Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 94 085
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 279
Във Вито ди Симоне има отстъпки на Пег Перего до 25 % - като за Book Elite Modular за два от цветовете са -25% (повечето са на -15% - 20%), но някой може да се възползва, ние нашата я взехме на -25%, т.е. с 515 лв. намаление, което е добра отстъпка.

Доколкото знам те са официалният вносител за България и всички други големи вериги внасят от тях. Даже и да съм виждала колички Пег Перего на други места на същата цена при големи намаления, на по-ниска от тяхната никога не съм виждала. Също така ти отварят нови кашони, не съм чула да дават мостри, най-малкото ще те предупредят и попитат, така си мисля.
А някой може ли да ми препоръча лека и удобна лятна количка? Колебая се между Пег перего и Макларън, които също много хвалят, но съм отворена и за други марки.

# 46
  • Мнения: 4 785
Категорично получената от тях количка и кошче са на 100% нови, в неотваряни кашони бяха. Изобщо не може да говорим за мостра, това поне от моя реален опит.

Мисля, че вече има и други вносители, не са само те, както преди, но собственикът е италианец, отдавна е на пазара, договорил си е явно много по-добри цени и затова може да си позволи чести намаления и такива от -25%.

# 47
  • Мнения: 1 431
Здравейте,
Вчера бяхме на оглед в Пег Перего и харесах една количка, която смятам да взема, въпреки че е рано. Цената е  2064 лв като с намаление от 17%, става 1713. Това е цена за два коша + кошница + чанта. Като гумите били от ново поколение и дръжката е кожена, затова е със 100лв повече, а ако искам други гуми и не кожена дръжка ще е 1600. Но аз ги искам.

Интересева ме има ли доволни от тази марка колички? Дават ми една година гаранция. Но те 5 месеца ще минат докато се роди бебето. Италианеца, които ни обслужва, каза че е сигурен в количките си и дори след една година нищо няма да стане.


# 48
  • Мнения: 8 939
А ти какво се притесняваш, че ще стане?

# 49
  • Мнения: 279
Здравейте,
Вчера бяхме на оглед в Пег Перего и харесах една количка, която смятам да взема, въпреки че е рано. Цената е  2064 лв като с намаление от 17%, става 1713. Това е цена за два коша + кошница + чанта. Като гумите били от ново поколение и дръжката е кожена, затова е със 100лв повече, а ако искам други гуми и не кожена дръжка ще е 1600. Но аз ги искам.

Интересева ме има ли доволни от тази марка колички? Дават ми една година гаранция. Но те 5 месеца ще минат докато се роди бебето. Италианеца, които ни обслужва, каза че е сигурен в количките си и дори след една година нищо няма да стане.




Количките са супер, няма да съжалявате Simple Smile

# 50
  • Мнения: 4 785
Здравейте,
Вчера бяхме на оглед в Пег Перего и харесах една количка, която смятам да взема, въпреки че е рано. Цената е  2064 лв като с намаление от 17%, става 1713. Това е цена за два коша + кошница + чанта. Като гумите били от ново поколение и дръжката е кожена, затова е със 100лв повече, а ако искам други гуми и не кожена дръжка ще е 1600. Но аз ги искам.

Интересева ме има ли доволни от тази марка колички? Дават ми една година гаранция. Но те 5 месеца ще минат докато се роди бебето. Италианеца, които ни обслужва, каза че е сигурен в количките си и дори след една година нищо няма да стане.
От България ли я взимате? Гаранцията по закон е 24 месеца, това че вносът дава 1 година не е твой проблем, търговецът осигурява 24 м. Точка.
Количката вероятно е същата, която взех и аз, само че с по-голямо намаление я издебнах, пак с по-широките гуми и кожена дръжка - на дръжката пък държеше мъжът ми, не аз Joy Взех я октомври, бебето го чакаме средата на април, изобщо не се притеснявам за гаранцията, няма какво да й стане толкова на тази количка, имам много добри отзиви от близки. Но един съвет - аз я взех на -25%, защото такова намаление се пуска рядко, но ако си гледала във Вито ди Симоне, там много често има отстъпки на -15%, така че спокойно може да изчакаш 5 м., че може да изпадне и по-голямо намаление, ако не, то почти съм сигурна, че -15 ще има доста често.

# 51
  • Мнения: 279
Здравейте,
Вчера бяхме на оглед в Пег Перего и харесах една количка, която смятам да взема, въпреки че е рано. Цената е  2064 лв като с намаление от 17%, става 1713. Това е цена за два коша + кошница + чанта. Като гумите били от ново поколение и дръжката е кожена, затова е със 100лв повече, а ако искам други гуми и не кожена дръжка ще е 1600. Но аз ги искам.

