афродита със зелено кафе и хума. Имаше още продукти на марката..

# 47
  • Мнения: 2 838
Не съм опитвала този Пулирапид, но ще си взема другия път от Кауфланд. Само да питам дали някой го е пробвал върху тъмни плочки, че нашите са тъмнокафяви?!?  newsm78

Моите са сиви и побеляха. Чистих с розовия Пулирапид. След седмица цветът се възвърна.
Ползвам препарат от ДМ, сякаш ми се вижда същото действие, но плочките не побеляват. В червена опаковка е, под формата на пръскало.

# 48
  • Мнения: 29 516
Много благодаря за предупреждението, че само това ми остава, да избелеят... ooooh! Преди миех с Пайнсол, ама вече го няма, иначе беше супер.

# 49
  • Мнения: 4 841
Днес минах през магазина в Дружба Русе. Пулирапид няма. Рафта беше празен.

# 50
  • Мнения: 4 210
Аз получих отговор от К, че блокчетата на др. Фреш вече ги няма в асортимента, но понеже ценят клиентите ще отправят предложение към ..... отговорния фактор.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 7 063
Много благодаря за предупреждението, че само това ми остава, да избелеят... ooooh! Преди миех с Пайнсол, ама вече го няма, иначе беше супер.
За мен това беше най-безполезния препарат. За премахване на варовик въобще не ставаше, хем водата в Ловеч не беше много варовита. Използвах го, за да чистя мозайката на стълбището в квартирата, че да не остане зян.
Моите плочки са кафеви, но не тъмни, по-скоро карамел. Не се е случвало да побеляват от Пулирапид.
Някой, не беше намерил правоъгълните форми на тефал. Вчера си взех от Младост 3, но трябваше да разровя доста надолу, бяха затрупани с другите модели.
Аз бях. При нас въобще етикет с цената липсваше. Утре вечер мисля да се отбия в магазина и да проверя дали не са ги заредили.

# 52
  • Мнения: 3 214
Днес минах през магазина в Дружба Русе. Пулирапид няма. Рафта беше празен.
Аз пък днес минах през ТТ маркет (благодарности на Вики) и си взех спрей. Даже не знаех, че го има в тази форма.

# 53
  • Мнения: 54 522
Тази седмица има промоция на коментираните бонбони Елеганс, 3,99. Peace

# 54
  • Мнения: 3 962
Аз ги видях още миналата седмица. Не са на промоция, видели са, че не вървят на 5,25 и са ги намалили.

# 55
  • Мнения: 54 522
Може. Не споря, но си купих една кутия. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 29 516
Май наистина са намалени за постоянно.  Peace

# 57
  • Мнения: 54 522
Но редовната цена беше задраскана и имаше % намаление.

# 58
  • Мнения: 3 962
Така правят, забелязвала съм го и преди, когато намаляваха вместо да увеличават цените. Слагат надпис по-евтино и след време нискта цена остава за постоянно. Сега не знам колко постоянно ще е, те си знаят. Такъв етикет има на халвата с нуга, която купувам, да ви кажа още от Заговезни си е така.

Въпросът е, че не знаеш до кога ще е такава цената. Докато с промоциите си знаеш от понеделник до неделя(примерно).

Ето и новата брошура

https://issuu.com/promooferti/docs/kaufland_8f7444341800f8

# 59
  • Мнения: 547
Някой знае ли дали има в Кауфланд готов сварен фасул в буркан на Арива...бяха ми дали от него да сготвим,стана адски вкусен.

Общи условия

Активация на акаунт