Любители на Котки - Тема 129

  • 37 900
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 715
Откак се намерихме с bubalesa във Fb все ще питам дали искате да се запознаем и там? Аз бих се радвала, защото ви харесвам какви добри човеци сте Simple Smile

Аз нямам против, но на лс ще давам профила, ако някой иска. На теб пратих Simple Smile

Комарниците вече ги планирам за доработка. Балконът ще е с мрежа и едни държачи, без да пробивам стените. Ето така:

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Как така ски панталон отмъкна Демон, падам от дивана рязко Joy
Много се радвам на новите си другарки Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 16 203
Не, не пръцка.

Но пък се е научил да имитира сумтенето с нос на ММ (ММ със запушен нос от хрема, а Барни "връща резултат").

# 48
  • Мнения: 15 350
.......
А, да ви питам, вашите пръцкат ли? Демон мога да го ползвам за биологично оръжие😬
Мaя пръцкaше, aмa много инкогнито. Докaто я държa нa ръце и я гaля в един момент усещaм зaдушлив облaк около мен и нея. Мирише, тa се не трaе, aмa звук нямa, сaмо aромaт.
Смених хрaнaтa и вече не ме обгaзявa. Преди и aкото и беше по aромaтно. И устaнових, че някои мaрки грaнули спомaгaт зa товa. Сегa сме рaхaт.

Пп Aз дa кaжa, че съм доволнa от лидълското бенто. Нямa кaл, нямa прaх, прaви топки, нямa неприятнa миризмa. Нямaм проблеми, всичко е ок.

# 49
  • София
  • Мнения: 16 203
Хил?

# 50
  • Мнения: 15 350
Шaрки, сглупих преди време и взех лидълски грaнули. Голямa грешкa. И консервите им не хaресa. Тaкa я хвърлих почти пълнa.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Любима снимка Heart

# 52
  • София
  • Мнения: 8 348
Сиси, като по-голяма лепка, има повече снимки.

# 53
  • Мнения: 3 715
Здравейте. Нашата Кифльона откри телевизора. Тук гледа филм с едно куче.

# 54
  • София
  • Мнения: 8 348
И да наспамя, ето и Джуджи, с не толкова злобарско изражение.

# 55
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Лъки, Рафаела като малка пърдеше злобно и абсолютно безшумно.

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Гледам сте на тема за прозорци😊 Събрах ги на една снимка😆😁

Мъра няма какво да я мислите- спи на радиатора😁😍 Нашите само си гледат, не се засилват да скачат.
За пръцкането- Уискасите и особено Суси така пръцкат, че отивам да видя да няма нещо в банята за чистене. То се оказва, че е само облак, ама мирише все едно... 🤣🤣 Иначе няма звук🙄🤔
За фейса- пратете и на мен профили, искам да се намерим. Може да си направим една затворена група да си качваме снимки, статии и други нещица😊

# 57
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 502
Демон пуска тиха и зловредна фъсня😖
И гледа невинно със сините очаци😆
ММ отнесе няколко мърморения преди да разкрия извършителя🤣

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Мм е на рейс, на Карибите са на ремонт и сега докато си говорим му казвам, че имам нови другарки от котешката тема, та праща поздрави Simple Smile
Късметка не е пръцкала, но като вземе да яде пеперуди през лятото, акото мирише майката си трака Joy

# 59
  • España
  • Мнения: 342
Лиса преди пръцкаше, без звук, но миризливо. Смених храната и вече не изпуска газове.
Ето така е в момента до мен на дивана.
Много хубави снимки качвате.
И аз съм за фейсбук, ще изпратя на Мира заявка за приятелство.

Общи условия

Активация на акаунт