Смешки от форума 35

  • 79 292
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 690
Не знаех кой от всички постове да публикувам, затова директно давам линк към цялата тема.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1288210

# 31
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Дам, труден избор, кое по-напред да се "донесе" тук.
Линк към темата е добър избор Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 622
Цитат
Познат ми каза, че прането на дрехи в пералня било вредно защото оставяло лоши вълни върху дрехите и това вредяло върху кожата. Прочетох малко и не съм сигурна дали това е вярно. Много се притеснявам за моето дете, и вече седмица пера на ръка, но исках да ви питам дали вие сте чували такова нещо?

Цитат
Не са само вълните, те са вторични. Пералнята променя квантовата структура на темпорално-пространствените връзки между молекулите, като внедрява  по един мезон във всяка органична молекула, което води до неконтролируеми мутации в ДНК. Това не може да се засече с уреди, засичаме само вълните, за които ти е разказал приятелят ти. Правилно переш на ръка, но не е достатъчно. Трябва да переш в дървено корито с домашен сапун, по възможност на лунна светлина.

Аз ще постна цитатите, на които най-много се смях ако на някой не му се чете цялата тема. Satisfied

# 33
  • Мнения: 12 222
Това е чиста проба трол. Друго обяснение нямам. Как им го раждат главите, не знам.

# 34
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 152
според мен "каквото повикало - такова се обадило."
в днешно време да се вярва на суеверия и "градско-селски" легенди си е талант. Sad
 

# 35
  • Мнения: 6 372
ян. 2021, 22:31 ч.
Цитат на: _limonche_ в пт, 01 яну 2021, 22:21
Няма, не бой се. Ти нали си си заземила енергията. Ако тръгне да я краде ще го удари тока.

Оф, добре че е бгмама, че иначе непросветена щях да си умра от тоз чорапогащник... Благодаря!! Flowers Hibiscus

А ако я изненада някой по гръмоотвод??? Joy

Еххх, ма защо я заключиха тази хубавата тема Weary

# 36
  • Мнения: 6 622
Много жалко, че ни развалиха веселбата. Така сме разведри тази тема.

# 37
  • Мнения: 4 354
Цитат
Познат ми каза, че прането на дрехи в пералня било вредно защото оставяло лоши вълни върху дрехите и това вредяло върху кожата. Прочетох малко и не съм сигурна дали това е вярно. Много се притеснявам за моето дете, и вече седмица пера на ръка, но исках да ви питам дали вие сте чували такова нещо?

Цитат
Не са само вълните, те са вторични. Пералнята променя квантовата структура на темпорално-пространствените връзки между молекулите, като внедрява  по един мезон във всяка органична молекула, което води до неконтролируеми мутации в ДНК. Това не може да се засече с уреди, засичаме само вълните, за които ти е разказал приятелят ти. Правилно переш на ръка, но не е достатъчно. Трябва да переш в дървено корито с домашен сапун, по възможност на лунна светлина.

Аз ще постна цитатите, на които най-много се смях ако на някой не му се чете цялата тема. Satisfied
прочетох цялата тема. Жалко,че е заключена. 😭 Много забавна тема. ,😍

# 38
  • Мнения: 9 949
Цитат
... по ирония все на разни сополивци попадам, които сутрин в банята се давят в собствен сос ..

# 39
  • Мнения: 2 998
Цитат
Най-вероятно свекърва ти знае, че не те е родила. Не забравяй, самата тя е родила сина си, мъжа ти и е имала свекърва.
Манджа с грозде и рода.

# 40
  • Мнения: 1 932
Цитат
Ая произлиза от Айа - кончето в разказа на Йовков "По-малката сестра" (съдбата му не беше хубава, убиха го). А кобилката се казва Айа, защото била родена през май - Майа - Айа. На турски името означава "Света".
Бъдете креативна, кръстете си детето с втората и предпоследната буква от азбуката ни - Бю, ще е единствена, кобилки има доста вече.

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Отново съфорумката,  нейните постове винаги винаги ме карат да се усмихвам, за което съм й благодарна.
Цитат
Хайде да си поговорим за мързели!Моята е с безгранични способности в областа.Би могла да стане инфлуенсър или лайфкоуч по мързел.Дето се казва в речника срещу мързел стои снимката и.Когато в 7-ми клас трябваше да си повиши успеха и решавахме задачи до изнемога,неделите започна да ми зачезва за час-два.Питам я,къде се е мотала,а тя:
-'Ми на църква!
Бря-мисля си аз-каква духовност,какъв порив към необяснимото!Обаче всичко това ме човъркаше и реших да попитам директно:
-И за,какво се молиш в църквата,маме?
-Да изгори училището се моля!

# 42
  • Мнения: 9 949
Яна, жива да си, а и съфорумката! Ако е Иланг-иланг, мястото й е в Сатиричния или в някой екип от сценаристи Joy
(Коя е темата?)

# 43
  • Мнения: 4 354
Цитат
Преди 2 дни правих орална любов на момче, той свърши и малка част от спермата падна на крака ми- не я махнах веднага. Обух бельото си, внимавайки да не докосва спермата, след което се измих. Притеснявам се дали може да е попаднала част от спермата с бельото върху вагината и дали има опасност от бременност, ако е попаднала във влагалището. Не знам дали бях в овулация- бях в 14ти ден, а моят цикъл е на 21-22 дни, което значи, че трябва да е минала...
🤭🤭🤭🤔 Как мислите дали ще роди? 😜

# 44
  • Мнения: 5 099
Със сигурност близнаци.

Общи условия

Активация на акаунт