Интересева ме има ли доволни от тази марка колички? Дават ми една година гаранция. Но те 5 месеца ще минат докато се роди бебето. Италианеца, които ни обслужва, каза че е сигурен в количките си и дори след една година нищо няма да стане.
От България ли я взимате? Гаранцията по закон е 24 месеца, това че вносът дава 1 година не е твой проблем, търговецът осигурява 24 м. Точка.
Количката вероятно е същата, която взех и аз, само че с по-голямо намаление я издебнах, пак с по-широките гуми и кожена дръжка - на дръжката пък държеше мъжът ми, не аз Joy Взех я октомври, бебето го чакаме средата на април, изобщо не се притеснявам за гаранцията, няма какво да <span class="corrected">ѝ</span> стане толкова на тази количка, имам много добри отзиви от близки. Но един съвет - аз я взех на -25%, защото такова намаление се пуска рядко, но ако си гледала във Вито ди Симоне, там много често има отстъпки на -15%, така че спокойно може да изчакаш 5 м., че може да изпадне и по-голямо намаление, ако не, то почти съм сигурна, че -15 ще има доста често.


Много правилно, август пускат 25%, защото новите модели излизат някъде октомври-ноември и те изичстват старите модели, няма да се свършат количките, не бързайте Simple Smile

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте,
извинявам се ако вече има зададен същия въпрос, просто не съм го видяла. Можете ли да ми кажете мнения дали сте доволни от колички Lorelli, защото съм се спряла на такава и не знам дали си заслужава?

# 53
  • Мнения: 18
Здравейте! Търся си количка Stokke scoot V2 втора ръка, изрових всички сайтове, но не се спрях на никоя, моля ако някоя мама реши да си продаде количката да ми пише на емейла: Tihomira95@gmail.com
Желая хубав ден на всички Heart

# 54
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!
От доста време си търся лятна количка и не мога да реша каква да взема, тъй като сгрешихме много с покупката на другата ни количка и сега не мога да се реша. Моля ви за помощ в избора.
Търся количка която е до 7кг.  и до 350 - 400лв., както и да има легнало (или почки легнало) положение.(Покривало за крачетатат е +). Търсих мнения за Cam Curvi  и Cam Compass, гледах и една на Kikka Boo. Ще съм ви благодарна за мнения за тези колички, но разбира се съм отворена и за други предложения. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 8 939
Здравейте, момичета!
От доста време си търся лятна количка и не мога да реша каква да взема, тъй като сгрешихме много с покупката на другата ни количка и сега не мога да се реша. Моля ви за помощ в избора.
Търся количка която е до 7кг.  и до 350 - 400лв., както и да има легнало (или почки легнало) положение.(Покривало за крачетатат е +). Търсих мнения за Cam Curvi  и Cam Compass, гледах и една на Kikka Boo. Ще съм ви благодарна за мнения за тези колички, но разбира се съм отворена и за други предложения. Simple Smile

Chico liteway

А каква беше количката, с която сгрешихте?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 630
Здравейте, момичета!
От доста време си търся лятна количка и не мога да реша каква да взема, тъй като сгрешихме много с покупката на другата ни количка и сега не мога да се реша. Моля ви за помощ в избора.
Търся количка която е до 7кг.  и до 350 - 400лв., както и да има легнало (или почки легнало) положение.(Покривало за крачетатат е +). Търсих мнения за Cam Curvi  и Cam Compass, гледах и една на Kikka Boo. Ще съм ви благодарна за мнения за тези колички, но разбира се съм отворена и за други предложения. Simple Smile
Кика БОо имат такава в тъмно лилаво и в синьо, но по доколкото знам е 8 кг всичко и е с трансформиращ се кош . Вчера я мернах в един сайт със сто лв надолу  на промоция. В кой град сте ?!? Мога да ви кажа за Варна къде я имат налична да я видите.

# 57
  • Мнения: 4
Количката от която изобщо не сме доволни е Adamex Aspena. Прекалено е голяма и тежка. Да не говорим, че за 6-7 месеца ползване започна да скърца и трябваше да я смазваме и механизмът за спускане на седалка постоянно заяжда още от първото ползване. За скърцането и механизма, може да е само при нас, не знам, може да не сме случили. Но като цяло много съжалявам, че дадохме 800 и нещо лева (не помня точно колко беше) за нея. Според мен изобщо не си заслужава. Разбра се, това е само мое мнение, на някой може да му харесва.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Считам, че тези суми 800-900 лв за “полските колички” са безумни! Всеки ден виждам поне по една, на която предните колела са клатят здраво наляво-надясно! Кг, дизайн, обем, материи- няма нещо, което да е Ок. Последното читаво в тези комплекти ще да е “кошчето за кола”! Кой, как и при какви условия го е тествал, никой не знае...
За продажбата на мостри и то от официален уж вносител (Рая тойс- Сайбекс) и аз съм писала неведнъж! Уникално нагли! Що за вносител си, ако нямаш на склад бройки и цветове?!
На намаления в чужди сайтове съм попадала в kindermaxx.de

# 59
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Някой видял ли е тази оферта в сайта на Джейн? Какво ви е мнението? Струва ми се направо невероятно добра, дали не пропускам нещо...?

https://www.jane-uk.com/en/Jane-Complete-Nursery-and-Travel-Syst … Black/m-3429.aspx

Пише, че е валидна до 31.03.2018, но реално все още мога да я поръчам, чудя се дали да се пробвам...

Общи условия

Активация на акаунт