Номинации за Муньо - N-ти поред - ТЕМА 6

  • 31 701
  • 169
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 19 145
Като стана дума за бременни, де сещам как аз бременна, някъде 6-7 месец, си говоря с дядото на мъжа ми и той много настоятелно ме подканя да отида до магазина. Питам го какво иска да му купя, отговаря ми, че нищо не му трябвало, ама да ме видели хората, че имам корем, за да не приказвали, че детето е осиновено, щото много време сме нямали дете. Мина време, детето се роди, стана вече на година и кусур, и пак си приказваме с дядката. И по едно време нещо става дума за една позната, и ми вика: "Ти знаеш ли, че детето на Х. е инфилтро?" Питам го инвитро ли има предвид, отговаря положително. Казвам му, че знам, защото тя ми е казвала, и го питам той откъде знае. Отговаря ми, че цялото село знаело, защото тя с години нямала деца. Тогава реших да се пошегувам, че сигурно и за моето дете мислят, че е инвитро и той възмутено ми каза: "Няма такова нещо, те нали всички те видяха, че имаш корем, като отиде до магазина! Знаят, че ти си го родила!"

# 151
  • Мнения: 190
Реално, познавам осакатен човек именно от газов пистолет и невнимание поради мисленето "не може да нарани никого". Ако не можеше нямаше да го водят оръжие, макар и газово
пък мой познат така  си  замина преди  10-та  години  от газов 😔

# 152
  • Мнения: 6 604
Куку, а кой ражда децата инфилтро според дядо ти? 🤔 😜

# 153
  • Мнения: 19 145
Куку, а кой ражда децата инфилтро според дядо ти? 🤔 😜

Той някак е останал с впечатлението, че те не се раждат, нали били бебета в епруветка -  докторите правят нещо си там и по някое време връчват готово бебе на родителите.

# 154
  • Мнения: 310
От няколко години не съм влизала в тази тема, защото реших, че муньовците са свършили. В голяма заблуда съм живяла, не са Flushed

# 155
  • Карлово
  • Мнения: 4 671
Тъй и тъй си извадила темата от праха, да пиша.
Неделя вечер. Ще сипвам вечеря. ММ минава през кухненския бокс, вижда ме с черпака над тенжера и заявява.
-Аз зелен фасул няма да ям. Ядох на обяд.
Аз му казвам.
-Няма, спокойно. Това е супа топчета.
Той.
- От тази тенжера днес сипваше зелен фасул!

# 156
  • Мнения: 316
Здравейте! С моя бивш муньо бяхме заедно много години, той беше най-завеяния човек, който можете да си представите. Първо, мамино синче, на мама не се противоречеше. Случвало се е мама да дойде на гости, докато той още спи и направо да му се метне отгоре в леглото да го прегръща и целува.
Та, Муньо никога не си правеше труда да ми избира специални подаръци за празници. Той си търгуваше с боклуци от Али Експрес и като дойде празник, вади от гардероба каквото набара и ми го "подарява".
На петата или шестата година, не помня вече, напуснах работа, беше доста токсична среда. Съответно, имах някакви заделени средства, а след месец и половина си намерих друга работа. Още на първата заплата Муньо си поиска парите, с които е платил последния наем. На въпроса аз с какво ще пазарувам, рече, че той щял да ми дава. Да, знам, че и себе си трябва да номинирам за Муня, че съм търпяла.

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 23:58 от Не се сърди, човече

# 157
  • София
  • Мнения: 11 492
Е, вяно сексът е бил хубав, че сте го търпели толкова време Grinning

# 158
  • Мнения: 96
Здравейте! И аз да напиша за моя бивш Муньо. Муньо беше толкова стиснат, че даже за Коледа не ми подари подарък. Беше такова мамино синче, че може да спечели някоя класация. При мама се ходеше всеки петък до неделя вечер, тя му беше направила списък със задачи за вършене. Гледаха телевизия легнали в нейното легло. Моите желания изобщо не се зачитаха, на почивка отидохме веднъж за две години. Черешката на тортата беше, когато претърпях операция и той един ден след моето изписване пак си отиде при мама, и то не заради някакъв неотложен ангажимент, а защото си имали работа в градините на село. Знам, че и аз съм голяма муня, за да го търпя две години. И тук на всички съфорумки ще кажа, запомнете и не го забравяйте -  мамините синчета не се променят, колкото и да ни се иска.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 6 612
Ох,кажи ми,че си трол!:smiling_imp:
Не може да е истина това!

# 160
  • Мнения: 96
Ох,кажи ми,че си трол!:smiling_imp:
Не може да е истина това!
  За съжаление е самата истина, но се надявах че ще се осъзнае и ще се промени, затова го търпях две години.

# 161
  • Мнения: 48 031
Когато майката е толкова обсебваща, независимо син или дъщеря има...тъжно е.

# 162
  • Мнения: 9 896
С възрастта като че ли, и моят почва да става мамин. Не го очаквах. Как пък може за всяко нещо да търчи и да й разказва? А тя е склонна към преувеличаване и скандали, и от мухата прави слон. Та, не стига него да търпя, ми и нея. На едното дете миналата седмица се наложи да му оправят враснал нокът. 20 пъти го предупредих(баща му) да не казва на майка си, ама не ме послуша. В резултат, много ясно, пак аз излязох виновната, нищо че не съм 😛 не ми пука за свекървата, нямам намерение да я променям. Обаче Муньос ме ядосва. Ако си беше замълчал, щяхме да си спестим обажданията й денонощно на всеки кръгъл час, разпитите и скандалите. Не с мен, щото аз спрях да й вдигам на телефона, но и децата тормози, и него навиква.
И като ми писна, му казах, че е много смотан и прост. После му казах - я виж мен, знаеш ли колко скандали съм спестила с теб и с майка ти, и как добре ни се отразява семейния мир. Оня докато загрее накъде бия, и като подскочи до тавана😛 оцъкли се и взе да пита какво не съм му била казала, че да спестя някой скандал. Тю тю, аз когато е трябвало да ти кажа, не съм ти казала. Че сега ако чакаш да разбереш, бая ще почакаш.
🌞 Беше много смешен такъв, примигващ на парцали. Ай дано му е дошъл акълът в главата, и да стане както беше преди време, по-потаен спрямо Маминка. Все пак, не съм се оженила за нея и за него едновременно. Само за него съм обещала да си го трая.

# 163
  • Мнения: 29 768
Свеки за какво вдига скандал, за врасналия нокът?!?!? Че какво точно пък е за скандал? Имало нещо за оправяне на нокътя, завела си детето, оправено е....и това е.

# 164
  • Мнения: 9 896
Ти пък Wink ми нали аз съм виновна за този нокът! Не знаеш ли, все снахата е виновна 😎

Общи условия

Активация на акаунт