Нямам желание

  • 12 392
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 749
Е като не харесва секса с мъжа си за чий се е женила за него или раждала от него?

# 196
  • Мнения: 25 677
То по същата логика да попитаме и мъжете, като не харесват секса с жените си и си хващат любовници, защо са се оженили за тях изобщо?  Laughing

# 197
  • Мнения: 1 001
При всяка жена е различно, това, че някои от тук пишещите са правили секс като са напуснали родилното, не означава, че и останалите са припкали да правят секс на 3тия ден. Мен ме диагностицираха с Хашимото още като забременях, след раждането и покрай кърмене, неспане, такава каша ми станаха хормоните, че вече една година по-късно почнаха да се стабилизират нещата, и то след като ми увеличиха дозата на хормоните, и последното, за което съм си мислела, е да правя секс. Така че, не подценявайте така нещата и не говорете наизуст. Не винаги всичко опира до желание, може да ти се искат много неща, но тялото ти казва друго. Затова и моят съвет към авторката е, ако досега не си е проверявала хормоните, да пусне едно изследване, не е загуба.

# 198
  • Мнения: 4 734
Nikoleta78, права си, едно изследване не пречи на нищо...
Ако има здравословен проблем и то потвърден от лекари, не виждам мъжа с какво обяснение после ще й се муси, сърди и т.н. при липсата на секс...
Болестите са непредвидими, днес може да страда жената, но утре - мъжа й... И какво, цял живот трябва да си натякваме, цупим или да правим проблем от това, че временно липсва секс в семейното ложе? То просто ще дойде ден, в който мъжа въобще няма да може да прави секс, за някои това е на 60 години, но за други е доста по-рано... И какво прави жената тогава??? Натяква му всеки ден, че не вдига самолета, търси си млад любовник, ходи да си мери либидото или стои незадоволена? Хайде сега много ербап-жените да кажат....Laughing

# 199
  • Мнения: 3 694
Nikoleta78, права си, едно изследване не пречи на нищо...
Ако има здравословен проблем и то потвърден от лекари, не виждам мъжа с какво обяснение после ще й се муси, сърди и т.н. при липсата на секс...
Болестите са непредвидими, днес може да страда жената, но утре - мъжа й... И какво, цял живот трябва да си натякваме, цупим или да правим проблем от това, че временно липсва секс в семейното ложе? То просто ще дойде ден, в който мъжа въобще няма да може да прави секс, за някои това е на 60 години, но за други е доста по-рано... И какво прави жената тогава??? Натяква му всеки ден, че не вдига самолета, търси си млад любовник, ходи да си мери либидото или стои незадоволена? Хайде сега много ербап-жените да кажат....Laughing
А вие с мъжа ти правите ли секс?

# 200
  • Мнения: 4 734
Да, редовно... Но нямаме комплексите на повечето пишещи тук и говорим свободно за тези неща... Никой на никого не се цупи или прави проблеми, хора сме и трябва да си "влизаме в положението"... А и при нас секса не е спорт, надпревара, доказване или нещо подобно.. Не е нещо между другото, задоволяване на нагон или по навик, а да не говоря да е както дойде... То просто няма смисъл иначе...

Общи условия

Активация на акаунт