Любимия ме заряза заради друга!

  • 5 818
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 006
На бас,че младия господин ще става татко?

# 46
  • Мнения: 11 405
Какво, след като има по-лоши случаи трябва да възхваляваме човек, който след 13 години съжителство даже не сяда да поговори и да се разберат? Хайде де!
Дай му време на този Плъхчо и ще видиш, че от тиха раздаваща се душа ще стане гаден егоист за всяка вилица ... Дай му време да се самоубеди, че не е виновен ...
Гледал и бил децата!? Та той котки да бе гледал щеше да се привърже - що за безхаберие спрямо и тях. Значи просто ги е търпял!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 740
Ами, авторке, извинявай ама си заслужаваш всичко, което ти се случва. С две деца си тръгнала по гайдата на откачен мъж, поставила си на първо място него вместо децата, зарязала си доходна работа, която сега щеше да те извади от блатото. То бива любов ама твоето е безумие. Ще ти е обеца на ухото за в бъдеще, че приоритетите ти са съвсем други.

Ей, това някои жени наистина не могат да живеят без мъж... От кал да е, мъж да е.

# 48
  • Мнения: 14 837
Мъжът че е постъпил като путьо е ясно. Но аз си мисля че решението му не е било импулсивно. Според мен тази раздяла е била дълго обмисляне от негова страна, но тъй като е мухльо не е събрал смелост да си признае и да говори очи в очи. Измъкнал се е като буба и праща послания по майка си. Това за него.
Авторката, защо имам чувството че се чудиш как да го оправдае. Сякаш ще те успокои ако някой ти каже че се е сблъска със същото, че е простил и че са заживели щастливо. Търсиш фалшиви надежди сякаш.
И от къде си сигурна че въпросната девойка не е бременна.
Майка му/посредника/какво мисли за цялата тази ситуация.

# 49
  • Мнения: 32
Няма да става татко.Това е на 100%.Относно гледането на децата, не мога да кажа, че ги е възпитавал. Само финансово ми е помагал. Ако мога да се изразя по кратко.

# 50
  • Мнения: 32 050
Аз се раздели с него преди 5 и 3 години. И от 2 години живеем у тях. Аз не исках, имах си хубава квартира. Той искаше да се самоубива. Реза вени, тръгна да скача през прозорци, пиеше хапчета. И аз се върнах при него. Но заради него напуснах доходна та си работа. Обвързах се с на майка му къщата.
Бих избягала с 200 от човек, който иска да си реже вените.
Първо говори за ментални проблеми.
А второ, ако не планира истинско самоубийство, то тогава това  е грозно манипулиране.
А ти си за бой, защото си зарязала хубава квартира и доходна работа.
Това да ти е за урок. Така не се прави.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 740
Айде остави квартирата и работата ами е набутала двете си малки тогава деца при откаченяк. Затова вече наистина е за бой.

# 52
  • Мнения: 14 837
Няма да става татко.Това е на 100%.Относно гледането на децата, не мога да кажа, че ги е възпитавал. Само финансово ми е помагал. Ако мога да се изразя по кратко.
На 100%може да си сигурна само ако човека е стерилен.
Иначе не можеш да си, дори и той да ти го твърди.
Пак ще питам - майка му какво мисли за ситуацията

# 53
  • Мнения: 32
Сигурна съм, защото му сложих подслушващо устройство, за да разбера какво става.Разбира се, че искам да съм с него.Аз не отричам.И в момента съм объркана.И със сигурност, ще си тръгна.Не го оправдавам.Искам да го порасна направо.Но гледам да го избягвам даже, защото страдам.

# 54
  • Мнения: 7 006
Дорис,момчето от 20 годишна  възраст отглежда две деца,които не са негови..Сега е на 31.
Има правото да се промени,да се променят чуствата му..
А относно децата,ми той може и да е привързан към тях истински,ама какво от това?!?Биологични родители се разделят,търсейки щастието си,без да се съборазяват много с децата които са създали,ти си седнала да осъждаш чувствата и емоциите на един млад човек който все още не е познал чувството и отговорността от създаването на живот.Щото друго е да го завариш детето,друго е ти да си причината за неговото съществуване.Вина/отговорност и прочее са много по-силни във втория случаи..
Според мен,момъкът си има пълното право да си търси щастието,не им дължи доживотна вярност и присъствие,единствената му грешка,е,че не е имал куража да и го съобщи директно.
Авторке,избухлива ли си,карате ли се често?  

Аааааааааааааааа,обратът с вените и самоубийството изкърти мифките!

П.п.Не е нужно да ги възпитава(добре е разбира се,но понякога не става).Стига да подкрепя финансово и да комуникира безпроблемно с тях.
П.п.2.Значи няма драма.Преди си искала да го напуснеш,но той е правил циркове,ами ето,воала.Нещата ти се подреждат както си ги искала преди,ама сега пък искаш друго..Искаш да "простиш"..Кое му толкова ценното,освен жилището и финансовата подкрепа?

# 55
  • Мнения: 14 837
Сигурна съм, защото му сложих подслушващо устройство, за да разбера какво става.Разбира се, че искам да съм с него.Аз не отричам.И в момента съм объркана.И със сигурност, ще си тръгна.Не го оправдавам.Искам да го порасна направо.Но гледам да го избягвам даже, защото страдам.
Кога бе успя. За 5 дена да разбереш че те напуска, да се сдобиеш с устройството, да го сложиш,да го  чуеш. Ти си като агент 007.
И къде го сложи това устройство. И какво чу.

# 56
  • Мнения: 32
Нито съм избухлива, нито се караме често. Даже напротив. Той е много нервен и избухлив.Искате да кажете, че аз съм виновна, че заради него оставих всичко, само защото децата не са му биологични. И има право да изчезне, защото бил млад и имал нужда от емоций?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 36 740
Аз почвам да си мисля, че е пързалка тая тема...

# 58
  • Мнения: 32
Сигурна съм, защото му сложих подслушващо устройство, за да разбера какво става.Разбира се, че искам да съм с него.Аз не отричам.И в момента съм объркана.И със сигурност, ще си тръгна.Не го оправдавам.Искам да го порасна направо.Но гледам да го избягвам даже, защото страдам.
Кога бе успя. За 5 дена да разбереш че те напуска, да се сдобиеш с устройството, да го сложиш,да го  чуеш. Ти си като агент 007.
И къде го сложи това устройство. И какво чу.



Успях.Имам много социални контакти за да се сдобия с информация.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 358
Извинявайте, но не мога да разбера как мъж на 18 години (защото, ако сега е на 31, в началото е бил на 18) е прибрал жена на 21 с две деца? Днешните дори до 40г понякога бягат от деца. Не знам, не ми звучи реално.

Общи условия

Активация на акаунт