Боледуване на децата ни - тема 64

  • 52 175
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 185
Здравейте! Радвам се, че дечицата са по-добре! Моя пак е със секрет от носа, който само се чува. Започнах да давам Синупрет от два дни, но като че ли промяна няма. Мисля другата седмица да искам направление за УНГ.

# 46
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Анес,при нас се беше изолира бактерия преди време,но имаше хрема и то мисля,че бяха зелени,гадни сополи,който не минаваха от нищо.

# 47
  • Мнения: 1 961
Синупрет е за гъсти сополи, запушен, затлачен нос, втечнява секретите.
Моето си е перманентно вече с някъв секрет, къде повече къде по-малко. Сега като стана кихна към десет пъти едно след друго. Снощи му хъркаше носа.

# 48
  • Мнения: 3 800
За сунупрет по бг тв рекламата гласи,че е при ХРЕМА и синузит...друг е въпросът,че твърде не помага( да не кажа хич),поне при нас.

# 49
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Уми,синупрет и при нас не помага.
Лино,дано не се разболее твоя сега.

# 50
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Записвам се с един брой дребосък с температура и задръстен нос. Не беше висока, но я втресе и не беше спокойна и за общото благо и да не дебна цяла нощ колко точно ще вдигне, дадох нурофен. Минаха 9 часа, надявам се това да е било. Или поне да отшумява.
Мисля си, аз си дойдох болна, каката застъпа с една хрема три дни след мен, след още три и малката. Какъв е тоя устойчив български бацил Confused
Иначе не се беше случвало от февруари или март да вдига Т и самия факт, че се случва седмица след България, ме кара даси мисля, че си го носим. Не, че има някакво значение. Важното е да я оправя, че ще идват бабите на гости, а кака й има РД.

# 51
  • Мнения: 185
Нищо не излиза от нослето, сухо е, но се чува секрет, който го дразни и диша през устата. И аз за сега не виждам ефект от сиропа.
Лино, дано не се разболее. Zest, да минава леко.

# 52
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Пак вдигна Т тази нощ, този път 38,2, при това по същото време. Изпоти се и заспа. Каква е тая проява на вируса само през нощта да мачка, не мога да си го обясня. Цял ден дивя, нито е била отпаднала, нито имаше вид на болна. Само сопол влачеше, дори гърлото не е червено. Ако и следващата нощни вдигне, ще сефтосаме тукашното ДжиПи.

# 53
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Зест,дано се оправи скоро малечка.
На мен да не ми е скучно тъкмо се оправи малкия и сега ме започва и мен.От снощи ме тресе,боли ме всяка костичка,кихам и носа ми потече.Пих снощи Парацетамакс и пак не ми помогна.Сега си взех Тайлол Хот и ще пия него и да видим ще има ли ефект.

# 54
  • Мнения: 11 483
Дани, на грип ми прилича, слагай маски и се отделяй от Дени, че сега както му е паднал имунитетът...

# 55
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Моме,и на мен на това ми прилича.На всичкото отгоре и на работа трябваше да ходя,че вече нямам нито болнични,нито отпуска,а в това състояние не мога.Вкъщи съм с маска и само повтарям на Дени да не се вре отгоре ми,а той все заврян.Накрая се принудих и извиках жената дето ще го гледа да дойде малко по рано,че да го поеме до 6,а после нашите.

# 56
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Не може да му е весело на човек.Сега идвам от спешното,че продължавам да бухам яко и да вдигам Т и след преглед и ренген се оказа,че съм с двустранна бронхопневмония.Изписаха ми АБ Лефлокс и утре при доки да реши тя дали съм за болница.Проблема обаче е,че и да не съм нямам вече дни за болнични и не знам какво ще измисли тя.

# 57
  • Мнения: 423
Не може да му е весело на човек.Сега идвам от спешното,че продължавам да бухам яко и да вдигам Т и след преглед и ренген се оказа,че съм с двустранна бронхопневмония.Изписаха ми АБ Лефлокс и утре при доки да реши тя дали съм за болница.Проблема обаче е,че и да не съм нямам вече дни за болнични и не знам какво ще измисли тя.



Дани, много кофти ситуация. Ти можеш да вземеш болнични, но може  да  не ти ги платят. Здравето е най- важно. За да можеш да се грижиш добре за детето си. Първо трябва ти да си добре. Затова се успокой и помисли кое ще е най- добро за твоето здраве. Можеш да направиш и договорка с болницата да ходиш само за АБ и да си вкъщи. Бързо оздравяване.

# 58
  • Мнения: 19 324
Ех, Дани, лоша работа.
Сигурна ли си, че нямаш повече болничен? От личния лекар се дават едни дни, но като се мине лекарска комисия, има допълнителни дни.
Използваните за детето са отделно.

# 59
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Доста ви се насъбра, Дани! Детето като се разболее и ти автоматично си следващата, това съм го забелязала при вас. Дано измислите решение за болничния. С лук е става ли?
Моето подкара кашлица след боледуването с Т, крепим за сега положението, но и толкова натоварено ни беше в последните 4 дни, че не можа да си изболедува като хората, а е все на крак и навън. Та и не я пазя, нямаше просто как.

Общи условия

Активация на акаунт