От приказна връзка до филм на ужасите

  • 4 527
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 002
Отговорът е очевиден: разделете се. И двамата имате лоши прояви и действия, държите се егоистично, явно тази връзка вади най-лошото и от двама ви.

# 16
  • Мнения: 12 865
Много жалко, че въздушният замък се е срутил.
Когато хората заживеят заедно, всичко, което са подтискали и прикривали, излиза наяве.
С бившия ти приятел не сте стигнали до връзка, явно не е бил за теб, щом толкова бавно са се развивали нещата.
Но с този са се развили може би прекалено бързо.
Дори само затова, че се опитва да те обсеби, е наложително да го оставиш, да не говорим за бутането, стискането и обиждането.

За детето, ако беше твое дете, щеше да кажеш - държи се прекрасно с детето, отличен баща. Понеже не е твое, ти се зловиди. Но даже това няма значение, защото и без друго не ви се получават нещата.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 07:42 от Uncommon

# 17
  • Мнения: 6 622
А ти какво очакваше от мъж, които е готов да си разбие семейството заради първата фуста, която е откликнала на свалките му? Или не, теб ще те обича вечно, ще те носи на ръце, няма да му омръзнеш също като жена му...
Даже още по-бързо. Тях все пак ги е свързвало дете, което той явно обича, а на теб ти е досадно и ревнуваш от него. WTF!? Колко пък незряла трябва да си, че да ревнуваш баща от дъщеря му? И щом си заживяла с по-възрастен мъж с дете, какво си очаквала? Детето да си остане при жена му? Ако бях на мястото на мъжа отдавна да си минало. Хич не мога да си представя да си играя с децата и някой да ми се цупоти отсреща и да се тръшка за внимание. Като съдя по действията на мъжа и ти си на път да станеш минало. И след като не обичаш деца, занапред не се занимавай с мъже с деца. Няма как да имате здрава връзка ако не приемеш детето като свое, без никакви задни мисли. Децата усещат, когато възрастните не са искрени.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 249
Авторке, не разбрах за прекрасния му характер ли жалиш или за кинтите?

# 19
  • Мнения: 4 624
Всички захапаха за ревността от детето, но мен ме притеснява тоя мъж и това, че е агресивен. Явно е, че нещата ескалират и според мен авторката да не чака да види докъде може да стигне. Това не е просто несъвместимост на характери.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 249
Стара школа манипулатор. Да не мислиш, че раздялата с бившата е била трудна? Жената се е кортулисала, ти ми мислиш сега.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 750
Мисля, че колкото по-бързо си отидеш, толкова по-добре.

# 22
  • Мнения: X
Не разбирам, само на мен ли ми избоде очите физическото насилие - ,,бутане, блъскане, стискане,, гарнирано със забрани да излиза с приятелки, обиди и обвинения? На фона на това последното драмата с детето е абсолютно неосъществена. Авторке и ти се каниш да раждаш дете с подобен индивид?

# 23
  • София
  • Мнения: 38 756
И аз това за бутането и забраните видях първо.
За мен лично това са неща, които никога на бих търпяла.

# 24
  • Мнения: 18 772
Много кофти история. Като се почне с това, че брака за нищо го няма никой в България, мине се през "досадното дете" и се стигне до бутане и блъскане от мечтания мъж. Ама иначе финансово стабилен!

Сигурно бившата си е казала: "Добре, че се появи тази жена да му завърти главата, та да си отдъхна".

# 25
  • Варна
  • Мнения: 838
Мда, точно. Естествено е да не примира за чужди деца.  Ама това, с блъскането и бутането, е много тревожен момент. Още повече, съчетано с финансовата зависимост от мъжа.
Честно казано, трябва да си оправиш бизнеса (а ако не става, да си намериш работа), не да мислиш да му раждаш дете. Нещата ще се влошават все повече.

(Странно е, че отговорът ти по повод финансовия въпрос беше - че имало по-заможни мъже. Да, има. И нека си има. Гледай ти да си добре. За да няма пак "филми на ужасите")

# 26
  • Мнения: X
А ти какво очакваше от мъж, които е готов да си разбие семейството заради първата фуста, която е откликнала на свалките му? Или не, теб ще те обича вечно, ще те носи на ръце, няма да му омръзнеш също като жена му...
Даже още по-бързо. Тях все пак ги е свързвало дете, което той явно обича, а на теб ти е досадно и ревнуваш от него. WTF!? Колко пък незряла трябва да си, че да ревнуваш баща от дъщеря му? И щом си заживяла с по-възрастен мъж с дете, какво си очаквала? Детето да си остане при жена му? Ако бях на мястото на мъжа отдавна да си минало. Хич не мога да си представя да си играя с децата и някой да ми се цупоти отсреща и да се тръшка за внимание. Като съдя по действията на мъжа и ти си на път да станеш минало. И след като не обичаш деца, занапред не се занимавай с мъже с деца. Няма как да имате здрава връзка ако не приемеш детето като свое, без никакви задни мисли. Децата усещат, когато възрастните не са искрени.

Точно това и аз съм го питала за себе си - заради една кифла ли е изоставил семейството?
И отговора беше че в началото съм го привлякла с външност, след това ме е опознал. Не бил щастлив във връзката си, жена му нямала никакви сексуални желания от почти две години спрямо него и само се занимавала с детето. И го разбирам. Никой няма да е щастлив в такава връзка.
И според мен именно това ни свърза - това че съм млада и с доста по-различни представи, външност и характер от тези на тогавашната му жена.

Забравих да спомена, че постоянно и ме ревнува. Например - кой съм следвала в социалните мрежи, кой ми лайквал снимките, как се обличам и когато ползвам телефона си постоянно ми прави физиономии. Аз в началото изтрих доста мои познати мъже от социалните мрежи за да е спокоен, но след това той не спря. Като не е с мен постоянно рови да намери нещо, а като е с мен понякога рови и в телефона ми. След огромен скандал за липсата на доверие той спря да ми рови в телефона, да ми държи сметка и каза че това ще го накара да не му пука за мен и от тогава наистина започна да се държи ужасно грубо, да се самонавива че не му пука.
Недоверието му идва от това, когато бяхме в началото аз писах на бившия си и той беше доста разочарован. От тогава не ми вярва.

По повод коментарите, че съм с него заради парите- той има средни доходи и ако наистина ме интересуваха парите нямаше да съм с него, така че тези коментари са нелепи.
Аз също работя и това че той плаща всичко, а аз върша домакинската работа е защото така сме се разбрали. Не ми дава пари, с които да разполагам...

# 27
  • Мнения: 18 772
Как пък женените мъже все едно и също казват, един не е по-оригинален. Все жената не щяла секс откак е родила. А другите жени все едни дащни, как да стоиш семеен Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 38 756
Мъж да ми каже как да се облека?! Не, не и не.
Аха, изтъква ти първоначалната грешка! Стари манипулации.

# 29
  • Мнения: 5 264
Отървала си жена му. Браво, че една женичка се е спасила!

Общи условия

Активация на акаунт