👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 30 923
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 203
В първите сезони естествено, че е имало сценарий, но в този е толкова ОЧЕВАДНО, че може да се определи като немърливост. Номинират се двама, трети бива изгонен, някакви поръчки по телефона, моля моля. Чак толкова смотани не сме. И да, гледаме го, ама то няма какво друго. 🤷

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Особено в монолозите сценарият здраво си личи. Не са професионални актьори и просто е много явно. Все са едно изсмукани реплики, кой нормално се изразява по този начин, че и толкова хора, че и всеки път...едни нескопосани опити за оригиналничене. Затова не мога да се подразня чак толкова на Михаела, такава е ролята й.

# 707
  • Мнения: 2 093
Здравейте включвам се и аз. В началото на сезона не го гледах много   ама сега почнах пак. Това с "доставките" изобщо не им се получава.
Иначе от мъжете харесва Атанас (ама от както е при мъжете все се дъни). От жените Гергана. А Соня ме дразни дори повече от Михаела и Недялка не знам защо Grinning

# 708
  • Мнения: 3 510
Особено в монолозите сценарият здраво си личи. Не са професионални актьори и просто е много явно. Все са едно изсмукани реплики, кой нормално се изразява по този начин, че и толкова хора, че и всеки път...едни нескопосани опити за оригиналничене. Затова не мога да се подразня чак толкова на Михаела, такава е ролята й.

Нали се сещаш, че тези монолози не са никак естествени, защото не са първични и се правят чак когато е минало всичко. Тоест минава резервацията и след това минават един по един за тези монолози, пред тях стои човек и им задава въпроси и да речем Х и У са се скарали в кухнята, въпросният интервюиращ го пита за това и му казва "сега кажи пред камерата колоко си ядосан на еди кой си".

# 709
  • Мнения: 500
Това предаване съвсем заора дъното. Не съм голям фен на Ангелов, но човекът залужава нещо по-стойностно. Това е подигравка с участниците и зрителите.

# 710
  • Другата България
  • Мнения: 37 760
Скрит текст:
Особено в монолозите сценарият здраво си личи. Не са професионални актьори и просто е много явно. Все са едно изсмукани реплики, кой нормално се изразява по този начин, че и толкова хора, че и всеки път...едни нескопосани опити за оригиналничене. Затова не мога да се подразня чак толкова на Михаела, такава е ролята й.

Нали се сещаш, че тези монолози не са никак естествени, защото не са първични и се правят чак когато е минало всичко. Тоест минава резервацията и след това минават един по един за тези монолози, пред тях стои човек и им задава въпроси и да речем Х и У са се скарали в кухнята, въпросният интервюиращ го пита за това и му казва "сега кажи пред камерата колоко си ядосан на еди кой си".
Joy И това не е сценарий?

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 40 964
Ето ви един Никола Simple Smile готви салата Цезар.
https://www.facebook.com/ChefNikolaSimeonov/videos/1050646151985353/

# 712
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Никола готви от седмици онлайн /и във ФБ, и в Инстаграм/. Бях постнала тук информация, когато започна.

Ето още видеа: https://www.facebook.com/watch/ChefNikolaSimeonov/

# 713
  • Мнения: 1 327
Няма как да няма сценарий. Все пак трябва да има и шоу, освен готвене. Друг е въпроса, че сценаристите са слаба ракия... 😀

# 714
  • София
  • Мнения: 62 595
Ангелов заслужава това, което получава - все пак не е статист в шоу, а има главната роля, явно му е достатъчно изгодно. А ако не е такъв, какъвто се показва, значи се е навил срещу доста солидна сума втори сезон да крещи и да обижда другите хора.

# 715
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ангелов заслужава това, което получава - все пак не е статист в шоу, а има главната роля, явно му е достатъчно изгодно. А ако не е такъв, какъвто се показва, значи се е навил срещу доста солидна сума втори сезон да крещи и да обижда другите хора.

Сезонът е трети.

# 716
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Скрит текст:
Особено в монолозите сценарият здраво си личи. Не са професионални актьори и просто е много явно. Все са едно изсмукани реплики, кой нормално се изразява по този начин, че и толкова хора, че и всеки път...едни нескопосани опити за оригиналничене. Затова не мога да се подразня чак толкова на Михаела, такава е ролята й.

Нали се сещаш, че тези монолози не са никак естествени, защото не са първични и се правят чак когато е минало всичко. Тоест минава резервацията и след това минават един по един за тези монолози, пред тях стои човек и им задава въпроси и да речем Х и У са се скарали в кухнята, въпросният интервюиращ го пита за това и му казва "сега кажи пред камерата колоко си ядосан на еди кой си".
Joy И това не е сценарий?
Eстествено, че е сценарий, но такъв сценарий има всяко едно предаване по света. Да не мислиш, че тук Тупарев го е измислил специално за ХК. Или очакваш след всяка казана дума да ги привикват, за да се изкажат, за да е съвсем автентично и да не си мисли Бай Ганьо, че го лъжат?

# 717
  • Другата България
  • Мнения: 37 760
Не мога да кажа за Бай Ганьо какво мисли, не го познавам.
Ти ако го познаваш и знаеш, кажи какво мисли, какво смята, какво очаква.
Аз не коментирам всички предавания, коментирам само това, за което е темата. Мислех, че е ясно. Явно не е, ама не мога да помогна.

# 718
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля, че ако по сценарий решат да гонят някого, винаги ще намерят за какво. Няма да се изненадам ако ги подучват да саботират един, а да подкрепят друг.

# 719
  • Мнения: 27
Поне сега няма да изтече информация кой е победителят. Като няма публика, няма кой да качи снимки. Миналата година много рано разбрахме, че Чилева е победител, до последно не ми се вярваше.

То сега пак има информация, просто няма снимки.

Общи условия

Активация на акаунт