Номинации за Муньо - N-ти поред - ТЕМА 6

  • 31 670
  • 169
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Номинирам за муньо един касиер в магазин. Купувам неща за 15.20лв, давам му 25.20лв и очаквам ресто. Той започва нещо да смята (на касата маркират каква сума е дадена и тя автоматично смята колко ресто трябва да върне), бави се, под нос мърмори нещо. Услужливо казвам - трябва да ми върнете 10лв, и той - благодаря, аз досега се опитвах да го сметна.
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 596
Коте, да не си от Пловдив? Ситуацията е ежедневна за един касиер от кварталния супермаркет.

# 3
  • Мнения: 29 519
И в София ми се случва все по-често. Разни младежи се назначават за касиери, имам чувството, че не могат да направят елементарна сметка.

# 4
  • Мнения: 11 570
Абе, блокира понякога човек на касата- лично изпитано.

Колкото да се запиша, сетих се за Муньо, с който имам среща за кафе в парка. Пристига с колелото, готино клинче, мускули. Запътва се за кафе от машината и извади портфейла от гащите си / клинчето/.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 602
Влиза в магазина един от доставчиците и ме пита дали имам заявка за днес. Казвам да, той излезе и ми се наложи да проведа няколко разговора, за да се върне и ми остави заявката. От офиса ми се извиниха с това, че нямало хора.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 850
От София съм Simple Smile

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 596
Дари, на велосипедните клинове има джоб с цип отзад в колана, ама ако не го знаеш...🤐
Лятото метлосвам вкъщи по една тунико-рокля, но решавам да сляза до магазинче до нас и намъквам такъв клин. Погледът на продавачката като бръкнах за портмонето - безценен. После се усети и се разхилихме, а накрая вика : "Не е ли по-лесно в горното бельо?".

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Абе, блокира понякога човек на касата- лично изпитано.

Колкото да се запиша, сетих се за Муньо, с който имам среща за кафе в парка. Пристига с колелото, готино клинче, мускули. Запътва се за кафе от машината и извади портфейла от гащите си / клинчето/.

Ти от ръкава ли очакваше да го извади? Щото цилиндър сигурно не е носил...

# 9
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Зареждам гориво на бензиностанцията. Идва учтив младеж, ръга пистолета в чашката, натиска копчето за зануляване, подпира се на колонката и мазникаво- сладострастно започва да ми се усмихва и да ме оглежда. На двадесетата секунда не издържах и го подсетих, че съм дошла, за да си напълня резервоара, а не на сгляда, и трябва да натисне спусъка, за да "потръгнат" нещата.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 966
Зареждам гориво на бензиностанцията. Идва учтив младеж, ръга пистолета в чашката, натиска копчето за зануляване, подпира се на колонката и мазникаво- сладострастно започва да ми се усмихва и да ме оглежда. На двадесетата секунда не издържах и го подсетих, че съм дошла, за да си напълня резервоара, а не на сгляда, и трябва да натисне спусъка, за да "потръгнат" нещата.
Трябвало е да му речеш:
Младеж , нещо не ти работи пръскалото ли? Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 11 480
Касиерите нямат ли машинки пред тях, да не смятат на ум? Дори тези в малките магазинчета имат:)))

# 12
  • Мнения: 2 694
Касиерите нямат ли машинки пред тях, да не смятат на ум? Дори тези в малките магазинчета имат:)))

Сигурно е вкарал 20лв или 25лв и после му е било трудно сам да сметне.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 850
"Моя" конкретно беше цъкнал точна сума, на касовата бележка си пишеше... Simple Smile

# 14
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Той точно затова се е ошашкал. Ако беше вкарал сумата, която си му дала, щеще да му изпише колко е рестото. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 569
Зареждам гориво на бензиностанцията. Идва учтив младеж, ръга пистолета в чашката, натиска копчето за зануляване, подпира се на колонката и мазникаво- сладострастно започва да ми се усмихва и да ме оглежда. На двадесетата секунда не издържах и го подсетих, че съм дошла, за да си напълня резервоара, а не на сгляда, и трябва да натисне спусъка, за да "потръгнат" нещата.
Проблеми с простатата Grinning Grinning Grinning

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
По време на отпуската ни обикновено минаваме профилактични прегледи при различни специалисти. За пръв път това лято ползвах Супердок. И понеже най-напред търсехме лекар за мъжа ми, регистрацията в сайта я направих с неговото име. Видях, че има опция да се ползва един профил за различни пациенти и запазвам час за гинеколожката си, като посочвам моето име в полето "Име на пациента".
Идва уреченият ден и час, чакам си аз реда и чувам как леко озадачена гинеколожката кани моя мъж да влезе в кабинета. Аз не знам дали съм изглеждала изненадана, обаче физиономиите на останалите чакащи бяха красноречиви.
Влязох в кабинета - на мен ми е смешно, лекарката и сестрата и те се подхилват. Разбра се работата - стажантът при лекарката изготвял листата с пациентите за деня. Ами, младежът чинно си записал всичко от сайта, само пропуснал кой е пациентът. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 9 578
Аз през моя профил в Супердок запазвам часове на дъщеря ми. Пиша името й в полето име на пациента и накрая пред кабинета канят мен. На едно място ми обясниха, че от Супердок така излиза информацията. Не знам възможно ли е навсякъде да са недогледали като този стажант, или наистина не излиза пълна информацията. Вече свикнах де. Само детето продължава да се впечатлява всеки път.

# 18
  • Мнения: 39 394
Не е вярно. Винаги викат дъщеря ми. Ся остава и тя да си записва часовето през интернет.

# 19
  • Мнения: 2 406
като ви чета за супер док - и при нас е така. Първия път като запазих час за личната, направих профила на името на ММ /тогава запазвах час за него/. Следващите пъти запазвах час за мен, после за детето, еми всеки път пред кабинета извикват неговото име Relaxed добре, че е личен лекар, не гинеколожката Laughing Може би наистина им излиза само името от профила, не ми се вярва да не вижда коментара, в който винаги пиша име на пациент и оплаквания

# 20
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Просто не се пише като коментар за прегледа, а има поле:
Ако желаеш да направиш резервацията на друго име  натисни тук.

# 21
  • Мнения: 2 406
Просто не се пише като коментар за прегледа, а има поле:
Ако желаеш да направиш резервацията на друго име  натисни тук.
да виждала съм го, но ми е по-лесно направо в коментара. Не ми пречи да е на негово име, цялото семейство сме при една лична лекарка Relaxed

# 22
  • Мнения: 3 439
Мъжът ми гледа няква реклама докато се е заблял в Междузвездни войни не знам си кой номер. Рекламират колан и прптотип на Робокоп вибрира докато прави мускули. Съответно казват какви калории се изразходват за n-минути. Аааа n контракции за минута, възкликва ТОЙ 🙄 Браво бе... Йода, ела си 😂

# 23
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Понеже съм голям фен на старите теми, съм ги изчела поне по 2 пъти Laughing Реших и аз да споделя нещо:

№1 Мунчо Ю. е мой колега, от един край сме, запознаваме се случайно на купон в общежитията. Стори ми се приятно момче. Започнахме да се засичаме в обща компания докато получа заветната покана за гости в неговата стая. Известно време пиехме кафе само, после нещата започнаха да стават розови и да пърхат пеперуди. До тук добре, нали? Еми да, но наш мунчо се срамува(явно от мен). Звъни ми, вика ме в неговата стая, аз тръгвам, вече съм пред блока и получавам второ обаждане "Не идвай точно сега!". Оказва се,че съквартирантите му се прибрали(бяха ми приятели и колеги) и той се срамува, че момиче ще дойде. Unamused В началото го приемах, но в последствие тези извинения зачестиха, избягваше да ни виждат заедно..с две думи - непознати пред хората, ама като няма никой вкъщи, целувки и прегръдки Grinning . Идва коледа, мунчо звъни, след 15 мин щял да дойде до моя град, на един паркинг и да се видим. Нагласих се, взех колата, паркирам и звъня - "Аз те видях като влезе..", но аз още седя сама и търся колата му сред останалите...питам го няма ли да дойде да ме види? "А не, аз сега тръгвам!"...шах и мат...и не, не съм се бавила просто не му стискаше да дойде при мен...
Със същия мунчо празнуваме 8ми декември на вила с курса, всичко точно, музика,алкохол, всички доволни. Моя милост се е издокарала с рокля, токчета, все пак да съм хубава за мун. Отивам да го търся но спира тока докато сме на стълбите, моя милост се опитва да светне с телефон поне, но токчето се закача в стъпалото и политам! Отнесох куп обиди каква съм спъната, смотана, как ако не е той ще се прибия...абе свети мун! Шест месеца търпях този индивид, преглъщах, какво да се прави - бях влюбена. Ще се разделяме, аз твърдо решена и непреклонна, той също съгласен, значи супер. След 3 месеца идва на събиране и тръгва да бие сегашния ми приятел(разликата във височината е в плюс на моя милост и МП), защото ме бил отнел от него! Естествено муньото му с муньо удари мен... Идва на другият ден с един букет, а на мен като ми кипна..бой с цветята!!! Rage И накрая той ми съобщава, че не ме иска, защото имам проблем! Седя и недоумявам... "ами на теб никога не ти идва цикъла!" Викам как така? А той, умника, 6 месеца ме канеше у тях, спяхме в едно легло и стигахме само до целувки, не пожела повече(което ме караше да мисля друго Rolling Eyes ) и понеже аз не съм му казвала изрично, че съм в цикъл, той заключил, че съм проблемна! Unamused TriumphRage

# 24
  • Мнения: 6 395
Лелий, тоз сам си е проблемен. Не говори с хората и си съчинява проблеми. Че после и другите са му виновни някак. Страхотия. Grinning

# 25
  • Мнения: 1 327
Скарлет, разказът ти ме уби. 🤣 Това не е муньо, а мухльо. Дано поне да е бил хубавец, че иначе не зная какво си видяла в него. Ма то любовта е сляпа така или иначе. 😑
Имам един колега, голямо мрънкало. Че е муньо, муньо е, но днес ме уби. Сядаме на обяд в служебната кухня. Сипвам си донесената храна в чиния, нормална чиния с нормална порция а той: това всичкото ще го изядеш ли? Аз гледам чинията, дори не е пълна кой знае колко и малко в недоумение: ами да, ще го изям. А той: ама това ние двамата с мойта/мойта ама на по 35 и живеят отделно, всеки с родителите си, нямат деца, а тя и безработна/ двамата ще изядем тази порция. Колегите около нас бяха в потрес. Всички му обясниха, че това е нормална порция. Ядоса ме. Дори да предположим, че е голяма, обясних му, че аз не закусвам и хляб с яденето не консумирам. Както и да е... Масата за 4 човека, муни седи и си говори без да прави нищо. Две смени по 4 човека минаха да ядат, масата се напълни, място няма, той стана, обиди се/често го прави, с повод или пък не/ и каза, че после ще се храни. Изгледахме го въпросително. Господин мун си е муден по принцип, но ако е очаквал някой да го покани на обща маса да се наобядва, няма как да стане.
Не обичам да коментирам битовизми, но това днес ми се стори прекалено.

