Боледуване на децата ни - тема 64

  • 52 185
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Цвевал, благодаря.Ще попитам и тях,но сега ги няма вече понеже са до 13 или 14 часа на работа.

# 31
  • Мнения: 1 874
Дани, дано днес вече ви изпишат!

Моят тия дни пак не е много добре със стомаха - пак старите истории Expressionless  Ще видим ако продължава пак на диета ли ще мине или по- добре нови изследвания да направим.Винаги му се обостря есен- зима рефлукса-вече 3та година.

# 32
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Лайт,и днеска не ни изписаха.Прегледаха го и тази докторка пък чу още хрипове и пропуквал каза още в дясно и евентуално утре вече.За болничния питах и каза старшата,че ще остане този от ЛКК,а останалите два дни до края на месеца неплатен отпуск.Лошото е,че другата седмица не искам да го пускам на градина,а няма кой да го гледа и май ще трябва да го пусна.

# 33
  • Мнения: 11 484
Дани, няма ли някоя баба от входа или позната, която би го гледала срещу символично заплащане? Безумно ми се струва да отиде от болницата директно в градината.

# 34
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Моме,за съжаление няма.То и в блока са повече турци за съжаление и се поддържат помежду  си,а никой не иска да се занимава с чуждо дете.Имаше една  позната преди я молех и го гледаше,но после чух приказки зад гърба си от нейна страна,че съм я била използвала.

# 35
  • Мнения: 19 325
А защо ще излизаш неплатен отпуск?
Поискай си удължаване на болничния от болницата.

# 36
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Не можеш ли пак с ЛКК да удължиш болничния. Като при бременните. Аз поне след болницата така направих, удължиха ми с ЛКК болничния, че и до края седях вкъщи.
Толкова скоро на градина си е равносилно на ново скорошно разболяване.

# 37
  • Мнения: 11 484
Аз затова казах - срещу заплащане; няма да има приказки, ти ще си ходиш на работа, Дени ще има време да укрепне, бабата ще си допълни пенсията - за всички ще е добре.

# 38
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Дъждец,от болницата питах,но не могат да ми удължат болничния.От тук дават само за болничния престой,а от там нататък се спасяваш както можеш.
Зест,с ЛКК няма да може ми казаха понеже можело само 20 дни общо,а съм ги била изразходила.Ще питам пак като кажат,че ще ни изпишат със сигурност.
Моме,то и тогава беше срещу заплащане,но чух приказки след това.Явно хората като се оядат и не им пука за хорските деца.

# 39
  • Мнения: 881
Питай задължително за удължаване с ЛКК, защото имаш право на 60 дни за гледане на дете, като болничен престой не се включва в тях. Може да се консултираш в счетоводните теми на форума.

# 40
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Маргарин,имаш право на 60 дни общо ми казаха (40 от личния+20 от ЛКК).Ще питам пак като ни изпишат със сигурност.Това са дните за цяла година са ми казвали.

# 41
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Нас днеска ни изписаха.За сега е добре,но на 13.12.ни каза докторката най-късно да се явим на контролен преглед.За вкъщи АБ не му изписа,но му изписа АЦЦ сироп за отхрачване,Десибел и Есбиритокс.Бележка му дадоха до 07.12.и сега остава да намеря кой да го гледа и да не ходи и другата седмица на градина.

# 42
  • Мнения: 1 874
Дани,радвам се че вече е добре малкия и дано намериш кой да ти го гледа !

# 43
  • Мнения: 11 484
И аз днес водих малкото за контрола, вече са доста по-добре нещата, забелязах рязкото подобрение след включването на АСС сиропа, и особено на Вентолина, но дотогава и АБ се е натрупвал в организма и е подпомогнал, разбира се. Разбрахме се с педи да направи 10 пълни дни на АБ и да го спираме. Изрично попитах, каза, че седмица вкъщи след спирането на АБ според нея ще е достатъчно.

# 44
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Моме,радвам се,че е по добре вече малкия.От АЦЦ и аз съм доволна,въпреки че го пие само от вчера.
Лайт,засега намерих една жена от една агенция,която ще идва да го гледа след обяд за няколко часа,докато нашите се приберат от работа,а до обяд ще си го гледам аз понеже съм втора смяна.На градина няма да го пусна до 07.12.засега,а и днеска ми се обадиха да не го пускам,че са под карантина до 06.12.,че имали скарлатина.

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 22:04 от danaeka

Общи условия

Активация на акаунт