Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 94 125
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Моделите на Bugaboo са всички много ниски, аз съм 165см и кошовете за новоредено са ми малко над коленете...

# 676
  • София
  • Мнения: 2 681
Здравейте! Много моля за помощ. Не можах да разгледам всички теми, само отгоре отгоре. Моля препоръчате ми ниски модели колички. Гледам, разглеждам, но размерите които са посочени в интернет не отговарят на това, което ме интересува. Висока съм само 153 см, бях си харесала Adbor Zarrа, но се оказа твърде висока за мен. Височината й от земята до най-високата част е 130 см, което означава че само главата ми ще се вижда над количката. Много се надявам да намеря такъв тип количка, като за мен. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.


Имаш ли бюджет, предпочитания за гуми и т.н.?

# 677
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Аз съм 158см., взехме Jane Muum, на височина ми е много добре.
Другите, които ми бяха удобни на живо - Mutsy и Easywalker Wink

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 478
Здравейте! Много моля за помощ. Не можах да разгледам всички теми, само отгоре отгоре. Моля препоръчате ми ниски модели колички. Гледам, разглеждам, но размерите които са посочени в интернет не отговарят на това, което ме интересува. Висока съм само 153 см, бях си харесала Adbor Zarrа, но се оказа твърде висока за мен. Височината й от земята до най-високата част е 130 см, което означава че само главата ми ще се вижда над количката. Много се надявам да намеря такъв тип количка, като за мен. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.



Britax B-Agile
Joie Chrome
Mutsy Evo
iCandy Strawberry
iCandy Raspberry 2

# 679
  • Мнения: 161
Имаш ли бюджет, предпочитания за гуми и т.н.?


Ще я купувам втора употреба и точно затова се затруднявам с размерите, защото може и да не я видя на живо преди това. За предпочитания - нещо като Зарата. Такъв тип, но ме навява мисълта, че всички от този тип са високи.
Иначе погледа ми се спира на Dada Paradiso, Coletto Marcello, Bexa, Adbor, Camarelo и други подобни.

# 680
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Разгледай ги в магазин и тогавя търси втора употреба модела, който ти пасва.
Полските всички ми изглеждат големи на мен.

# 681
  • Мнения: 731
Ние взехме Пег Перего и ми е идеална, а и дръжката се регулира. 158см. съм висока.

# 682
  • Мнения: 161
Разгледай ги в магазин и тогавя търси втора употреба модела, който ти пасва.
Полските всички ми изглеждат големи на мен.
Май така ще е най-удачно.
Благодаря на всички за предложените модели.

# 683
  • София
  • Мнения: 2 681
Всички изброени от теб модели са доста тежки и големи. Няма особена разлика между тези марки, освен десените.
Тук има добра промоция на Чико https://dundio.com/chicco-количка-urban-plus-crossover-anthracite-j02023.html
Краят на септември и в Хиполенд има 20% на всички стоки.

# 684
  • Anywhere
  • Мнения: 1 099
Разгледай ги в магазин и тогавя търси втора употреба модела, който ти пасва.
Полските всички ми изглеждат големи на мен.
Май така ще е най-удачно.
Благодаря на всички за предложените модели.
Виж Anmar germani и Adbor Zipp, полски колички,  а са по-компактни.

# 685
  • Мнения: 161
Разгледай ги в магазин и тогавя търси втора употреба модела, който ти пасва.
Полските всички ми изглеждат големи на мен.
Май така ще е най-удачно.
Благодаря на всички за предложените модели.
Виж Anmar germani и Adbor Zipp, полски колички,  а са по-компактни.

Много благодаря тези Anmar ми харесаха.

# 686
  • София
  • Мнения: 5 619
Пускам си мнението и аз за моя полски танк. Вече девет месеца и половина бутам S max nio.
Зимният кош, кошът за новородено или както още го наричате, не бих го заменила за нищо на света. Синът ми е роден началото на октомври и въпреки меката зима, не си представям как щях да го изкарвам в различно от въпросния кош. Изключително затворен отвсякъде, широк, има и три позиции на гръбчето.
Рамата е стабилна и се сгъва компактно, но да се има предвид, че ние сме с миниван и пространството никога не ме е притеснявало.
Багажникът е голям, побира много.
За летния кош (седалката) съм със смесени чувства. Както споменах, малкият е на 9м и половина и му е добре, но подозирам, че скоро време ще махна борда, т.к. ми се струва, че ще му е тесен.

# 687
  • Мнения: 161
Пускам си мнението и аз за моя полски танк. Вече девет месеца и половина бутам S max nio.
Зимният кош, кошът за новородено или както още го наричате, не бих го заменила за нищо на света. Синът ми е роден началото на октомври и въпреки меката зима, не си представям как щях да го изкарвам в различно от въпросния кош. Изключително затворен отвсякъде, широк, има и три позиции на гръбчето.
Рамата е стабилна и се сгъва компактно, но да се има предвид, че ние сме с миниван и пространството никога не ме е притеснявало.
Багажникът е голям, побира много.
За летния кош (седалката) съм със смесени чувства. Както споменах, малкият е на 9м и половина и му е добре, но подозирам, че скоро време ще махна борда, т.к. ми се струва, че ще му е тесен.

А подходяща ли е за 153 см майка?

# 688
  • София
  • Мнения: 5 619
Пускам си мнението и аз за моя полски танк. Вече девет месеца и половина бутам S max nio.
Зимният кош, кошът за новородено или както още го наричате, не бих го заменила за нищо на света. Синът ми е роден началото на октомври и въпреки меката зима, не си представям как щях да го изкарвам в различно от въпросния кош. Изключително затворен отвсякъде, широк, има и три позиции на гръбчето.
Рамата е стабилна и се сгъва компактно, но да се има предвид, че ние сме с миниван и пространството никога не ме е притеснявало.
Багажникът е голям, побира много.
За летния кош (седалката) съм със смесени чувства. Както споменах, малкият е на 9м и половина и му е добре, но подозирам, че скоро време ще махна борда, т.к. ми се струва, че ще му е тесен.

А подходяща ли е за 153 см майка?

Аз съм 168см и ми е ок, дръжката се регулира. Може би трябва да я видите на живо, но я продават единствено в един магазин в Люлин.

# 689
  • Мнения: 630
Здравейте, впечатления за тази количка?
http://www.e-kiddo.bg/detska-kolichka-2v1-anex-sport-foxy/
Абстрахирайте се, че е 2 в 1, допълнително може да се вземе и кошчето за кола

Общи условия

Активация на акаунт