# 26
  • Мнения: 19 089
Е, трябваше да го поканиш. Не е ящен човекът, да му бяхте сипали 3 лъжици манджа (буквално) да се радва. Хем ще го гледате колко ще се наяде с почерпката.

# 27
  • Мнения: 1 327
Е, трябваше да го поканиш. Не е ящен човекът, да му бяхте сипали 3 лъжици манджа (буквално) да се радва. Хем ще го гледате колко ще се наяде с почерпката.
🤣 Той си носи, всички си носим. Разсърди се, че прииждат хора и се заемат местата, в същото време той имаше място, но не го използваше. Само си чешеше езика и постепенно гладниците го избутаха. 😂

# 28
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Известно време все такива ми се лепяха Laughing Момчето иначе хич не беше грозно, имаше интереси, абе нормално момче. Е, малко преди раздялата ми каза,че заради мен няма да изучи, ще се провали, не знам си какво, после смени плочата и започна с това колко ме е обичал, не е знаел какво има, майка му много ме била харесала, искала да се запознаем.... предполагам ѝ беше спестил голяма част от историята. Thinking Laughing

Но да не решите,че муньовците са свършили?

На вашето внимание, Мун номер 2 - земеделец:
В началото ми се струваше супер момче, работливо, земно...тази представа започна да изчезва към 6тия месец(тук номинирам себе си за муня, защото изкарвах с тези индивиди по 2-3 години). Бяхме от един град но той живееше и работеше в едно село, където техните имаха имоти и животни. Та този мунчо беше много силен в чата, но на живо пълна трагедия. Излизам с приятели на дискотека, като съм му казала да дойде ако иска. По някое време ми пише "аз съм тук от един час"... Thinking Питам го в коя дискотека, все пак се предполага, че ако сме в една би трябвало поне да дойде да ме види! Бил моля ви се, в същата дискотека, видял ме е когато влизам, седял и ме гледал през цялото време но не дошъл! И той не можа да ми отговори защо! После дойде де...и заспа до мен! Същият този в един момент започна да твърди,че без него аз съм нищо.

Случка първа - спуках гума в града, обаче с моите 50 кила просто беше невъзможно да се справя и му звъня(изживяваше се и като автомонтьор). Не може да дойде, точно сега пръскачката се била развалила( 10км ни деляха). Както и да е, аз градско дете, откъде ще давам акъл, оправих се сама.  Rolling Eyes

Случка втора - скъсало се маркуче и цяла нощ текло антифриз, при което на сутринта разбирам се нямам и капка, таблото свети като космически кораб а аз трябва да пътувам! Звъня му, поне да ме посъветва какво да правя... не можел сега да говори, кравата го викала(правилно прочетохте). Аз пак мълча, пак се оправих. Laughing
И така този човек в 90% от уговорките ни за среща ме режеше, защото кравата, козата, бивола и не знам кое още има нужда от него. (беше им сложил някакви джи пи ес-и и му звънеше телефона когато тръгнат, отделно се хвалеше колко хора работят за него). Идваше да спи при мен, евентуално и нещо повече но звъннеше ли крава 1, се омиташе за секунди! Накрая се скарахме заради двигатели и колко аз не разбирам Laughing сами се досещате, че аз това чаках и теглих чертата. И като се започна - обичал ме, аз съм била невероятна, жена мечта, от всичко съм разбирала. Joy След няколко месеца разбирам, че системно пишел на моите познати, за да се вайка как сме били сгодени, зарязала съм го, взела съм пръстена, той къща щял да купува Joy Естествено, никой не се беше вързал. Минава година, аз съм вече в друг град, сладко се излежавам в една сутрин без лекции...но не! Звъни ми телефона, притесних се,че може да е нещо важно в ози ранен час.... Кой мислите, че беше? Мун с тъжен гласец "Скарлеет, я иди в еди кой си блок да потърсиш документите на колата понеже снощи спах там!" Flushed Как мислите, отидох ли?

# 29
  • Мнения: X
Значи ако имам проблем и мъжът не е довтасал на часа, не го броя за мъж, сори.

Има си една типично мъжка-женска динамика, и според мен, трябва да се спазва. Мъжът трябва да се държи като рицар. Поне в началото.

Тва да си намира оправдания вместо да помогне... за какво ми е тогава?
Значи крушки ще сменяме сами (ок, не е толкова трудно), ремонти у дома ще си правим (групите във ФБ преливат от жени, правещи си ремонти), гуми ще сменяме, а те за какво са?
Често и в секса хич не ги бива.


Ами сори. За какво са ни Joy

# 30
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Въпросният муньо много обича да ме засипва с непоискана информация. Редовният му номер е да ми пише, аз не отговарям, понякога само го прочитам но той си продължава с писането. Последно се похвали, че купил автосервиз - не работел там но плащал на момчетата?! Аз поне логика не намерих, но по-интересното е, че въпросните момчета не знаят за тази негова щедрост! Grinning Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 9 578
Скарлет, отвори ми едни спомени. В един период и аз все лепях някакви муньовци. Един от друг по-видни.
С един такъв се срещахме почти всяк авечер в продължение на 2-3 месеца. Дори за ръка не ме хвана, а аз тогава бях още доста срамежлива девойка и си мислех, че е редно той да направи първата крачка. И си чаках. Накрая ми писна и му казах, че искам да се разделим. А той ме попита как така ще се разделяме. Според него връзката ни се развивала много добре. Така и не разбрах каква връзка е без дори да си докоснем ръцете. Наистина, беше ни приятно заедно, но не беше връзка.

И един от преди малко повече от 1 година. Разказвала съм в друга тема за него, но тук ще споделя само една случка. Беше първият ми опит за връзка след раздялата с БНД. Нещата вървяха добре до един момент, но после муньо ден по ден започна да ми се представя в цялата си мунска прелест.
Една вечер ме изпрати до вкъщи. По свое желание дойде да ме вземе от работа. Бях го предупредила, че среща няма да има. Само изпращане до вкъщи, защото съм с малко дете, на което трябва да обърна внимание и да приготвя за сън - свършвам работа в 21 ч. Той се съгласи. Та изпрати ме, пожелахме си лека нощ. След 20 мин ми звъни по телефона - бил ме чакал долу пред блока, иска да слезна за малко, важно е. Попитах го кое е това важно нещо, което не  е могъл да ми каже преди малко, но щял да ми го каже щом слезна. Слезнах след 10 минути, защото трябваше да сложа детето в леглото. Муньо го нямаше. Звъннах му да го питам къде е. У тях си бил, чакал ме да слезна, за да дойде (живее през няколко блока). А по телефона ми каза, че е долу.  Изчаках го, за да сложа граници на тази връзка, а и за да чуя важното нещо (родителите ми бяха при детето). Е, нямал нищо за казване. Само искал да ме види отново.  След няколко дни скъсах с него, защото граници признаваше само когато са му изгодни. А тази история, която ви разказах той представи като опит да бъде романтичен.
Важно уточнение е, че Муньо е разведен с две деца. Т.е. би следвало да са му ясни нещата с това, че детето е приоритет.
А иначе с него беше много приятно. Интелигентен мъж с чувство за хумор и прекрасни обноски. Можехме да говорим с часове, които да минат като минути. Физическо привличане също имаше естествено, но ме плени с това, че досега не бях попадала на мъж с когото да си говоря толкова приятно и на разнообразни теми. Но в един момент тази му визия започна рязко да си противоречи с мунските изяви. Моя приятелка ми подхвърли, че е възможно да има психичен проблем с тази проява на две коренно противоречиви същности.

