Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 94 168
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Някой с мнение за Jane Minnum?

# 61
  • Anywhere
  • Мнения: 1 100
Някой видял ли е тази оферта в сайта на Джейн? Какво ви е мнението? Струва ми се направо невероятно добра, дали не пропускам нещо...?

https://www.jane-uk.com/en/Jane-Complete-Nursery-and-Travel-Syst … Black/m-3429.aspx

Пише, че е валидна до 31.03.2018, но реално все още мога да я поръчам, чудя се дали да се пробвам...
Има и 135£ доставка до Бг, но пак си заслужава, сравнено с цените по нашите магазини.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 842
С превозвач ще излезе по-евтино вероятно

# 63
  • Мнения: 8 955
Да, доставката до UK  е    Free, така че със сигурност с превозвач ще излезе доста по-евтино.

# 64
  • Мнения: 73
Скъпи майки, някоя от вас има ли мнение за количките на NIO? Днес поръчах NIO Roxy, но не намирам мнения никъде по форумите.

# 65
  • Мнения: 731
Скъпи майки, някоя от вас има ли мнение за количките на NIO? Днес поръчах NIO Roxy, но не намирам мнения никъде по форумите.

Аз гледах в един магазин NIO Jump Soft. Честно казано материята не ми хареса никак, в сгънат вид шасито е огромно в сравнение с други колички, които бях гледала, матрачето на коша зановородено супер тънко. Не ми допадна. Не знам конкретно модел Roxy дали не е по-висок клас.

# 66
  • Anywhere
  • Мнения: 1 100
Да, доставката до UK  е    Free, така че със сигурност с превозвач ще излезе доста по-евтино.
Коментирано е, че от сайта на jane.uk , цената за Бг е по-ниска и има доставка. За УК цената е по-висока и доставката е безплатна. Обаче като се калкулира и цената на превозвача, е по-изгодно с директна доставка до България! Специално за този сет, доставката до Англия излиза с 60£ по-евтино. Обаче тъй като са обемни нещата за превозвач ще се платят поне 80лв....та, танто за танто.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 21:57 от Pretti shy

# 67
  • Мнения: 2 288
Здравейте, момичета!
От доста време си търся лятна количка и не мога да реша каква да взема, тъй като сгрешихме много с покупката на другата ни количка и сега не мога да се реша. Моля ви за помощ в избора.
Търся количка която е до 7кг.  и до 350 - 400лв., както и да има легнало (или почки легнало) положение.(Покривало за крачетатат е +). Търсих мнения за Cam Curvi  и Cam Compass, гледах и една на Kikka Boo. Ще съм ви благодарна за мнения за тези колички, но разбира се съм отворена и за други предложения. Simple Smile

Chico liteway

А каква беше количката, с която сгрешихте?

+1

# 68
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Незнам дали е коментирано, но ето испанския оутлет  сайт на Хане / Джейн попаднах случайно на него и изпращат до Бг
http://groupjaneoutlet.com/es/

# 69
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Някой видял ли е тази оферта в сайта на Джейн? Какво ви е мнението? Струва ми се направо невероятно добра, дали не пропускам нещо...?

https://www.jane-uk.com/en/Jane-Complete-Nursery-and-Travel-Syst … Black/m-3429.aspx

Пише, че е валидна до 31.03.2018, но реално все още мога да я поръчам, чудя се дали да се пробвам...
   мисля че в сайта по-горе я има точно твоята количка   но пък е без столче  http://groupjaneoutlet.com/es/inicio/144-crosswalk-convert.html

# 70
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
Здравейте, момичета!
От доста време си търся лятна количка и не мога да реша каква да взема, тъй като сгрешихме много с покупката на другата ни количка и сега не мога да се реша. Моля ви за помощ в избора.
Търся количка която е до 7кг.  и до 350 - 400лв., както и да има легнало (или почки легнало) положение.(Покривало за крачетатат е +). Търсих мнения за Cam Curvi  и Cam Compass, гледах и една на Kikka Boo. Ще съм ви благодарна за мнения за тези колички, но разбира се съм отворена и за други предложения. Simple Smile
Nuna Pepp Luxx

# 71
  • София
  • Мнения: 2 602
Момичета, ако някоя от вас е следила за по-дълго време, знаете ли дали пускат промоции на колички на определен период, или няма никакъв ред. Днес харесахме Mutsy evo и има промоция до 11.04. Чудя се дали до юни ще има пак, как мислите, или да се възползваме сега?

# 72
  • Мнения: 73
От магазин МоеБебе си поръчах има промоции сега май на няколко марки. Аз поръчах количка NIO Roxy преди два дена, днес пристигна и съм много доволна. На сляпо я поръчах нямаше клипчета и мнения за нея ама по характеристиките добре ми звучеше и бях останала мн разочарована от Лорели, много тромави и калпави ми се сториха... и на бързо поръчах онлайн след малко сравнения между моделите на NIO Grinning Просторна е седалката, просторно е кошчето за новородено, маневрена и леко се движи и не е много тежка. Има промоции и на други модели, ще сложа линк. Надявам се да съм помогнала Simple Smile
https://moebebe.com/bebeshki-kolichki

# 73
  • Anywhere
  • Мнения: 1 100
Момичета, ако някоя от вас е следила за по-дълго време, знаете ли дали пускат промоции на колички на определен период, или няма никакъв ред. Днес харесахме Mutsy evo и има промоция до 11.04. Чудя се дали до юни ще има пак, как мислите, или да се възползваме сега?
Последните две години Хиполенд правят намаление за деня на детето. Беше 25% май...
Но дали и тази година ще има?

# 74
  • София
  • Мнения: 681
Муцитата ги пускат на намаления доста често във Вис Виталис, Хиполенд и Дундьо. Поне за последната половин година съм засичала поне 3 намаления.

Има 20% на всички колички в "Галикс" , ако някой го вълнува Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт