Любимия ме заряза заради друга!

  • 5 821
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 006
Неприятно но..Какво да правиш,живот..
Бъди благодарна за помощта през 13-те години,това не е малък период,децата ти са отраснали през това време..Благодари му и се изнасяй.
Че не му е мъжка постъпката ,не е.
Но като се замислиш,колко мъже зарязват по същия начин и билогичните си деца,а този цели 13 години ти е помагал,живели сте в дома му и т.н...
Стягаш се и постъпваш като дама.

п.п.То е ясно,защо напираш да му "простиш",обаче,приеми,че човекът не желае прошката ти,а желае само и единствено да се разделите.Не се унижавай с тези измислени "прошки",изправи гръбнак,не е толкова страшно бъдещето без него! 

# 31
  • София
  • Мнения: 28 782
А, хитро... Жалък страхливец е.

# 32
  • Мнения: 1 449
Авторке, човекът е взел категорично решение за раздяла. Не губи време да мислиш защо и как, а използвай дадената възможност през тези 2-3 месеца да си организираш живота без него. Не мисля, че има път обратно към теб този човек. Добре е, че не те притеснява да търси комуникация, това ще ти даде възможност да се стабилизираш по-бързо след шока. Слагай чертата и ти и действай да си уредиш ежедневието сама.

# 33
  • Мнения: 11 405
Представям си колко си объркана и наранена Sad Много съжалявам, че така се е получило и, че мъжа до теб е жалък плъх! Ей МЪЖЕ не останаха, само някакви мухльовци!
Като начало се срещни с адвокат и виж как и какво е най-добре и най-изгодно за теб.
То достойнство, достойнство и гордо вирнат нос при напускане, но пусто сърце и стомах някак не се стоплят и нахранят с достойство.
После си подготви децата, дай им време да свикнат - та това е бащината роля в живота им! После ще помислиш за ВАС с децата как е най-добре да се изнесете.
Относно дали това е флирт или не и дали ще се върне - няма как да се знае. Но да ти кажа с такова "мъжко" поведение на този индивид - халал да и е, барабар с всичките му плюсове.
Мисли за себе си и децата - как е най-добре за вас.
Говори с приятели, излей си мъката, посъбери си разбитото сърчице и по-добре за теб не се връзвай пак с този човек. Сега си млада и здрава и можеш да се справиш с предателството му, но някой ден такъв индивид ще те зараже в беда или болест ...
Давай напред! Твоята половинка те чака някъде напред!

Прегръщам те!

# 34
  • Мнения: 3 186
Изобщо няма да го защитавам. Обиждайте си го колкото искате.

Какво е много много права!

# 35
  • Мнения: 32
Аз съм на 33, Той е на 31. Имали сме конфликти разбира се.Аз исках да имаме дете. Той е правел опити само, когато се скараме.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 741
Използвай трите месеца до дупка. Спестявай всеки възможен лев, търси квартира и след това вземи от жилището всичко, което ти е нужно. Имаш картбланш от него, а нещата ще са ти нужни. С две големи деца и наем няма да ти е лесна финансовата част, улесни я колкото можеш с най-необходимите уреди след като всичко заедно сте купували.

И си плюй в пазвата, че не сте направили дете. Понякога се оказва за добро.

# 37
  • Мнения: 85
Значи все пак е искал дете щом е правил опити.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 36 741
Да бе, искал. Искал колкото да й замаже очите след някой скандал. Добре, че не е прихванала. Дете не се прави по такива причини.

# 39
  • Мнения: 6 622
Авторката според мен ни спестява нещо. Да не би и друг път да се е опитвал да се разделите?

# 40
  • Мнения: 7 006
Мноого го нападнахте човека!
Жалък плъх,ама 13 години е гледал двете и деца,живели са в дома му..
Не знаем подробности за живота им
Че е постъпил недостойно по начинът по който и е известил раздялата,така е.
Но има и други фактори,които пък му правят чест.
Например,не и дърпа куклите и парцалите,казва и да вземе всичко.Също така,не я гони от днес за вчера,а и дава срок от няколко месеца.Имам позната,която мъжът и се залюби с една ученичка и я изгони посред зима на квартира,бременна с второто им дете(синът им бе на 9) и заяви,тя да си взема децата,щото вече не били негови,той щял да си направи нови..
Този човек,дори не е баща на децата и,а 13 години не са малко време.Може пък любовницата му да е забременяла..  
п.п.Каквата о да е причината,да,постъпката му е путьовска,трябвало е да говори с нея очи в очи.Но това не обезценява миналото им и неговата помощ

# 41
  • Варна
  • Мнения: 36 741
Всъщност няма значение дали спестява нещо. Фактите са ясни, тя трябва да се махне.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 403
Аз съм на 33, Той е на 31. Имали сме конфликти разбира се.Аз исках да имаме дете. Той е правел опити само, когато се скараме.
Искаш да кажеш, че като сте се събрали си била на 20 и вече с две деца от друг мъж?

# 43
  • Мнения: X
И на мен ми хрумна, че новата може да е прясно бременна. Той самият е казал - иска собствено дете, но не може да гледа 3. Следователно калкулацията е 3-2=1. Време е за нов живот и за двамата.

Какво?, нападат го, защото е прелюбодеец и постъпката му е недостойна. Напълно заслужено, не се прави така.

# 44
  • Мнения: 32
Аз се раздели с него преди 5 и 3 години. И от 2 години живеем у тях. Аз не исках, имах си хубава квартира. Той искаше да се самоубива. Реза вени, тръгна да скача през прозорци, пиеше хапчета. И аз се върнах при него. Но заради него напуснах доходна та си работа. Обвързах се с на майка му къщата.

Общи условия

Активация на акаунт