# 32
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Аз също имах един такъв, непознаващ граници. Първо беше изключително невъзпитан(като млада и глупава го смятах за чар), неграмотен, в дома му беше вечната кочина, а как лъжеше.....ако ти каже добър ден трябва да погледнеш дали не е нощ! Патологичен лъжец, който накрая прерасна в нещо като психопат. Не всичко с него ми е смешно, защото ме беляза сериозно но все пак ще споделя някои случки:
- муньо работеше извън града, съответно когато излизахме трябваше да го изчакам, все пак път имаше. Само,че въпросният хубостник не ми казваше кога се е прибрал, при което аз седях и чаках с часове (2-3-4) да ми звънне, че е готов...а той моля ви се, сядаше да пие кафе с някого през това време и след като му звъннех най-безцеремонно ми казваше "оо ми аз съм вече на кафе..."
- вечно лъжеше как "рязко ще забогатее"...постоянно беше в борчове и когато трябваше да ги върне се покриваше
- изживяваше се като мутра и близък с мутрите Joy абсолютен льольо, купи си някаква изгнила 124-ка, изгледа Бригада и се взе на сериозно...
- понеже бях току що взела книжка и ме сърбяха ръцете да карам, той ми даваше неговата кола( същата тази 124ка) но да я карам по майстори(които само го лъжеха,че я правят). Накрая баща ми му предложи да го заведе при нашият майстор на колата, с уговорката, че като е познат ще мине по-тънко и на прилична цена като ще му е направена от кадърен човек. Не пожела, той разбирал повече...тя колата била уникално здрава(тръгвайки от майстора скъса каре на едно кръстовище)
- изкарах две години с него, в които ми изневери(за една призна), пишеше си с различни под предлог, че те му се лепят но той знаел какво има до себе си, сваляше приятелките ми, лъжеше както споменах и просто теглих чертата пък и вече нямах чувства
- почна да реве за щяло и нещяло "Както си махна чувствата към мен, така искам сега да ги върнеш!" и тропа с крак No Mouth Joy
- заплашваше как ще умре заради мутрите и аз ще плача, после как ще се метне от скала(дойде някакъв одраскан като от котка), после с колата нарочно се ударил(само единият фар имаше щети), щял да се забие в дърво
- заплахите станаха към мен - ще вземе пушката и ще дойде, не искал но така трябвало, седеше на входа на блока и блъскаше по стъклата, пътувайки към моя град ме настигна с умрялата 124ка и се опита да ме изблъска в канафката(слава богу, винаги съм била по-добър шофьор от него....всъщност той тогава нямаше книжка...няколко години караше така)
- беше накарал всичките ни познати да му пишат/пращат снимки когато ме засекат някъде(агенти Laughing , които явно не ме познаваха толкова добре и той най-редовно ходеше в еди кой си град докато аз съм вкъщи)
- на бала ми дойде непоканен, казах му да ме остави на мира....той си дръпна един стол на има няма 5м от мен и седна(явно това разбираше). Еми изгоних го по бързата процедура, нямах нерви да го издържа и 1сек.
Преместих се в нов град, студентка:
- нае си квартира срещу моя университет
- пишеше ми във всяка соц.мрежа
- беше блокиран и пак ми пишеше от нови номера
- плашеше ме как имал работа с албанците и те идвали за мен
- висеше пред блока ми
Минаха се няколко години, ни вест, ни кост! Аз щастлива!
Паак ми пише от някакъв нов номер, ходи на местата, на които и аз. Но вече с нов номер - благодаря ти за всичко, аз май те уплаших тогава, ти ме научи да обичам, винаги ще съм ти задължен....аз седя и гледам тъпо! На мен ми идва да го прегазя с колата, той ми праща снимки(свалени от фб и интернет) на новото му, невероятно и богато гадже, което го глези постоянно Joy Иначе беше пълен страхливец - ходеше в работата на нашите, за да им казва аз каква съм лоша обаче веднъж баща ми скръцнал със зъби и той се омел. Joy

# 33
  • Мнения: 3 439
Скарлет, ти какви природни бедствия си преживяла 😆

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 602
Скарлет, ти какви природни бедствия си преживяла 😆

Че и две години. 😂😂

# 35
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Както всеки наивен човек, вярвах в добрия изход на нещата, не исках да съм груба, нито лоша. Естествено това само помогна да ми се качи на главата. Unamused Винаги ще ме е яд, че го допуснах и изтърпях. Любовта наистина е сляпа момичета...и много глупава! Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 220
Е не, Скарлет, тоя последния мутроподобен ме уби 😂
Пишете, момичета, пишете. Когато ми е много кофти, винаги чета тези теми, досега съм ги чела сигурно 5-6 пъти всичките и все още са забавни.

# 37
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Аз имам още истории с тях(все пак муня Скарлет ги търпи по 2 години Joy ). Имам запаси за още няколко теми поне! Joy Много ще се радвам да прочета и други истории, важното е да има смях в тези корона моменти.

# 38
  • Мнения: 1 327
Скарлет, то смешно, смешно, но не е и толкова смешно. Това си е маниакално преследване от патологичен лъжец, социопат и пълен психар. Радвай се, че си се разминала, защото понякога нещата стават доста по-груби. Чукай на дърво.

# 39
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Определено съм наясно с това. За жалост както споменах, това остави белези у мен. Разбира се, споделям само по-забавните случки. Ако можех да върна времето назад, нямаше да си го причинявам, но какво знае едно 17г момиче? Той си получи заслуженото. Рано или късно всичко се връща.

# 40
  • Мнения: 39 394
Историиите въобще не са смешни. Дали са измислени или реални не смея на гадая, но момчето определено си има някакви ментални проблеми.

# 41
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
И на мен не всичко, което прочетох ми беше смешно.
Получих нещо като дежа-вю с един мой ухажор преди доста години. Звънеше ми нон-стоп по тела, тогава имах регистрации по разни сайтове тип за запознанства и соц. мрежи, пишеше ми навсякъде, на скайп също. Съсипах си нервите да му обяснявам, че не го харесвам и по-добрия начин и грубо, но не и не. Добре, че въпросния беше безобиден, затова поне не съм се страхувала. Дразнещо ми беше и че цепеше стотинката на 2, за кафе не му се даваха пари, но иначе за женене и бебе ми говореше... Бях направо на ръба на отчаянието, едва се отървах. От тогава имам обица на ухото за някои работи..

# 42
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Историите са абсолютна истина, колкото и да не ми се иска. За мен този човек стана смешен и жалък в момента, в който аз спрях да се връзвам на думите му и той даде заден със заплахите. Беше по-голям от мен и се възползваше, за да ме манипулира. И до ден днешен е жив и здрав, все така лъже и маже.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 602
След душа исках да си намажа лицето с крем, осъзнах 20 минути след това, че всъщност си намазах ръцете, откачам вече.

# 44
  • София
  • Мнения: 9 578
Аз напълно вярвам в думите на Скарлет. Има такива откачалки. Както вече споменах преди няколко дни, аз самта често съм попадала на такива, но за моя радост никога в такава степен кат отози тип, който със сигурност е с психични проблеми. Не знам как се случва, че уж са си нормални, но като дойде време за раздяла, превъртат. Нито съм супер красавица, нито блестя с някакви особени качества, които да ме правят неустоима за мъжете, дори мисля, че сравнено с други жени, не съм кой знае колко привлекателна за противоположния пол. Но разделя ли се с някого, той откача и се започват някакви драми - я ще се самоубива, я са се поболели от мъка и т.н. Един ми беше цъфнал пред блока с букет от 100 рози + плюшена играчка (бяхме на 25+ години  идвамата, не деца). Някой му казал, че така ще се върна при него и той повярвал. После ме питаше как така розите и плюшката не са ме върнали при него.

# 45
  • Мнения: 1 327
Рози и плюшка. 😳
Кажи честно. 😂
Да, ревльовците са много досадни. Самоунижението е противно откъдето и да го погледбеш.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 344
Хихихи, 100 рози и плюшена играчка.
Панди, как можа да устоиш?
Хихихи.
Оххх, много ярко си го представих и ми е много смешно. Сори за спама.
Аз понеже не обичам букети и отрязани цветя, един шоколад повече би ме зарадвал.
Разбира се, щом всичко е приключило няма връщане назад.
Обаче се замислих - 100 рози по около 2-3 лв (ако са по толкова, идея си нямам) това са си 200-300лв. Един СПА-уикенд. Дет' са вика - може поне една готина нощ да си осигури Simple Smile
Аз пък Муньовци-гаджета съм нямала, имах само един, дето много напираше да сме гаджета и колкото и да му обяснявах, че нямам нищо към него, той не вдяваше. Накрая си пиша една вечер с него по скайп, общи работи как, какво, защо и той реши да ме пита какво съм щяла да му кажа и да направя, в мига, в който той ми поправи маркучето на колата (колата ми наистина се развали и той я оправи). И му казвам за 632-ри път, че нищо не съм чувствала и не чувствам към него, освен приятелство - той не, та не. А точно в този миг, наистина се помислих,  че ме е мъничко гнус от него, на всичкото отгоре, застанал над капака на колата така се стичаше пот от челото му, че се втресох от гнус). Та, докато му обяснявах итой не вдяваше за 632-ри път така се ядосах, че му написах с главни букви да ме остави на мира, той ме напсува и го блокирах. Оттогава - ни вест, ни кост. И ми е много добре.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 16:11 от Светулчица

# 47
  • Мнения: 1 502
Накрая си пиша една вечер с него по скайп (общи работи как, какво, защо и той реши да ме пита какво съм щяла да му кажа и да направя, в мига, в който той ми поправи маркучето на колата (колата ми наистина се развали и той я оправи).
Този младеж много филми за възрастни гледа явно, а вие не сте схванала намека му може би Trollface

# 48
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Аз напълно вярвам в думите на Скарлет. Има такива откачалки. Както вече споменах преди няколко дни, аз самта често съм попадала на такива, но за моя радост никога в такава степен кат отози тип, който със сигурност е с психични проблеми. Не знам как се случва, че уж са си нормални, но като дойде време за раздяла, превъртат. Нито съм супер красавица, нито блестя с някакви особени качества, които да ме правят неустоима за мъжете, дори мисля, че сравнено с други жени, не съм кой знае колко привлекателна за противоположния пол. Но разделя ли се с някого, той откача и се започват някакви драми - я ще се самоубива, я са се поболели от мъка и т.н. Един ми беше цъфнал пред блока с букет от 100 рози + плюшена играчка (бяхме на 25+ години  идвамата, не деца). Някой му казал, че така ще се върна при него и той повярвал. После ме питаше как така розите и плюшката не са ме върнали при него.

