Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 94 121
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 478
Здравейте, впечатления за тази количка?
http://www.e-kiddo.bg/detska-kolichka-2v1-anex-sport-foxy/
Абстрахирайте се, че е 2 в 1, допълнително може да се вземе и кошчето за кола

За тези пари може да си вземете далече по - читава количка.

# 691
  • Мнения: 630
Рошко, ти коя би препоръчал?
Аз харесах пег перего, но ми се струва, че ще ми е ниско кошът.. иначе си ми беше фаворит.
За тези анекс почти не намирам отзиви из нета.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Jane, Mutsy, Peg Perego, Mamas and Papas, Cybex- прегледахте ли различните модели на тези марки? Една-две теми назад ще са Ви достатъчни да срещнете мнения, линкове със сайтове за поръчка и т.н. Ако бюджетът позволява има и други марки символ на качество и удобство.

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Нашата също количка е тази цена- Nuna Mixx 2
Наистина има какво да се купи за тези пари, Анекс е симпатична, виждала съм я на живо, но си е полска количка, просто има по- добро на пазара за тези пари.

# 694
  • Мнения: X
Рошко, Babyzen Yoyo поддържате ли я в наличност и имате ли всички цветове? Октомври очакваме бебето да се роди и още ми е рано да я купувам, но искам да знам дали я има в наличност.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 478
Рошко, ти коя би препоръчал?
Аз харесах пег перего, но ми се струва, че ще ми е ниско кошът.. иначе си ми беше фаворит.
За тези анекс почти не намирам отзиви из нета.


Kate82 при изборът на количка има различни фактори които трябва да бъдат съобразени.
* Размер на багажника на колата
* Размер на асансьора (ако има)
* Ръст на родителите и най - вече майката
* Тегло на майката
* Други особености на родителите
* Място на живеене (в селата едни колички биха били подходящи, в града други)
* Начин на живот (в планината едни колички биха били подходящи, в града други)

Поради горното, това че на комшийката Пенка и е удобна някоя си количка, не означава, че на вас също ще ви е удобна.

Относно височината на коша за новородено, моето мнение е, че по - ниския кош прави количката по - стабилна. Също така, като сте седнали не се налага да ставате за да видите какво става в коша (а се прекарва доста време по барчета и пейки).
Както обичам да казвам: като станеш и седнеш 100 пъти днес, това че не си се навел 10 не е голяма печалба

И понеже всеки ден виждам с кое се съобразяват майките най- често - Да знаете, че цвета не бута количката Grinning 

# 696
  • Мнения: 80
Здравейте, имате ли мнение за Чиполино Фюжън Фрапе тази с трансформиращата седалка. Хареса ми, но незнам как са чиполино кято цяло, дали е добър избора. Другата която гледах беше Kikka boo ugo. Ако имате виждане пишете Simple Smile Благодаря

# 697
  • София
  • Мнения: 5 619
Здравейте, имате ли мнение за Чиполино Фюжън Фрапе тази с трансформиращата седалка. Хареса ми, но незнам как са чиполино кято цяло, дали е добър избора. Другата която гледах беше Kikka boo ugo. Ако имате виждане пишете Simple Smile Благодаря

Приятелка бута Чиполино Фама и е много доволна. Аз също съм я тествала няколко пъти, удобна е. Ако сега раждах, с този акъл, бих купила директно такава количка.

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте, имате ли мнение за Чиполино Фюжън Фрапе тази с трансформиращата седалка. Хареса ми, но незнам как са чиполино кято цяло, дали е добър избора. Другата която гледах беше Kikka boo ugo. Ако имате виждане пишете Simple Smile Благодаря

Приятелка бута Чиполино Фама и е много доволна. Аз също съм я тествала няколко пъти, удобна е. Ако сега раждах, с този акъл, бих купила директно такава количка.
вие избрахте ли си вече количка

# 699
  • София
  • Мнения: 5 619
Кросче, към Чиполино Микси клоня. ММ смени работата и чакам първа заплата, за да зарадвам малкия (и себе си) Joy

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте! Чакаме бебе през януари и вече се оглеждам за количка, тъй като знам колко е труден изборът. Ще е четвърто дете и първите три ги отгледахме с xlander xa. Подарихме я, защото вече беше доста износена, но нямам почти никакви забележки към нея ( освен, че беше маалко тежка). Нямам ограничен бюджет - да е маневрена, лека, добре да се сгъва и ако може по-използваем зимен кош ( да не е от тесните). Гледах новите модели на xlander, jane (   четох, че матрикс коша е тесен), и съвсем вече не мога да се ориентирам. Mutsy също изглеждат добре, но съм висока 177 см и не знам дали няма да са ниски 🙄
Ще съм благодарна за съвет от някой по-компетентен, просто за последните 6 години са се появили толкова много марки и модели, че изборът е невъзможен Simple Smile

# 701
  • Мнения: 293
Уау,само мога да кажа Поздравления! Това си е живо геройство с 4то дете. Успех в отглеждането Grinning

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Уау,само мога да кажа Поздравления! Това си е живо геройство с 4то дете. Успех в отглеждането Grinning
Всичко започва с количката 😁

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Кросче, към Чиполино Микси клоня. ММ смени работата и чакам първа заплата, за да зарадвам малкия (и себе си) Joy
Аз много я харесвам, навсякъде я виждам, хубави неща само ще чуеш за нея. Само ако не си я видяла на живо, отиди я виж, че дръжката не се регулира на дължина май.

janin4eto_87, честито и здраво бебче ти желая, кажи какво ти харесва, нещо набелязала ли си?

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Харесвам моделите на Jane  и Mutsy. Държа на коша за новородено, защото ще го използвам и вкъщи, а бебето е зимно и знам как като се роди 4 кг и го облечеш - място няма 😁
Признавам, че още е рано да я купувам и не съм ходила да гледам нищо на живо. Иска ми се да харесам няколко модела като характеристики и да отида да ги видя. За мен е важно и прибирането на количката в кола, защото пътуваме, а и покрай другите деца имам непрекъснато излизане и шофиране. Затова бих направила компромис с помпащи се гуми ( както бяха на x lander-а) и съответно мекотата на возене, за сметка на компактност, защото той не беше. Освен това беше и тежък. Харесва ми да е с четири колела и една дръжка. Освен това пазарувам доста и коша не е за пренебрегване...Станаха много изисквания..Предпомагам търся нещо, което искат 95 % от бъдещите родители 😁

Четох, че и peg perego са хубави..обърках се. А има и доста нови модели в по-високия клас, за които нямам наблюдения. Разбрах, че полски колички в порядъка на 600 лв не са добър вариант. Виждала съм една dada paradiso - изглежда ми много голяма.

Общи условия

Активация на акаунт