Любители на Котки - Тема 129

  • 37 901
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 348
Асоциална съм, нямам фейсбук.
Е излъгах малко, имам но не пиша, нямам приятели и тн. Ползвам го да си намирам неща, имащи ги само там. Като месо за животни, например.

Комарниците не издържат на котешки нокти. Но ако ги накараш за ти направят здраво затваряща се рамка за комарник и и закрепиш мрежа за котка допълнително...
Нямам балкон и това ми е проблема, не измислям как да закрепя мрежата на прозорци. А комарника/вратичка не е стабилен, ако се блъснат на юруш се отнваря. Сега слагам специални подсигурителни кукички, защото лятото Джуджи виси на него цяла нощ. Туй в спалнята, в хола е с друг тип затваряне и повечето време висят по него по мой надзор. Или е затворен, защото ползвам климатик.

# 31
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
Откак се намерихме с bubalesa във Fb все ще питам дали искате да се запознаем и там? Аз бих се радвала, защото ви харесвам какви добри човеци сте Simple Smile
Аз искам😁

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 108
В 21 ч. ще дават Моята котка от ада - пишкането ще е темата. Анимал планет е канала.
Ето ме, за който иска Simple Smile

# 33
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Аз съм за Fb😊
Днес цял ден сме така😊

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 108

Комарниците не издържат на котешки нокти. Но ако ги накараш за ти направят здраво затваряща се рамка за комарник и и закрепиш мрежа за котка допълнително...
Нямам балкон и това ми е проблема, не измислям как да закрепя мрежата на прозорци. А комарника/вратичка не е стабилен, ако се блъснат на юруш се отнваря.
Късметка е лятяла така през комарник, но беше и засилена. Свикнала беше конктетния прозорец да е затворен и хукна да се качи да зяпа и капитан планета ряпа да яде...

# 35
  • София
  • Мнения: 8 348
Те, моите се и гонят през первазите. Тичат като коне, блъсват се в комарника, и двете, и обратно на земята, а той е на висок прозорец, та има и скок допълнително. Абе диванета.
Затова не ги оставям много да зяпат на отворено.

Проблема е, че в спалнята няма климатик и предпочитам да спя на широко отворен прозорец. Обаче все съм нащрек, да не се отвори комарника и някой да се изръси. Затова искам да закрепя някак допълнителна мрежа. Още не съм измислила как точно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Допълнителни хоризонтални профили за комарника ми идват на ум, за да не напъват мрежата. Закопчаването също сигурно би могло да се подсили.

# 37
  • Мнения: 5 508
Закопчаването само с връзване. Ние сме така - метална мрежа на комарника и два ката някакво рибарско въже, което няма късане.

# 38
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Виждам, че Демон се е преработил  Joy. Има ли си галено име? Защото аз вече имам вариант.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 338

Едно Харче спи при мама ❤
Днес си метнах едни чарапи на леглото и нашия като скочи и ги захапа и тича с тях-аз го гоня из стаите и викам да ми върне чорапите 😂

# 40
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Котьо, няма си още галено име.
Днес беше събрал дрехите ни и ги завлякъл в тоалетната си🤔
Щях да го натупам. Сега пера, естествено. Голямо е прасе😒

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Тоз малък хубав човек какъв маскарлък сътворил ... Големи дрехи ли е докопал?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 445
Данък



Нашия комарник е завит с видии за дограмата и не се отваря. Съседния прозорец е без комарник и го ползваме само ако искам да изтупам нещо, а си проветрявам с другия. Няма опасност да се отвори.  Но Бела е кротка и само си седи и си гледа без да пробва да виси или да се катери.

# 43
  • София
  • Мнения: 16 203


Много вкусно това велкро...

# 44
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Една тениска, идин ски панталон и килимчето пред банята😆
И гледа нахално и предизвикателно, пръдльото.
А, да ви питам, вашите пръцкат ли? Демон мога да го ползвам за биологично оръжие😬

Общи условия

Активация на акаунт