Или сме делили един и същ, или цветя и плюшка са в наръчника за събиране с екс гаджета! Този, "мутрата" също се появи със 100+ рози и плюшена играчка... Confused
Те и другите муньовци опитаха по подобен начин, но този беше един път...после от тези цветя получих алергия.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 578
Хихих, Скарлет, едва ли е един и същ , защото "моя" се бореше против мутрите, но със сигурност много мъже си мислят, че по този начин ще спечелят гаджето обратно. По филмите също съм го мяркала това с розите, а и на "моя" някой друг му бил дал идеята, така че се предава от уста на уста между тях като рецепта за връщане на гадже. Може би при някои действа, зависи от жената, за която се борят според мен .

# 50
  • Майничка
  • Мнения: 12 596
Стандартът за рози в такива ситуации отдавна е милион, така че 100бр. не са цифра.

# 51
  • Мнения: 39 394
Ох, Гартамела като те видях  се сетих как ми влака.

# 52
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
О, ама вие със рози и плюшка сте добре, направо са Жентълмени вашите... Grinning

Работя с мъже и чат-пат някой нов решава, че ще ме ухажва. Един такъв ми беше разбрал домашния адрес и една вечер, връщайки се от разходка с кучето, го съзирам да ме чака пред входната врата (тя е с чип, слава богу) с една лидълска чанта. Провежда се диалог от сорта на: "Какво правиш тук?", "Ми чакам те", "Защо?", "Идвам на гости - нося вино (вади едно пластмасово бутилче от лимонада, ония, с държчица отгоре) и мезенце (вади нещо увито във вестник)...."

Та да видите ко значи свалка, вие с рози ми се перчите тук Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 129
Тцтцт.. Винаги съм се чудела как може човек съвременен и нормален в интелектуално отношение да увие храна във вестник. Това: мастило, кой е пипал, дали си е плюнчил пръстите, дали е кашлял, кихал не ги интересува.. бляк. На мен също са ми го правили! И то моя мъж! Ми казах му, че е гнусотия, взе си бележка. Но колко учуден беше като му казах - права съм била.

Много е странно така някой да ти цъфне у дома без да пита и то с някакви романтични намерения. Няма лошо в домашното вино и мезе, но според мен не им е мястото в началото на отношенията, особено пък така донесени. А кой е пил от бутилката, мита ли е въобще - не се ли усещат тия мъже, бе!

Радика, ти какво му каза на ухажора?

# 54
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Всякакви хора има, и мъже в това число. На какво ли не съм се нагледала през годините. Но тоя беше върха.

Какво направих - прихнах да се смея. Викам "На мъжа ми дали ще му хареса виното?" и той се сети за друг ангажимент (сигурно друга е ощастливил с торбичката си).

Но на работа дълго време ме избягваше де.

# 55
  • Мнения: 11 570
Едно време се сваляме с някакъв в нета, и решаваме да ми идва на гости. Пита ме какво да вземел, викам- аз вино имам, някакво мезе вземи. "О, добре, ще взема един буркан месо от мазето."
Пропадна му гостито.

100 рози- цъ, цъ, завид.Simple Smile

# 56
  • Мнения: 29 519
Хаха, той решил да те впечатли с био храна.....пък ти!

# 57
  • Мнения: 11 570
Муньо реши да градинарства тази година. Зася моркови, домати, краставици,тикви- от оранжевите.
И вчера ме застрелва с въпрос-" Те, тиквите, като станат, като картофите ли се копаят?"
Мигах, мигах. Той си мислел, че растат под земята.
Отделно, не го знам с какъв разтвор и защо е пръскал, но май няма да има реколта тази година.

# 58
  • Мнения: 36
Сещам се за една история от преди няколко години.. аз, студентка трети курс, на стаж.. мястото, където бях на стаж имаше два офиса - на 5 минути един от друг. Та вървим от единия до другия офис с една колежка (да е била около 30 тогава, много хубавка, все с поли, рокли, токчета, слабичка) и шефчето там (около 35 макс, реално изглеждаше поне на 45). Досега въпросният не ми е правил лошо впечатление, но вратата затворена, нашият ще кавалерства - отваря и задържа вратата, но само на колежката - после се шмугна и вратата се трясна пред мен хахахаха. Не че нещо, ама първо съм също жена, дори и на 15 да съм показва колко му е багажът.. в последствие видях доста селски номерца от него.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 578
Хахаха, този кърти с обноски.

Напомни ми за гаджето на моя колежка в университета. Бяхме на някакво представяне на книга или нещо подобно - те двамата  и аз. Всъщност аз имах безплатни покани от някъде и поканих нея, а той се присъедини. Нямах нищо против. Та отиде той да носи вино. Квалер - подава чаша на дамата си, а аз по онова време витаех в облаците заради нереалните представи за света, които си бях изградила. Смятах, че всички мъже са джентълмени  и си помислих, че втората чаша вино е за мен. То има база за логика, защото поканите за събитието от мен дойдоха, но както  и да е. Бързо ме отрезви човека: " Тази чаша е за мен. Ти ако искаш, отиди си вземи. Ей там е масата.".

# 60
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 746
Леле ужас! И аз съм имала сблъсъци с такива индивиди. Най-забавното е,че живеят с мисълта какви невероятни свалячи са и как никоя не може да им устои...пък то... Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 9 578
Свалячи от класа. Спор да няма.
Вчера един от тяхната порода ми беше клиент. Той от години ми е клиент и все ме нарича приятелко, а аз все се правя на неразбрала и си карам по служебната част. Попитах го за потвърждение на телефонния номер, а той ме пита мен на кой номер може да открие. Дадох му визитка на офиса , но той настоява. Този телефон можела и колежката да го вдигне, как щял тогава да си говори с мен. Уверих го, че колежката е също толкова компетентна колкото съм и аз. Направи още един опит, но като не стана, пожела приятен ден и си тръгна. Уви, знам, че скоро пак ще бъде в офиса.

# 62
  • Мнения: 25 672
Смятах, че всички мъже са джентълмени  и си помислих, че втората чаша вино е за мен. То има база за логика, защото поканите за събитието от мен дойдоха, но както  и да е. Бързо ме отрезви човека: " Тази чаша е за мен. Ти ако искаш, отиди си вземи. Ей там е масата.".

Добре че не ти е донесъл. Този род свалячи очакват след „жеста“ момичето да си легне с тях. Иначе защо да се мори? Simple Smile

# 63
  • Мнения: 352
Смея се редовно с темата за Мунчовците, но този път и аз с пресен пример от вчера.
Имам едно бивше гадже, останахме си приятелчета и се виждаме отвреме-навреме като се сети да ми пише.  Интелигентен мъж, интересен, обаче малко му куцат обноските - понякога се чудя защо си го причинявам.
Той по принцип си пробва как са отношенията с ММ, да не би да съм се навила най-после да го направя любовник.
Та ще се виждаме вчера, аз пристигнах по-рано в заведението и му звъня да видя докъде е и иска ли нещо. Поръчва ми кафе с кола. Отивам аз на бара да поразговоря с барманката, която ми е позната, поръчвам за него + капучино с фреш за мен, плащам и ги отнасям на една масичка. Мунчо идва, говорим си, този път не пляска глупости. Изпихме кафетата, ще ставаме и всеки в неговата посока. Започвам да се обличам и да си подготвям раницата, Мунчо гледа като теленце-сукалче и си побутва демонстративно джобовете и портфейла. Не му разчетох знаците и продължавам да се приготвям. Накрая не издържа и ми заяви "Ама аз няма да те черпя, ти много скъпо нещо си взе, като започнеш да спиш с мен тогава ще ти плащам и сметкита". Казвам му "Айде, Мунчо, аз почерпих вече, дължиш ми един секс" и потеглих.
Може да го видя догодина пак, като позабравя тази случка.

# 64
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Ееех, ти направо си го хвърлила в размисъл - дали евтино се е дал - сал едно кафе и кола изкрънкал, или пък се е уредил със секс. Grinning

# 65
  • Мнения: 352
Явно сериозно е потънал в размисъл - от вчера ни вест, ни кост, а обикновено прави разбор на срещите с уточнението, че "пак не си ме разбрала правилно".

# 66
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 037
Започвам да се обличам и да си подготвям раницата, Мунчо гледа като теленце-сукалче и си побутва демонстративно джобовете и портфейла. Не му разчетох знаците и продължавам да се приготвям. Накрая не издържа и ми заяви "Ама аз няма да те черпя, ти много скъпо нещо си взе, като започнеш да спиш с мен тогава ще ти плащам и сметкита". Казвам му "Айде, Мунчо, аз почерпих вече, дължиш ми един секс" и потеглих.
Може да го видя догодина пак, като позабравя тази случка.

Ах, неговата майка, хабиби! Ама тоя е идиот. Защо си го причиняваш Grinning

 Колега, днес, тръгва за срещи с клиенти. След него остават -  на зарядното служебния му телефон, на бюрото стек брошури, на пода, един уред за клиент... Звъня му на личния, направи едно кръгче, и се върна!

# 67
  • sf
  • Мнения: 10 181
Много се смея с темата ! 😄
Клиент на колежка редовно наминава "да ни види", сваля я недодялано, хем тя всеки път му казва, че е омъжена. А той се изцепи :"Разбрах, ама идвам да проверя, може пък да е умрял!"

