Нямам желание

  • 12 384
  • 200
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте,
Родих преди три месеца и от тогава нямам никакво желание да бъда интимна с партньора ми. По природа съм силно сексуална, обичам секса, харесва ми да гледам филми 18+. С мъжа ми не веднъж сме отскачали до еротичния магазин, но сега всичко се промени. Нищо не ме “пали”. Мъжът ми изявява голямо желание, но да си призная, след раждането той много ме дразни. Неща, които преди не са ми правили впечатление , сега ми бъркат в очите. Единственото нещо, което искам е да бъда с дъщеря си, а в малкото свободно време - да си почина, да си оправя веждите или да си пусна някой филм.
Иска да попитам , дали това е само при мен или и на други жени им се е случвало. И ако да, как са процедирали с отказването, защото мъжът ми вече се сърди и това допълнително изнервя обстановката. И кога се е върнало желанието, ако въобще се е върнало Grinning

# 1
  • Мнения: 136
Та изобщо възстанови ли се от раждането? Щото това е огромен стрес за организма, макар и да е нормален процес.
Аз родих нормално в края на февруари с епизиотомия, и първият секс беше горе-долу след три месеца. И аз нямах особено желание, умората си казва думата особено ако кърмиш и бебето не спи през нощта.. Нормално е да си изтощена и уморена; пускането на филм и веждите са начин за психологическа почивка, така че не виждам нищо нередно...
А партньорът ти помага ли ти за бебето?

# 2
  • Мнения: 5 247
Ако обичаш мъжа си и естествено ако нямаш болки ще трябва да му дадеш за да не четем скоро тема от теб " да му простя ли изневярата".

# 3
  • Мнения: X
Само 3 месеца са минали от раждането, дай си повече време. Физически добре ли се чувстваш вече? Защото аз 3 месеца след раждането още имах болки, въпреки че някъде по това време ни беше първия секс и доста трудно се получи...
Ако кърмиш това също може да е причина за намалено желание заради хормоните...
А как да отказваш на мъжът си? Ами освен да бъдеш честна и да го помолиш да ти даде още малко време не знам как иначе...Както и да го правиш все е гадно ама и секс без желание не е ок да правиш...

# 4
  • Мнения: 18 558
Аз бях така и все още съм.  Ами няма желние това е.То аз не мога да се наспя какво остава за секс. По цял ден бебе, готвене,чистене,разходки.Всеки ден едно и също. В началото беше и доста болезнено въперки,че почти нямам шевове,родих лесно и нямах проблеми никакви. Просто вечер като цял ден съм се разправяла с нея ми иде само да си легна и да си чета. Или филм. Мм се оплаква като го удря на шега. Знам,че не може така. Но и насила не става. Смятам,че с времето ще се наглясят нещата. Каквото такова. Аз си познавам мъжа и ни най-малко не се притеснавам. Пък и ние си правим,просто не е като преди. За мен това след раждане си е напълно нормално. Дай си повече време.

# 5
  • Мнения: 2 478
Дори да приемем, че обича мъжа си, което леко(тва, като "леко бременна") ме съмнява, няма да се пуска тема, а ще намерите заедно решение. Както Злодеидка казва, ще да е неизбежно в едно обозримо бъдеще кръшването.
Вариант - защо не му правиш френска поне, щом не ти е до проникване и потене? Ако го обичаш и имаш чувства, френската е повече от естествена. Стимулирай го и по други начини, разнообразявай. Ако не знаеш или не обичаш, научи се, ако те е "гнус", скоро ще си намери друга Wink.

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 09:59 от FragranceFanatic

# 6
  • Мнения: 522
Много зависи как върви възстановяването ти. Аз само след 20 дни се чувствах много добре,нямах лохии и си правехме секс. Преди тези 20 дни правехме други неща. Общо взето най-дългото прекъсване е било 6 дни когато раждах секцио. Не казвам,че сме пример задължително. Всичко е много индивидуално. Имам приятелки,които имаха лохии по 40-50 дни,големи болки и просто не са си помисляли за секс. Умората лично за мен не е оправдание. Кърмех на поискване,никой не е идвал да ми помага и също бях доста уморена. Това не ми е пречело на интимността и желанието да бъда с мъжа си. Но това съм аз,както казах всичко е много индивидуално. Има и друго нещо,ако наистина нямаш желание за нищо подобно,дори и да направиш нещо той ще усети че е без желание. Не мисля,че трябва да "спи" с мъжа си на сила,само за да не й изневери. Ами ако никога не се върне желанието й,какво правим? Държим го на каишка,въпреки че не го искаме... На мен друго нещо ми е интересно,как изчезва желанието да бъдеш с мъжа си? Не се е появил друг мъж... Не знам,на мен това ми е странното. Аз нямах търпение,имах 2 шева които го притесняваха и отидох в банята и си ги махнах сама Grinning Това също не е за пример!

# 7
  • София
  • Мнения: 16 197
Това с пускането на подобни теми не спира да ме удивлява: вместо да се пусне един Гугъл сърч, да провери кои точно хормони влияят на желанието за секс, как точно пролактинът и кърменето се отразяват на желанието, какво е това следродилна депресия, на какво се дължи ... не, трябва нова тема, трябва специално внимание,  трябва тропкане с краченца, драма да има.

