Звездни компромати - Август'20

  • 263 431
  • 2 640
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Прекрасен първи пост. И аз обичах този сериал, особено симпатизирах на Саманта. Не затова, че въртеше мъжете, а че не й пукаше от нищо.

Лилито от Брадъра ми е много красива на мен. Секси е.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 206
Благодаря за новата тема. Хубава Кари. Интересни факти, повечето от които не знаех.

# 17
  • Мнения: 8 287
Леле, аз ли съм единствената, която този сериал с нищо не е впечатлил?! Отивам да се срамувам в ъгъла Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 419
Благодарности за инътересното начало на темата!
 И един запис с жената-мъж(не мога да си обясня кое точно в нея я прави мъжествена)
Скрит текст:

# 19
  • DE
  • Мнения: 9 068
Дъщерите на Баришников приличат на него, хубавици са.

# 20
  • Мнения: 20 038
Те и жените на Баришников имат прилика с него! Има харизма като излъчване, като човек не го познавам, не знам.

# 21
  • Мнения: 15 066
Благодаря за темата. Много харесвам Сексът и градът. Чудесен първи пост.

# 22
  • Viena
  • Мнения: 3 596
И аз много обичам филмчето, Саманта е огън. 😂

# 23
  • Мнения: 2 359
Благодаря за новата тема!
Интересни факти за "Сексът и града"! Личните истории на някои са подходящи сценарии за други филми.

# 24
  • Мнения: 286
Уоу, грандиозно начало!

Този Галоти явно има някакво присъствие и харизма, които не излизат на снимка... Thinking

# 25
  • UK
  • Мнения: 2 846
Не пиша в темата, но обичам да я чета.
 Страхотен първи пост, благодаря🌺

# 26
  • Мнения: 39 536
Много хубаво начало с хубав сериал!

# 27
  • Мнения: 9 144
Ох, Кактусче уцели ме право в сърцето с този първи пост HugТъкмо онзи ден приключих хилядното поред гледане на сериала и още ми е тъжно, че свърши.
Заобичах ги още повече героините. Винаги съм била за Кари, най близко е до моята душевност, но сега преоткрих Саманта. Най-големият хумор и изобщо смешните, абсурдни ситуации ги внася тя.
Преоткрих и Крис, много харесвам Джейсън,но тук си е малко дечко, а Крис и какъв глас има..
Сериалът  е любим на милиони жени с темите които засяга - любовта, приятелството, хубавите мъже-проблемите които ни създават... Grinning
Някой като ми каже, че не го е гледал или че не харесва сериала съм така Flushed

# 28
  • До морето
  • Мнения: 7 125
Много харесвам Баришников, но толкова добре влезе в образа на Петровски, че вече ми е малко неприятен Simple Smile

Харесва ми роклята на Лилито от предната страница и въобще не изглежда с такава огромна задница.

# 29
  • Мнения: 2 360
Прекрасен първи пост. И аз обичах този сериал, особено симпатизирах на Саманта. Не затова, че въртеше мъжете, а че не й пукаше от нищо.

И на мен ми беше любимка, на нейните лафчета най-много съм се смяла.

Общи условия

Активация на акаунт