# 68
  • Мнения: 11 570
Хаха, ентусиаст!

# 69
  • Мнения: 39 394
А що? Човекът си проверява. Евала за упоритостта му.

# 70
  • Мнения: 12 957
Много се смея с темата ! 😄
Клиент на колежка редовно наминава "да ни види", сваля я недодялано, хем тя всеки път му казва, че е омъжена. А той се изцепи :"Разбрах, ама идвам да проверя, може пък да е умрял!"
Неслучайно като ми кажат че надеждата умирала последна, казвам че всъщност последен умира меракът... щото мерак често има и когато няма никаква надежда Grinning

# 71
  • Мнения: 31 851
Смея се редовно с темата за Мунчовците, но този път и аз с пресен пример от вчера.
Имам едно бивше гадже, останахме си приятелчета и се виждаме отвреме-навреме като се сети да ми пише.  
Скрит текст:
Интелигентен мъж, интересен, обаче малко му куцат обноските - понякога се чудя защо си го причинявам.
Той по принцип си пробва как са отношенията с ММ, да не би да съм се навила най-после да го направя любовник.
Та ще се виждаме вчера, аз пристигнах по-рано в заведението и му звъня да видя докъде е и иска ли нещо. Поръчва ми кафе с кола. Отивам аз на бара да поразговоря с барманката, която ми е позната, поръчвам за него + капучино с фреш за мен, плащам и ги отнасям на една масичка. Мунчо идва, говорим си, този път не пляска глупости. Изпихме кафетата, ще ставаме и всеки в неговата посока. Започвам да се обличам и да си подготвям раницата, Мунчо гледа като теленце-сукалче и си побутва демонстративно джобовете и портфейла. Не му разчетох знаците и продължавам да се приготвям. Накрая не издържа и ми заяви "Ама аз няма да те черпя, ти много скъпо нещо си взе, като започнеш да спиш с мен тогава ще ти плащам и сметкита". Казвам му "Айде, Мунчо, аз почерпих вече, дължиш ми един секс" и потеглих.
Може да го видя догодина пак, като позабравя тази случка
.

Ох, много се смях с историята ти Joy
И с тази на donsita Joy
Наистина е голям Мунчо.
Много добре си му отговорила.

# 72
  • Мнения: 29 519
Много се смея с темата ! 😄
Клиент на колежка редовно наминава "да ни види", сваля я недодялано, хем тя всеки път му казва, че е омъжена. А той се изцепи :"Разбрах, ама идвам да проверя, може пък да е умрял!"

Супер грозно и нетактично изказване. Ако съм аз, тоя така ще го сиктирдосам, че дълго ще му държи влага.....

# 73
  • София
  • Мнения: 5 966
Ами така де, то сега с корона вируса всичко се променя, някои сменят квартири, други остават без работа, трети сменят мъже. Или мъжа може да е умрял. Човека да си провери. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 74
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Смея се редовно с темата за Мунчовците, но този път и аз с пресен пример от вчера.
Имам едно бивше гадже, останахме си приятелчета и се виждаме отвреме-навреме като се сети да ми пише.  Интелигентен мъж, интересен, обаче малко му куцат обноските - понякога се чудя защо си го причинявам.
Той по принцип си пробва как са отношенията с ММ, да не би да съм се навила най-после да го направя любовник.
Та ще се виждаме вчера, аз пристигнах по-рано в заведението и му звъня да видя докъде е и иска ли нещо. Поръчва ми кафе с кола. Отивам аз на бара да поразговоря с барманката, която ми е позната, поръчвам за него + капучино с фреш за мен, плащам и ги отнасям на една масичка. Мунчо идва, говорим си, този път не пляска глупости. Изпихме кафетата, ще ставаме и всеки в неговата посока. Започвам да се обличам и да си подготвям раницата, Мунчо гледа като теленце-сукалче и си побутва демонстративно джобовете и портфейла. Не му разчетох знаците и продължавам да се приготвям. Накрая не издържа и ми заяви "Ама аз няма да те черпя, ти много скъпо нещо си взе, като започнеш да спиш с мен тогава ще ти плащам и сметкита". Казвам му "Айде, Мунчо, аз почерпих вече, дължиш ми един секс" и потеглих.
Може да го видя догодина пак, като позабравя тази случка.

Ах, много се смях, благодаря. Smile (все с тези тъпи емотикони ли ще си остане този форум...)  Пиша, за да те питам - по какъв начин е интересен и може би интелигентен? Не оспорвам как си го определила, просто ми стана интересно тази безумна стиснатост в комбинация с въпиюща липса на емоционална интелигентност как се съчетава с друг вид интелигентност? Хора всякакви, просто ми е интересно. Blush

# 75
  • Мнения: 352
Скрит текст:
Смея се редовно с темата за Мунчовците, но този път и аз с пресен пример от вчера.
Имам едно бивше гадже, останахме си приятелчета и се виждаме отвреме-навреме като се сети да ми пише.  Интелигентен мъж, интересен, обаче малко му куцат обноските - понякога се чудя защо си го причинявам.
Той по принцип си пробва как са отношенията с ММ, да не би да съм се навила най-после да го направя любовник.
Та ще се виждаме вчера, аз пристигнах по-рано в заведението и му звъня да видя докъде е и иска ли нещо. Поръчва ми кафе с кола. Отивам аз на бара да поразговоря с барманката, която ми е позната, поръчвам за него + капучино с фреш за мен, плащам и ги отнасям на една масичка. Мунчо идва, говорим си, този път не пляска глупости. Изпихме кафетата, ще ставаме и всеки в неговата посока. Започвам да се обличам и да си подготвям раницата, Мунчо гледа като теленце-сукалче и си побутва демонстративно джобовете и портфейла. Не му разчетох знаците и продължавам да се приготвям. Накрая не издържа и ми заяви "Ама аз няма да те черпя, ти много скъпо нещо си взе, като започнеш да спиш с мен тогава ще ти плащам и сметкита". Казвам му "Айде, Мунчо, аз почерпих вече, дължиш ми един секс" и потеглих.
Може да го видя догодина пак, като позабравя тази случка.

Ах, много се смях, благодаря. Smile (все с тези тъпи емотикони ли ще си остане този форум...)  Пиша, за да те питам - по какъв начин е интересен и може би интелигентен? Не оспорвам как си го определила, просто ми стана интересно тази безумна стиснатост в комбинация с въпиюща липса на емоционална интелигентност как се съчетава с друг вид интелигентност? Хора всякакви, просто ми е интересно. Blush
Човекът се занимава с научна дейност и в това отношение имаме допирни точки по много теми.  За мен донякъде именно твърде много задълбаване в неговите теми, в комбинация с години култивирано пренебрежение към жените като пол, е изворът на подобни изпълнения.
По тази причина и си е сам, нищо че се изтичат един куп студентки, на които води упражнения.

# 76
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
А той обади ли се за обичайния разбор на срещата, или е минал в дълбока нелегалност? Simple Smile

# 77
  • Мнения: 352
А той обади ли се за обичайния разбор на срещата, или е минал в дълбока нелегалност? Simple Smile
Да, 'що не съм била казала, че съм платила сметката. Аха-аха да се извини гадта, но не стигна до там. Май всяка жена трябва да си има един такъв Мунчо в живота - да й напомня какъв късмет е извадила, когато са се разделили.

# 78
  • Мнения: 11 570
Продължава сагата с моя муньо- градинарстващия.
След като някакъв съсед ли, той ли, направили разтвор за пръскане на купения разсад- всичко изсъхнало, дозировката дошла в повече.
Но той е упорит и купи още коренчета краставици, а домати зася семенца, понеже нямаше разсад.
Но не е това историята.
От няколко дена се кани да си бере черешата, и череша има- миналата година даде за пръв път плод.
То бяха планове да слага скеле, талпи да слага, че били нависоко клоните.
Станал днес рано в шест, намерил стълба, ама на второ стъпало " прас" и паднал. Освен че е тежичък е и нисичък, а и историята мълчи колко е висока стълбата, но пак не стигал заветните плодчета.
С целия си акъл, да вземе една брадва и да отсече всички клони на черешката.
От цялата работа обрал две чинии / а се гласеше сладко и компоти да прави/.
Чак ми е жал като отида в тях да погледна горкото дръвче.

# 79
  • Мнения: 2 489
Имам си и аз един Муньо в миналото. Винаги съм си мислела за него като за Мухльо, ама ето, че и друго име му пасна Simple Smile Ученици сме, ама не сме малки - 12-ти клас, кипят хормони, ужас... Един мой съученик, доста задръстен, завалията, ама израстна много хубав, бе - висок, строен, с пъстри очи и русоляв. Изживяваше се като футболист. Та последната зима в училище взех, че го преоткрих и се заех със задачата да го поотракам малко. Гаджосахме се в началото на януари и до екскурзията за завършването през края на април не бяхме излизали никъде заедно. Само аз у тях, защото (моля за внимание) майка му му казвала, че е много студено навън. Ходихме до училище, хванати за ръка в неговия джоб, защото е студено, нали...
Много случки имах с него, но успях да го накарам да свали вечния анцуг и да облече дънки. За бала му подарил някой една тениска на Адидас, та като се премени, като се хареса... Цяло лято не я съблече, барабар с дънките. Не може да се отрече, изглеждаше супер.
В днешни дни обаче гледам из фейсбук, че цар Анцуг отново е завзел трона.