# 8
  • Мнения: 3 605
Здравейте,
Родих преди три месеца и от тогава нямам никакво желание да бъда интимна с партньора ми. По природа съм силно сексуална, обичам секса, харесва ми да гледам филми 18+. С мъжа ми не веднъж сме отскачали до еротичния магазин, но сега всичко се промени. Нищо не ме “пали”. Мъжът ми изявява голямо желание, но да си призная, след раждането той много ме дразни. Неща, които преди не са ми правили впечатление , сега ми бъркат в очите. Единственото нещо, което искам е да бъда с дъщеря си, а в малкото свободно време - да си почина, да си оправя веждите или да си пусна някой филм.
Иска да попитам , дали това е само при мен или и на други жени им се е случвало. И ако да, как са процедирали с отказването, защото мъжът ми вече се сърди и това допълнително изнервя обстановката. И кога се е върнало желанието, ако въобще се е върнало Grinning
Възможно ли е да се страхуваш заради разрезите от секциото? Един вид знаеш, че си се възстановила, вътрешния и външния са зарастнали, не те "опъват" или "прибоцкват", но въпреки това таиш полуосъзнат страх, че може някой от тях да се отвори или, че ще изпитваш болка/дискомфорт при оргазъм?

# 9
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Нормално е.Хич не ни беше до секс първите три месеца.
Обаче мъжът ми ставаше заедно с мен ,когато бебето ревеше през три часа, а сутрин заминаваше на работа.И двамата бяхме все изморени и недоспали.
Първият секс беше след 4-5 месеца,когато бебето започна да спи по 5-6 часа вечер.

# 10
  • Мнения: 46 516
Всичко ще се нормализира с времето, нека и той сам потърси информация, посетете заедно и гинеколога ти, нека и  той му обясни.
Ако обичаш мъжа си и естествено ако нямаш болки ще трябва да му дадеш за да не четем скоро тема от теб " да му простя ли изневярата".
Ако той я обича няма да се стигне дотам, ако не я, ако ще от родилния дом да се метне в леглото, пак ще четем за изневяра.

# 11
  • Мнения: X
Здравейте,
Скрит текст:
Родих преди три месеца и от тогава нямам никакво желание да бъда интимна с партньора ми. По природа съм силно сексуална, обичам секса, харесва ми да гледам филми 18+. С мъжа ми не веднъж сме отскачали до еротичния магазин, но сега всичко се промени.
Нищо не ме “пали”. Мъжът ми изявява голямо желание, но да си призная, след раждането той много ме дразни. Неща, които преди не са ми правили впечатление , сега ми бъркат в очите. Единственото нещо, което искам е да бъда с дъщеря си,
Скрит текст:
а в малкото свободно време - да си почина, да си оправя веждите или да си пусна някой филм.
Иска да попитам , дали това е само при мен или и на други жени им се е случвало. И ако да, как са процедирали с отказването, защото мъжът ми вече се сърди и това допълнително изнервя обстановката. И кога се е върнало желанието, ако въобще се е върнало Grinning
За секс-мерака не знам, не ми се е случвало.И след двете раждания си имах желание.
Обаче, болднатото ми избоде очите.Сигурна ли си, че причината е точно в секса?Или просто мъжът вече е излишен и по-добре без него?

# 12
  • Мнения: 18 558
И моя мъж ме дразни много понякога. Явно това непременно значи, че край не го обичам(по форумската логика)  И аз го дразня.С дребни неща, че ми се прави на многознайко, когато той си спи а аз не с детето. И т.н. От гл.точка на родила преди година, ще кажа е напълно нормално да се дразниш на всичко и на всички. Все едно чета себе си.
Първите месици след раждането всички ме дразнеха. Не знаех къде си намирам.
И мои приятелки са го споделяли. Изнервяш се, хормони са това. Изтерясваш на моменти. Напълно нормално си е. Не търсете винаги под вола теле 😊

# 13
  • Мнения: 25 610
Нормално е в първите месеци след раждане либидото на жената да спадне. Природата се е погрижила да я защити от нова, скорошна бременност и да ѝ даде възможност да се възстанови. Бременността и раждането са доста съсипващи организма преживявания.
Отделно се натрупват безсъние и умора, както и притеснения около бебето, които още повече усложняват нещата. И ако в картинката имаме и напорист татко непукист, за когото личният комфорт е по-важен от комфорта на партньорката му... Мазалото става съвсем голямо.

# 14
  • Мнения: 235
Ще трябва да му дадеш, за да не изневери? Просто не разбирам подобни реакции. А най-грозното от всичко е, че жената след като е родила, няма спокойствие и мило отношение към нея, а е длъжна отново като машина да задоволява прищевките на околните. Че тя не е ли човек, няма ли право да има пет минути за себе си, за възстановяването си, което е не само физически, но и психически. Жалко, че мъжете не могат да го осъзнаят и да се поставят на мястото на жената, а се въртят единствено и само около своите нужди. Има ли значение какво става с човека до теб, или има значение само да задоволиш нагона си?! 

Общи условия

Активация на акаунт