👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 30 924
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 848
Благодаря!
Тц, тц. Трети сезон си мисля, че художествен филм гледам.😂

# 691
  • София
  • Мнения: 7 972
....говорила съм си с него и със сигурност няма сценарии.
Ама хич даже няма сценарии ... затова три сезона гледаме се едни същи сюжети (омлети, леща, суфлета, уелингтън и т.н.) определени нарочени хора в даден епизод, които после съвсеееем случайно отпадат и т.н. Хайде джанъм не на нас тия.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 40 964
Това е реалити предаване, хора. Аз не знам какво очаквате? Не мога да разбера защо непрекъснато недоволствате, че има сценарии, ни ви харесва, а в същото време го гледате? Познавам Божидар от първия сезон (били сме в една компания), говорила съм си с него и със сигурност няма сценарии.
голям виц каза Joy

# 693
  • Мнения: 3 510
Ама хич даже няма сценарии ... затова три сезона гледаме се едни същи сюжети (омлети, леща, суфлета, уелингтън и т.н.) определени нарочени хора в даден епизод, които после съвсеееем случайно отпадат и т.н. Хайде джанъм не на нас тия.
И как точно това, че менюто е едно и също всеки сезон, ти говори, че има сценарии?
Сценарии няма до толкова, до колкото участниците да имат режисирани реплики, действия и т.н. Това кой да напусне естетвено, че го решават групово сценаристи, режисьори и продуценти, но на база на случващото се. Навсякъде е така, това е телевизия все пак.
И какви едни и същи сюжети гледаш всяка година? Ти какво по-различно очакваш да се случи в предаване, в което всяко година правилата са едни и същи? Сподели своите виждания.

Кое по-точно е голям виц? Че познавам Божидар? Познавам го да, той да не е принц Чарлз. Най-обикновенно момче си е.
Или че няма сценарии е виц? Да, питала съм го, съвсем откровенно казва, че няма. Не вярвам да лъже, но българина във всичко вижда конспирация. Все ви лъжат.

# 694
  • София
  • Мнения: 2 937
Защо си тръгнаха Теодор, Полина? Защото не са достатъчно атрактивни, това е. Гледа се всичко друго но не и готвенето.

# 695
  • Другата България
  • Мнения: 37 765
Има ли някакви специални изисквания на това и за това какво трябва или може да се пише в темата?
И аз не разбирам много постове и не съм съгласна с тях, но нито ще го коментирам, нито ще търся обяснение от написалите ги защо са ги написали и аджеба що дирят тука, като не са на моето мнение.
А "любимото" ми е като дойде някой "умник" да ми обяснява кое и как не мога да "схвана".
Аз не съм тук да "схващам", аз гледам ТВ ШОУ и го коментирам, изразявам лична позиция, с която не задължавам никого и не квалифицирам несподелящите я като тъпи и неразбиращи. Дали е възможно всички да сме коректни?

Да , сценарий има, и то толкова плосък, че вече е изтъркан до безкрай. И да, трети сезон едно и също. Без да познавам никой.

# 696
  • Мнения: 6 496
Даже не го помня Божидар. Естествено, че няма сценарий за него, той Е в сценария. Явно е бил чудно безличен персонаж. Да е жив и здрав, сега ще го потърся да си го припомня.

# 697
  • Мнения: 1 327
Помня го. Не беше лош човек, но като готвач от такъв ранг, не ставаше.

# 698
  • Мнения: 11 577
Мхм. Той Божидар ако са го подковали с 5- годишен договор нищо да не издава от " кухната", баш в компания ще седне да разправя кво, що.
Чак днес Светлето / от предишен сезон/, Гала като я попита как ще коментира снощния епизод момичето се почуди какво да отговори и смотолеви, че нямали колективен дух участниците. Щото им знае и сценариите, и простотиите.

Божо беше симпатяга май, един пълничък.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 40 964
Аз се чудя и Цецо на кой е интересен? Нищо не показва и той...мълчи и седи в ъгъла.

# 700
# 701
  • Мнения: 3 510
Да , сценарий има, и то толкова плосък, че вече е изтъркан до безкрай. И да, трети сезон едно и също. Без да познавам никой.
А ти кое очакваш да е различното, като във всеки сезон се прави едно и също? Готви се, някои се справят, други не, едни си тръгват и накрая един печели. Кое от изброените е толкова невъзможно да се случи и без сценарий?

Аз се чудя и Цецо на кой е интересен? Нищо не показва и той...мълчи и седи в ъгъла.

Втори братовчед е на чистачката на предаването, затова седи.

# 702
  • Мнения: 11 577
Аз се чудя и Цецо на кой е интересен? Нищо не показва и той...мълчи и седи в ъгъла.
На мен ми прилича на " зубъра" на класа- изпълнителен, тих, скромен, а. к. а.- безличен. Точно те са най- злобничките в подходящия момент.

# 703
  • Другата България
  • Мнения: 37 765
Аз се чудя и Цецо на кой е интересен? Нищо не показва и той...мълчи и седи в ъгъла.
На мен не ми е интересен, но пък и никой друг не ми е интересен, та затова съм за него.
И защото мисля, че може да готви. Реджеп също, но не го харесвам като персонаж. Наско съвсем.
Гошко и Ивайло отдавна трябваше да са си отишли, Гошко е вътре само за да има още сеир с Реджеп, скандали и разправии. Видяхме и в промото за вторник поредния предстоящ.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 964
М дааа...прави сте.

Общи условия

Активация на акаунт