# 80
  • Мнения: 3 510
Е, мъж в анцуг си е секси, какво? Стига да ги сменя де.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 966
Бял анцуг за официални събития си е класика Stuck Out Tongue Winking Eye
Видя ли такъв , директно падам по гръб Grinning

# 82
  • Мнения: 2 489
Анцуг на работа (преподава физическо) - добре. Анцуг за разходки и посрещане на гости вкъщи - да кажем добре. Обаче анцуг на дискотека и заведение?! Иначе знам и аз официалните Grinning
Междувременно се сетих за един друг Мунчо, докато чета предишните тема. От класическата явно форма - скръндза. Идва 8 март, ние отскоро се виждаме, а моя приятелка се задява с негов колега и приятел. Лапешка история - мъкнем се час по час до работата им, пък те се подпрат и си говорим. Та - Осми март - Мунчо няколко дни с ескалиращ плам подхвърля, че трябва да ги черпим за празника. Ние тогава на по 16-17 години, какъв ти празник, ама то голяма досада, затова накрая се видяхме принудени да ги черпим. Сутринта на този ден аз получих плюшено куче, гледащо тъжно, а моята приятелка - парфюм от онези скъпи марки за по 6-7 лева и роза, която сама си избра от магазина, мислейки, че помага в избора за цвете за майката на "нейния". Онзи полумуняк беше един левел поне нагоре от моя и може би затова него го "огря" в крайна сметка. Идва вечерта, отиваме ние на заведение. Сяда моят приповдигнат от предстоящото Муньо и подхвърля на приятеля си направо да поръчат по две бири на човек, да не му се размине ли, не знам... Докато рече и го стори - цъфнаха четири отворени бири на масата за тях двамата. После за втори път станах свидетел на странния навик на Мунчо да забожда по колкото мезета могат да се поберат на вилицата (ама по цялата дължина на зъбците), да ги изяде на една хапка, а после да набоде още и да остави вилицата така подпряна. Това от общите плата, които са поръчани, с гениалната идея винаги да има за него. 😂

# 83
  • Мнения: 2 352
И аз няма против анцунг вкъщи, на стадиона или до кварталния магазин. Ама моя муньо имаше навика понякога да излиза и на заведение и на гости като ходим, вярно не е някой от левчето купен, ама все пак си е спортно облекло. След дълга обработка от моя страна, че не е добре беше си променил този навик. Но уви отиваме на гости на баща му и още от вратата го захваща с репликата:" Абе ти какво си ги облякла тези дънки, що не си обличаш един анцунг, че да ти е удобно". За мое щастие не се повлия от този разговор Grinning

# 84
  • Мнения: 3 510
Е, айде, айде. На дискотека с анцуг, бащата питал къде е анцуга... Малко се оливате с преувеличенията.
Иначе на мен много по-селско ми е карирана риза, дънки с навити в крайщата крачоли и класически гуменки. Е, т'ва вече е върха на муньовщината или както там му викате. Слава Богу не съм имала такъв мъж.

# 85
  • Мнения: 2 489
Може да звучи като преувеличение на някого, но, както казах, аз черпя информация от снимките във фейсбук и виждам много добре с какво е облечен човек и къде се намира, макар да съм с астигматизъм. Grinning  Незнайно защо има индивиди, които държат да публикуват снимки от живота си всяка седмица.

# 86
  • Мнения: 1 458
...Иначе на мен много по-селско ми е карирана риза, дънки с навити в крайщата крачоли и класически гуменки.
Опитвам се да си го представя и единственият образ, който ми изниква е един колега, който е супер фешън и никак селяк. Нито външно, нито като светоусещане и общуване с околните.
Стиснат мъж е най-големият ми кошмар. Историята с ваучера от работата, пробутана за подарък ми е фаворит от последните страници.
П.п. Имам предвид наистина стиснат, не пресметлив или притиснат от обстоятелства.

# 87
  • Мнения: 2 352
Е, айде, айде. На дискотека с анцуг, бащата питал къде е анцуга... Малко се оливате с преувеличенията.
Иначе на мен много по-селско ми е карирана риза, дънки с навити в крайщата крачоли и класически гуменки. Е, т'ва вече е върха на муньовщината или както там му викате. Слава Богу не съм имала такъв мъж.
За съжаление изобщо историята ми не е преувеличена. Беше си човека от село, за него обличането на дънки или панталон е само за някакъв официален повод. Чудише се и защо ходи и на работа така облеченa, нали не работил пряко с клиенти.

# 88
  • Мнения: 29 519
П.п. Имам предвид наистина стиснат, не пресметлив или притиснат от обстоятелства.

Точно!
Инах един кандидат гадже, с който излязох на кафе. Накрая на вечерта ми каза - Не мога да те закарам, щото ще се набутам с бензин.
Рекох - Чудесно, приятна вечер!:trollface:TrollfaceTrollfaceTrollface

# 89
  • Мнения: 1 458
Soul Free, да питам ли как делихте сметката за кафето или нЕма нужда. 😜

# 90
  • Мнения: 29 519
Soul Free, да питам ли как делихте сметката за кафето или нЕма нужда. 😜

И аз се замислих,  но честно казано не помня.... доста отдавна беше.

# 91
  • Мнения: 3 510
Опитвам се да си го представя и единственият образ, който ми изниква е един колега, който е супер фешън и никак селяк. Нито външно, нито като светоусещане и общуване с околните.
Супер фешън??? По-скоро тези, които се вживяват като хипита се обличат така. Супер фешъните пак са с навити крачоли на дънките, само че техните са навити над глезена. И определено не ходят с карирани ризи, ами със супер впити тениски с логото на някоя марка. А първия тип, който описах винаги ходят и леко разпасани, рошави и т.н., докато фешъните са с оформени бради, вежди и гелосани. Не знам този твой колега как изглежда, но би ми било интересно да го видя.

# 92
  • Мнения: 1 458
Шегуваш се, нали? 😀 Впити тениски с лога, гелосани, оформени бради?! Мирише ми на Студентски град...
Колегата не бих го постнала, въпреки че е страхотен симпатяга (има си приятелка) 😜

# 93
  • Мнения: 3 510
Хаха не казвам да го постваш, а просто, че ми е интересно как изглежда.
Иначе да, в Студентски и пълно с фешъни и те не са по-малко селски от тези с карираните ризи, които все едно са взели от гардероба на дядо си.
Скрит текст:
,

# 94
  • Мнения: 11 570
Оо, на мен ми харесват каре и навити крачоли, че и аз ходя така често. Егати краварката съм.
Той да е хубав мъжа, ако ще и чувал да навлече, пак ще е готин.
А най- са ми гнусни тези, с по- хубаво оформени вежди от моите. Гел, впита тениска- абсурд.
Но за всеки влак си има пътници.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 6 915
... карираните ризи, които все едно са взели от гардероба на дядо си.
Скрит текст:
,

Явно всеки има различна представа за карирана риза. Аз определено не си представям такава.

# 96
  • Мнения: 973
Мунско е да се съди за човек по дрехите. Моя мъж е спортен тип и носи спортни екипи доста често.
Все си мислех, че модата да носим анцунг само в дните за физическо отдавна е отминала.

# 97
  • София
  • Мнения: 4 344
Да ви развеселя с един Муньо, като моя бивш комшия, когато паднах пред входа и седнах (вярно, че се кикотех седнала), ама той минава, пита "Падна ли?", след което ме отминава и си влиза във входа.
Та, прибирам се с майка ми у тях, качваме се по стълбите, носейки 3 бутилки в ръцете минерална вода (тя 2, тоест и нейните ръце са заети). И от асансьора изскача техен комшия, който оставя вратата на асансьора да се затвори под носа ни и си слиза по стълбите

# 98
  • Мнения: 4 808
Един колега от университета редовно ходеше на лекции по анцуг и най-редовно беше изпращан от преподавателите да ходи да се преоблече. Много от тях не допускаха с анцуг на лекции и той го знаеше, но продължаваше да идва така. Иначе си направил визитки с името и телефона му и отдолу пише бизнес партньор.

# 99
  • Мнения: 2 489
Мунско било да се съди по дрехите! 🤣
Ами, има си ситуации, имащи определени правила. Да ходиш с анцуг на изпит например е също толкова неадекватно, колкото да си с костюм и официални обувки в планината.

# 100
  • Мнения: 973
Ами мен са ме възпитали,че една дреха е достатъчно да е чиста и да не е скъсана. Също толкова неадекватно е професор да върне студент със спортен екип.Че то вече има професори ,дето така се обличат. Както и да е.

Имах в моя клас един муньо, чиято баба отиде да работи в Гърция и му носеше модерни дрехи. Беше си научил фразата “тази дреха струва повече от майка ти и баща ти” хахха гадже не си хвана до студентските години , дано сега да е успял да открие някоя по-безценна от дрехите му.

# 101
  • Мнения: 352
Мунско било да се съди по дрехите! 🤣
Ами, има си ситуации, имащи определени правила. Да ходиш с анцуг на изпит например е също толкова неадекватно, колкото да си с костюм и официални обувки в планината.
Охоо, аз познавам един Мунчо, който на поход се беше стъкнал с дънки, кожени обувки (доста градски) и сако. Ама спортно му било сакото Joy

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Един познат дойде на басейн с костюм (вкл. сако).

# 103
  • Мнения: 1 502
Явно е искал да направи добро първо впечатление на...басейна Joy

# 104
  • Мнения: 11 570
Един познат дойде на басейн с костюм (вкл. сако).
Сладур, хаха.
Един ухажор, освен че дойде с костюм на кафе в кварталното заведение, носеше и папки- да изглеждал по- тежко.
Бабите на пейката пред блока му цъкали какво хубаво момче бил.

# 105
  • Мнения: 11 570
Муньо доктор продаде колата си на мои познати.
Чистейки я отвътре, жената намира 20 стотачки под стелката.
Чудим се от жена си ли ги е крил, или толкова доста изкарва, че да забравиш два бона.
Няма да му ги връщат.

# 106
  • Мнения: 3 510
Муньо доктор продаде колата си на мои познати.
Чистейки я отвътре, жената намира 20 стотачки под стелката.
Чудим се от жена си ли ги е крил, или толкова доста изкарва, че да забравиш два бона.
Няма да му ги връщат.
Чужди пари не носят нищо хубаво, но явно ще го разберат по трудния начин. Дано се сетят поне от къде им е дошло.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Да си продадеш душата за два бона!Това не са техни пари.

# 108
  • sf
  • Мнения: 10 181
Много прости хора. Намерили-намерили, решили да не връщат- хубаво, не става на сила, ама поне си трай!

# 109
  • Мнения: 9 886
защо няма да ги върнеш? Те не са твои.

# 110
  • sf
  • Мнения: 10 181
Аз бих. Говоря за намерилите.

# 111
  • Мнения: 31 851
Муньо доктор продаде колата си на мои познати.
Чистейки я отвътре, жената намира 20 стотачки под стелката.
Чудим се от жена си ли ги е крил, или толкова доста изкарва, че да забравиш два бона.
Няма да му ги връщат.

