Любимия ме заряза заради друга!

  • 5 845
  • 152
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32
Извинявайте, но не мога да разбера как мъж на 18 години (защото, ако сега е на 31, в началото е бил на 18) е прибрал жена на 21 с две деца? Днешните дори до 40г понякога бягат от деца. Не знам, не ми звучи реално.


Аз не мога да отговоря на въпроса как се е решил, освен че е твърдял винаги че много ме обича.

# 61
  • Мнения: 32 364
Аз почвам да си мисля, че е пързалка тая тема...


И аз Mr. Green

# 62
  • Мнения: 11 526
Какво?, той права има много, но има и морални норми и човешко поведение и отношение. Ето в нашата компания едно от момчетата сега се бори за родителски права над детето на приятелката му, която почина миналото лято. Живяха заедно по-малко от авторката. Боледуването й и опитите за лечение му остави огромни заеми, но тя с детето бяха неговото семейство. Когато се е събрал с нея децата на са скрита изненада. Дете не се обиква защото е биологично твое...
Безкрайно обидно е да те зарежат без обяснение ... Та това е десетиление съвместно съжителство!

# 63
  • Мнения: 7 006
И аз обух ските..

# 64
  • Мнения: 32
Какво?, той права има много, но има и морални норми и човешко поведение и отношение. Ето в нашата компания едно от момчетата сега се бори за родителски права над детето на приятелката му, която почина миналото лято. Живяха заедно по-малко от авторката. Боледуването й и опитите за лечение му остави огромни заеми, но тя с детето бяха неговото семейство. Когато се е събрал с нея децата на са скрита изненада. Дете не се обиква защото е биологично твое...
Безкрайно обидно е да те зарежат без обяснение ... Та това е десетиление съвместно съжителство!


Благодаря ти.Това искам да кажа и аз.

# 65
  • Мнения: 1 468
Ако героите от темата са от малцинствата, нормално. Но ако не са, значи историята е чиста пързалка Simple Smile Съвсем прости изчисления показват: започват връзка, когато той е на 18, а тя на 21, с две! деца - ситуацията е характерна за определен етнос....

# 66
  • Мнения: 32
Сега и циганка ме изкарахте.Аз просто потърсих съвет и мнение.Видях повече нападки.Не мога да разкажа живота си в 5 или 10 реда за последните 15 години.Благодаря на всички все пак за отговорите... Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 4 370
Помислих си го, но авторката пише твърде грамотно за този етнос!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 36 807
И нападки имаше, но да ти кажа, даже меки са участниците тук. Допуснала си много грешки и сега плащаш за тях. По-лошото е, че не си си взела поука от грешките. А накисваш не само себе си, а и две деца. Ако беше само ти, дето се вика, кучета те яли, ще си сърбаш попарата и тука щяха да те разкостят. Децата обаче нямат вина, а ти не само си ги върнала два пъти при тоя психар ами сега се чудиш как да го направиш и трети път.

Животът сама, без мъж, не е края на света. А имаше и добри съвети, както и подкрепящи те потребителки. Вземи полезното от темата и не се засягай толкова. Все пак всеки си има мнение, както и правото да го напише.

# 69
  • Мнения: 3 186

Какво?, нападат го, защото е прелюбодеец и постъпката му е недостойна. Напълно заслужено, не се прави така.

Joy

А колко да е достойно нападането и злобното нахъсване? Така ли се прави?!!!

Едит Не мога да скрия текст.

# 70
  • Мнения: X

Какво?, нападат го, защото е прелюбодеец и постъпката му е недостойна. Напълно заслужено, не се прави така.

Joy

А колко да е достойно нападането? Така ли се прави?!!!

Едит Не мога да скрия текст.
Не можеш, защото няма тайни между нас Hug

Иначе какво значи колко да е достойно нападението? Съдят си хората, както си преценят, от тяхната камбанария. Ако някой си хвърли опаковката от кроасан на тротоара пред теб, как да го нападнеш достойно?

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 11:29 от Анонимен

# 71
  • Мнения: 3 186
Не знам, братане. Обикновено нападам, но съм далеч от мисълта, че имам някакво право.

Този дори е безсмислено. Жената не ще драма, не е ревнала и тя не го напада.

# 72
  • Мнения: 7 006
Аз не го осъждам за изневярата,приемам,че се случва,хората променят чувствата си..Но го "осъждам" за начинът по който поднася инфото(или по-точно не го прави изобщо)

п.п.Изневярата,влюбването в друг..Колко души се разделят с парньорите,защото са планирали да се влюбят в друг?Обикновено ,първо става заварката,после раздялата.Почтено или не,това е масовата практика.И не говоря за планирана еднократна забежка,понеже благоверната не обича френската любов,примерно..

# 73
  • Мнения: 91
Дарина, това, че не е искал деца от теб толкова години означава, че той не е планирал да завърши живота си с теб, а е очаквал един ден да срещне голямата си любов. И това най-после се е случило и той е отишъл при нея. Сега вероятно ще се съберат, след като ти се изнесеш, и ще си направят свои деца. Ако пък се окажат несъвместими, един ден отново може да иска да се върне при теб.

Това в никакъв случай не оправдава начинът, по който те напуска. И се заключил в банята!!! Щях да падна от смях!
Твоята задача в момента е как да си устроиш живота по нов начин и да продължиш напред без него. Към този момент нямаш шансове да се съберете, освен ако онази не го разбере що за стока е и не го изгони.

# 74
  • Мнения: X
излезе, целуна ме и ме прегърна и не се върна повече.Не ми вдига телефона, блокира ме във вайбър. Казал на майка си, че иска просто да се разделим без никакво обяснение защо.

Кви са тия сцени от нискобюджетни филми?

Хич недей се занимава. Обидата ще ти остане, но поне няма да живееш с... филмар. Най-много ми допада частта, че маминка ти подава инфо - какво искал, какво казал, какво очаквал... Без думи.

Общи условия

Активация на акаунт