Не че нещо, ама докторът не е Муньо. Муньовци са твоите познати.

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 20:50 от bubanka

# 112
  • Мнения: 8 558
Купувам си нова кола (на старо) с две врати. Аз я карам, ММ и той я кара, аз я чистя, ММ и той я чисти, возим и децата и приятели в нея... и така повече от 6 месеца.
Един ден вземам да я чистя и местейки предната седалка до шофьора отварям нещо като шкаф под седалката и намирам нещо като женско портмоне-несесер. Отварям го и пълно с дамски превръзки и тампони . Добре, че не беше наркотик. 😄
Явно предния собственик наистина е била жена. Нали так рекламират колите "Запазена е, жена я е карала" 😄

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 18:56 от vita

# 113
  • Мнения: 29 519
Хахахах, да взема и аз да поразместя я седалки, я постелки, я кори на багажника....току виж излязло някое съкровище.

# 114
  • Мнения: 8 558
Интересното е че предната седалка до шофьора се местеше всекидневно, понеже колата е с две врати, а никой не беше видял въпросния шкаф под седалката. 😄

# 115
  • Мнения: 11 570
защо няма да ги върнеш? Те не са твои.
Чак толкова добродушна не бих била. Да си е отварял очите и мислил с главата си.
Ако са на улицата в портфейл, ок.
То същото ако купя имот и намеря имане. Мое си е вече, платила съм си го, имота / колата/.

# 116
  • Мнения: 3 510
Айде, признай си, че говориш от твое име и не, при положение, че знаете парите чии са е редно да ги върнете.
Не е до добродушие, а до съвест. Такава в случая май липсва.
И с цялата си наглост чак наричате човека мунчо.

# 117
  • Мнения: 39 394
И портфейл на улицата бих върнала. И детето си така възпитавам.

# 118
  • София
  • Мнения: 11 480
Муня е авторката на въпросния пост, муни са и тия дето няма да връщат парите. Човекът ако иска и за хартия ще ги ползва, не мислете крил ли ги е.

# 119
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 037
Два пъти връщаме телефони на хора от квартала, единия път тийнка, аз го намерих зимата, в снега, другия, на възрастен мъж. Не се имам за муня, или мъжа ми за мунчо.

# 120
  • Мнения: 496
За много години !!!

От 3 дни се каня да разкажа какво направи мъжът ми. Купила съм си аз маска за коса. С аромат на диня. Сложила съм я в банята на шкафа до мивката с намерението после да си я прибера. Забравила съм обаче. Той идва по 1 време и ми казва: "Какъв хубав крем си си купила, намазах си лицето, че да ми мирише на диня". (Той крем за лице никога в живота си не си е слагал).
Умрях от смях. 😂

# 121
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
За много години!
С ММ имам подобна плодова козметична история. Та купих си нов скраб за лице с аромат кайсия. ММ любопитен какво е това, хареса аромата. Насърчих го да пробва ако иска. Излиза един ден от банята и идва да ми се покаже каква мека кожа има, намазал се бил с моят нов крем. Само дето не го беше измил и лепнеше. Още веднъж доказа, че когато се нещо не му е интересно хич и не чува обяснения Grinning

# 122
  • Мнения: 859
А пък аз щях да посрещна техниците за интернета с... газовия пистолет на ММ на масата в хола, заобиколен от десетина патрона (ей, зор на Нова година и по горите с компанията любители на "диви" разходки да се стреля...)...

А нямахме нет пак по вина на ММ... Реши да засилва WI FI... и нетът "изчезна"..

Та, добре, че имах малко време да почистя хола. Ставам аз след работа, още сънена и обичайно "на революция" (работя нощем и спя и "живея" по малко по-различен ритъм), засилвам се към хола, като мисля, че нещо дребно ще имам за местене - книги, някоя чаша.

Леле, само като видях оръжието и като си помислих какво впечатление ще произведе (нищо, че не е боен и реално не може да нарани никого, прилича на такъв отдалече и аз даже не знаех и разликите, преди да се събера с мъжа ми). Ами, като нямал нет цял ден, решил поне да си почисти оръжието и забравил да го прибере...

Е, отнесе конско по телефона, разбира се, извини се.

# 123
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
Реално, познавам осакатен човек именно от газов пистолет и невнимание поради мисленето "не може да нарани никого". Ако не можеше нямаше да го водят оръжие, макар и газово

# 124
  • Мнения: 29 519
Не само може да нарани, но и да убие човек от близко разстояние. Не е играчка все пак...

# 125
  • Мнения: 11 570
Хич не е мунско, а опасно.
Най- малко обирджия да ви влезе докато ти спиш и те простреля с вашето оръжие.
Примерно.

# 126
  • Мнения: X
И ножът може, макар да е хладно, все пак е оръжие. Преувеличавате, а на съфорумката постът по-скоро прозвуча като хвалба, от колкото муньовска работа на мъжа ѝ.

# 127
  • Мнения: 29 519
Ако става на въпрос, всичко може - камък, статуетка, ваза, ютия и т.н. Не е там въпросът.

# 128
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
И ножът може, макар да е хладно, все пак е оръжие. 
Точно така, може. Затова и към нож никой не е с нагласата "не може да нарани никого". И по тази причина, същата нагласа към газов пистолет е погрешна

# 129
  • Мнения: 11 570
Мхм.
Те и ония две деца, уж с акъла си вече, си поиграха.

# 130
  • Мнения: 859
Изобщо не беше хвалба. Аз не виждам повод за хвалба в такива неща. То си има съответните уведомителни писма, не е и нещо за извънземни.. Всеки може да има, стига да иска. По-скоро е шумен, отколкото да е опасен газовият пистолет.
Нож пък съвсем не виждам защо да е хвалба. Кой няма ножове вкъщи? Много мъже пък си ги събират като хоби.
Реално, ако си психар и искаш да нараняваш хора, от всичко можеш да си направиш оръжие.
Отнесе си скандала по телефона и не се е повтаряло.. Изненада ме, защото досега все е бил внимателен.

# 131
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
Като е безопасен, защо не се простреляш в окото примерно?

# 132
  • Мнения: 859
Е, хайде веднага със заяждането.. Както и да е, забравете... Смисълът беше съвсем друг.

# 133
  • Мнения: X
Разбирам, че ви е страх от оръжия и се възмущавате. Но човекът си е у тях и го е оставил както му е удобно.

# 134
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
Изобщо не ме е страх от оръжия. Не критикувам това къде го е оставил. Щеше да е смешно, особено, ако пистолета беше изкарал акъла на техника, ако не се наблягаше на безопасността му от началото. Това твърдя, че е нелепо, невярно и невежо и ме възмущава само настояването, че е безопасен

# 135
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Има си начин на съхранение на оръжията в къщи.Не може "както си иска",иначе КОС в полицията няма да му разрешат да го има.

# 136
  • Мнения: 25 672
Разбирам, че ви е страх от оръжия и се възмущавате. Но човекът си е у тях и го е оставил както му е удобно.

Новините са пълни със случаи на оръжие, оставено „както му е удобно“.
Проблемът е, че труповете обичайно са детски...

# 137
  • Мнения: X
Това е газов пистолет, лютив спрей в патрони. Не се изисква разрешение.
Изисква се само регистрация и причината е, че зачестиха случаите на преправени пистолети.


Како Сийке, говорим за газов пистолет. Сакатлъците стават с бойни или спортни оръжия. Правете разлика.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Те зачестиха всякакви случаи с оръжия и затова на никой не му е смешно!
С газови също стават големи бели!Дано да не го разбереш по трудния начин!

# 139
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
Како Сийке, говорим за газов пистолет. Сакатлъците стават с бойни или спортни оръжия. Правете разлика.
Нужно ли е да повтарям, че познавам осакатен човек от газов пистолет? Снимков материал искаш ли? И ти явно смяташ, че са безопасни, но бас държа, че няма да се простреляш в окото

# 140
  • Мнения: X
Аз познавам осакатен човек от чук, докато си кове оградата. Злополуки де случват постоянно.
Не бих, нито съм малоумен, нито съм любопитно дете. Навремето някъде 8 годишен исках да си пъхна пръста в тръбогид, за да проверя дали наистина ще ми смаже пръста. Въпреки, че бях инструктиран и под надзор.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Злополуки се случват постоянно,но когато се случат заради безотговорно подхвърлено оръжие,където не му е мястото,вече си е престъпление!
На авторката на поста не и се получи шегата,но с тези неща шега не бива!

# 142
  • Мнения: X
Авторката го разказа за мунско, не за смешно. Но аз нищо мунско не видях.

# 143
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
Е нали твърдиш, че сакатлъците стават само със спортно и бойно оръжие. Защо тогава няма да го направиш?  Значи, ти не си малоумен, но убеждаваш другите, че е напълно безопасно и това не е оръжие, а само газ в патрон. Нали се досещаш как звучи? Не обсъждаме дали и от какво би произтекла злополука, а конкретно газов пистолет

# 144
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Добре де, човека го е извадил, изчистим и оставил на масата с ИЗВАДЕНИ патрони. Малко в повече идва драмата.
Не казвам, че е безопасно, но ако няма деца наоколо не виждам кой знае какъв голям проблем.

# 145
  • Мнения: X
Това ти го обсъждаш. Опитвам се да ти обясня, че от всичко може да стане сакатлък. Като риска е по-висок при огнестрелните оръжия, за това са под специален разрешителен режим. Газовото не спада към тях.

# 146
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Еййййй, и тази тема омаскарихте!
Фрашкано навсякъде със специалисти по всички въпроси, тръпнещи да хванат някого в крачка и да демонстрират знания!
Аман!

# 147
  • Мнения: 496
Мъжът ми като дете (8-9 годишно) е отишъл да погали магаре, гледащо през една ограда. Дал му да яде круша, ама за да му помогне да си я хапне по-лесно, си натикал ръката до рамото в устата му, заедно с крушата. И като тръгнало магарето да преглъща, засмукало му хубаво и ръката, и той много се уплашил, че ще му я глътне, но е успял да се измъкне само с голяма уплаха. 😁
Може да не е било чак до рамото, а така да му се е сторило, или аз да не го разказвам както трябва, но нещо такова беше.

# 148
  • Мнения: 9 886
Имаме куче немска овчарка. Моите деца, особено малкото и средното, си я яздят 🌞 че и "Дииййй!" Подвикват.

# 149
  • Мнения: 3 025
Сега ще ви разкажа за един Муньо- плейбой.
Преди 3 години, когато бях бременна имах записан час за частен преглед при един гинеколог. Понеже отидох по- рано, а часа ми беше след 1 час, за да не чакам пред кабинета седнах в заведение за хранене до сградата, където беше частния му кабинет. Както си похапвам сладко, идва един младеж и ме пита свободно ли е да седне на мойта маса, казвам "Да" и този сяда срещу мен. Започва да ми обяснява как до сега ритал мач, че той живеел в тази сграда/в която аз съм на преглед/, че съм много хубава, дали не искам да излезем вечерта, направо си флиртува. Казах му, че трябва да тръгвам, че имам час за преглед и няма да забравя безценната му физиономия, когато станах от масата и видя големия ми 7-месечен корем.

# 150
  • Мнения: 19 089
Като стана дума за бременни, де сещам как аз бременна, някъде 6-7 месец, си говоря с дядото на мъжа ми и той много настоятелно ме подканя да отида до магазина. Питам го какво иска да му купя, отговаря ми, че нищо не му трябвало, ама да ме видели хората, че имам корем, за да не приказвали, че детето е осиновено, щото много време сме нямали дете. Мина време, детето се роди, стана вече на година и кусур, и пак си приказваме с дядката. И по едно време нещо става дума за една позната, и ми вика: "Ти знаеш ли, че детето на Х. е инфилтро?" Питам го инвитро ли има предвид, отговаря положително. Казвам му, че знам, защото тя ми е казвала, и го питам той откъде знае. Отговаря ми, че цялото село знаело, защото тя с години нямала деца. Тогава реших да се пошегувам, че сигурно и за моето дете мислят, че е инвитро и той възмутено ми каза: "Няма такова нещо, те нали всички те видяха, че имаш корем, като отиде до магазина! Знаят, че ти си го родила!"

# 151
  • Мнения: 190
Реално, познавам осакатен човек именно от газов пистолет и невнимание поради мисленето "не може да нарани никого". Ако не можеше нямаше да го водят оръжие, макар и газово
пък мой познат така  си  замина преди  10-та  години  от газов 😔

# 152
  • Мнения: 6 604
Куку, а кой ражда децата инфилтро според дядо ти? 🤔 😜

# 153
  • Мнения: 19 089
Куку, а кой ражда децата инфилтро според дядо ти? 🤔 😜

Той някак е останал с впечатлението, че те не се раждат, нали били бебета в епруветка -  докторите правят нещо си там и по някое време връчват готово бебе на родителите.

# 154
  • Мнения: 310
От няколко години не съм влизала в тази тема, защото реших, че муньовците са свършили. В голяма заблуда съм живяла, не са Flushed

# 155
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Тъй и тъй си извадила темата от праха, да пиша.
Неделя вечер. Ще сипвам вечеря. ММ минава през кухненския бокс, вижда ме с черпака над тенжера и заявява.
-Аз зелен фасул няма да ям. Ядох на обяд.
Аз му казвам.
-Няма, спокойно. Това е супа топчета.
Той.
- От тази тенжера днес сипваше зелен фасул!

# 156
  • Мнения: 315
Здравейте! С моя бивш муньо бяхме заедно много години, той беше най-завеяния човек, който можете да си представите. Първо, мамино синче, на мама не се противоречеше. Случвало се е мама да дойде на гости, докато той още спи и направо да му се метне отгоре в леглото да го прегръща и целува.
Та, Муньо никога не си правеше труда да ми избира специални подаръци за празници. Той си търгуваше с боклуци от Али Експрес и като дойде празник, вади от гардероба каквото набара и ми го "подарява".
На петата или шестата година, не помня вече, напуснах работа, беше доста токсична среда. Съответно, имах някакви заделени средства, а след месец и половина си намерих друга работа. Още на първата заплата Муньо си поиска парите, с които е платил последния наем. На въпроса аз с какво ще пазарувам, рече, че той щял да ми дава. Да, знам, че и себе си трябва да номинирам за Муня, че съм търпяла.

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 23:58 от Не се сърди, човече

# 157
  • София
  • Мнения: 11 480
Е, вяно сексът е бил хубав, че сте го търпели толкова време Grinning

# 158
  • Мнения: 93
Здравейте! И аз да напиша за моя бивш Муньо. Муньо беше толкова стиснат, че даже за Коледа не ми подари подарък. Беше такова мамино синче, че може да спечели някоя класация. При мама се ходеше всеки петък до неделя вечер, тя му беше направила списък със задачи за вършене. Гледаха телевизия легнали в нейното легло. Моите желания изобщо не се зачитаха, на почивка отидохме веднъж за две години. Черешката на тортата беше, когато претърпях операция и той един ден след моето изписване пак си отиде при мама, и то не заради някакъв неотложен ангажимент, а защото си имали работа в градините на село. Знам, че и аз съм голяма муня, за да го търпя две години. И тук на всички съфорумки ще кажа, запомнете и не го забравяйте -  мамините синчета не се променят, колкото и да ни се иска.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Ох,кажи ми,че си трол!:smiling_imp:
Не може да е истина това!

# 160
  • Мнения: 93
Ох,кажи ми,че си трол!:smiling_imp:
Не може да е истина това!
  За съжаление е самата истина, но се надявах че ще се осъзнае и ще се промени, затова го търпях две години.

# 161
  • Мнения: 47 998
Когато майката е толкова обсебваща, независимо син или дъщеря има...тъжно е.

# 162
  • Мнения: 9 886
С възрастта като че ли, и моят почва да става мамин. Не го очаквах. Как пък може за всяко нещо да търчи и да й разказва? А тя е склонна към преувеличаване и скандали, и от мухата прави слон. Та, не стига него да търпя, ми и нея. На едното дете миналата седмица се наложи да му оправят враснал нокът. 20 пъти го предупредих(баща му) да не казва на майка си, ама не ме послуша. В резултат, много ясно, пак аз излязох виновната, нищо че не съм 😛 не ми пука за свекървата, нямам намерение да я променям. Обаче Муньос ме ядосва. Ако си беше замълчал, щяхме да си спестим обажданията й денонощно на всеки кръгъл час, разпитите и скандалите. Не с мен, щото аз спрях да й вдигам на телефона, но и децата тормози, и него навиква.
И като ми писна, му казах, че е много смотан и прост. После му казах - я виж мен, знаеш ли колко скандали съм спестила с теб и с майка ти, и как добре ни се отразява семейния мир. Оня докато загрее накъде бия, и като подскочи до тавана😛 оцъкли се и взе да пита какво не съм му била казала, че да спестя някой скандал. Тю тю, аз когато е трябвало да ти кажа, не съм ти казала. Че сега ако чакаш да разбереш, бая ще почакаш.
🌞 Беше много смешен такъв, примигващ на парцали. Ай дано му е дошъл акълът в главата, и да стане както беше преди време, по-потаен спрямо Маминка. Все пак, не съм се оженила за нея и за него едновременно. Само за него съм обещала да си го трая.

# 163
  • Мнения: 29 519
Свеки за какво вдига скандал, за врасналия нокът?!?!? Че какво точно пък е за скандал? Имало нещо за оправяне на нокътя, завела си детето, оправено е....и това е.

# 164
  • Мнения: 9 886
Ти пък Wink ми нали аз съм виновна за този нокът! Не знаеш ли, все снахата е виновна 😎

# 165
  • Мнения: 29 519
Ааааа, ясно.  И с какво точно си виновна? Интересно ми е  просто.....

# 166
  • Мнения: 9 886
Щото не съм обърнала внимание на детето и съм безхаберна. Абе, моята свекърва не е като останалите нормални свекърви 😛

# 167
  • Мнения: 29 519
Е, нали му обръщаш?!?! Завела си го на лекар за проблема!?!?!?

Баси хората, от нищо правят скандал......

Що не ѝ теглиш една и повече да не те занимава?

# 168
  • Мнения: 4 808
Е, нали му обръщаш?!?! Завела си го на лекар за проблема!?!?!?

Баси хората, от нищо правят скандал......

Що не ѝ теглиш една и повече да не те занимава?
Тогава сигурно пък лекаря няма да одобри свекървата, ще иска при някой на комшийката... Човек като иска да се заяжда, винаги ще намери за какво.

# 169
  • Мнения: 9 886
Темичката ще си я пишем ли Simple Smile Или муньовците са вече в друга тема?

Аз ще ви напиша тук каква история ни се случи снощи. Класната на най-малкото ни дете ни пише във Вайбър днес да са официално облечени, защото ще участват във видео. И, чул-недочул, баща му почва да дава съвети:
ММ:  Малкият, да участваш в пиесата непременно.
Аз: Не, няма да участва в тази пиеса!
ММ: Да, ще участва! Ти защо не искаш детето ни да развива артистичните си умения, а?!?! А!?!?!?
(И вече полуизправен, готов да се бори за убежденията си).
Аз: малкият, кажи на баща си какво ще заснемате утре?
Синковецът: Ще заснемат как рецитираме Обесването на Левски.
ММ: Аааа, Ами, щом е така - не, в тази пиеса няма да участваш! В никаква роля даже няма да участваш!!!

Общи условия

Активация на акаунт