Августинки 2021 - Тема 5 💙💜

  • 29 779
  • 788
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 802
С моето момче спазвах много строга диета, затова и бързо свалих кг. Но той имаше ужасни колики. Спрях бобовите, шоколада (но и аз бая хапвам), кафето (с бебка, обаче, ще си пия сутрин ). Ядях чисто месо, картофи, ориз и ябълки Grinning лукът и чесъна променят вкуса на кърмата. Смятам и този път бая да изчистя хранителния си режим.

# 751
  • София
  • Мнения: 374
Според лекциите на Ася Демирева всичко е позволено на кърмачките

# 752
  • Мнения: 802
Момичета, вчера бях на тонове и се разбрах с докторката да ме приемат на същия ден и на 6-ти сутринта да предизвикаме раждане. Е, да, ама моето момиче реши, че ще тръгне само. И днес, 6-ти август, в 3:43 сутринта се роди моята втора радост Преслава. С мерки 3,630 и 51см. Беше много странно раждане, различно от първото, но важното е, че сме добре и двете. Аз все още лежа на родилната маса и искам да се похваля на всички Simple Smile бъдете здрави и благословени

# 753
  • Мнения: 541
Честито, бъдете живи и здрави 🌷🍀

# 754
  • Мнения: 354
Момичета, вчера бях на тонове и се разбрах с докторката да ме приемат на същия ден и на 6-ти сутринта да предизвикаме раждане. Е, да, ама моето момиче реши, че ще тръгне само. И днес, 6-ти август, в 3:43 сутринта се роди моята втора радост Преслава. С мерки 3,630 и 51см. Беше много странно раждане, различно от първото, но важното е, че сме добре и двете. Аз все още лежа на родилната маса и искам да се похваля на всички Simple Smile бъдете здрави и благословени
Еврика, браво, голямо момиче. Олекна ти нали? Жива и здрава да е Преслава!

# 755
  • Мнения: 802
Благодаря, момичета Simple Smile
Паолина, даа, олекна ми на момента. Като изключим ръчкането и натискането от докторките после Grinning ти как си? Раздвижи ли се? Simple Smile

# 756
  • Мнения: 382
Еха, голяма девойка:) Честита да е Преслава❤Бъдете здрави и мноого щастливи заедно!

# 757
  • Мнения: 354
Благодаря, момичета Simple Smile
Паолина, даа, олекна ми на момента. Като изключим ръчкането и натискането от докторките после Grinning ти как си? Раздвижи ли се? Simple Smile
Ееее да аз още на 4 час след секциото исках да ставам😂 болеше ме много гърба от лежане. Днес ми е 3 ден след операцията и се движа все по-добре. Надявам св утре да ни изпишат че искам вече да си видя и баткото и кучето и да се изкъпя като човек. Хубава е болницата, банята нямам оплаквания сма си е друго вкъщи....

# 758
  • Мнения: 290
Да са живи и здрави новите бебчета! Да растат палави и безгрижни! А на мамите бързо възстановяване! Heart Eyes

# 759
  • Мнения: 99
Boymama, честита да е Преслава! Пожелавам ѝ едно щастливо и безгрижно детство, а на теб бързо възстановяване!
Да ви кажа сутрин като отворя очи нямам търпение да проверя имаме ли си ново бебче, много е весело Joy

# 760
  • Мнения: 802
Благодаря още веднъж, нека дечицата са ни здрави.
LilliP, аз също влизам да видя за бебета Simple Smile
Паолина и на мен много ми се прибира, вече седмица ще стане без баткото, даже негова количка си нося за късмет Grinning
Моята девойка се роди синичка, поизчистиха й устата и изплака, все пак преносена малко. Но преди обед върнала околоплодни води, премесени с малко кръв и ще ни позадържат още малко. Тъкмо се зарадвах, че понеделник ни изписват. Тя само да е здрава, някой друг ден не е фатален.

# 761
  • Мнения: 1 221
Ей, прекрасни бебенца Heart Да са благословени и скоро всички вкъщи.
Boymama, при теб ли ще е малката сега след като се е видяло, че е глътнала води? Май антибиотик предписват в такива ситуации.

Моето бебче е наваксало изоставането, малко си отдъхнах, че както седеше 2500гр и с моите бактерии, много ме притесняваше. Сега за седмица според измерванията е качил 700гр. И е минал 3кг. Но аз осъзнах, че е стремежа си да ям протеини бях спряла да ям въглехидрати. Много се отразява храненето на майката

Аз за кърмене не смятам да се ограничавам откъм храна. Чета книгата на Хедра. Ще си ям всичко, ако има реакция при бебето, спирам. Даже мисля и кафе да пия по едно сутрин след кърмене. Много ми се пие, но сега се въздържам. Само не мога да преценя мед да ям ли по време на кърмене. Сега си ям по две лъжици на ден, но после освен алерген е и причинител на бутолизъм при бебето и не мога да преценя на базата на прочетените статии.

Междудругото вчера гледах лекция на главната акушерка в клиниката, където ще раждам. Говореше за шевовете при естествено раждане. Тя също каза Риванол. Върху превръзката за лохии се слагала марля с Риванол и тя залепвала за кожата. Даже каза, че световната организация на акушерките съветвала да се замрази в камерата марката с Риванол и да се сложи след това. Много облекчавало. Споделям, понеже може да е полезно на някого.

Последна редакция: пт, 06 авг 2021, 12:47 от teri__90

# 762
  • София
  • Мнения: 1 982
Boymama честита бебка Преслава, да е здрава и с късмет, на теб бързо възстановяване.

# 763
  • Мнения: 802
Тери, не са ми казвали, че ще е на антибиотик, засега чакаме кръвните изследвания и ще се наблюдаваме. Много се радвам, че бебчето ти е наддало толкова, чудесна новина. И си много права за марлята с риванол. Аз още си кървя доста и само ги сменят. Дадоха ми от болницата еднократни гащи за след раждането, супер са ми удобни. В тях слагам малко лигнин и марли, напоени с много риванол. Имам само два вътрешни шева, но не пречи. Все пак си понаболява Simple Smile

# 764
  • Мнения: 541
Момичета, имам въпрос, сега проверих и не ми е внесен 45 дневния болничен, какво следва сега, освен да се свържа с работодателя?

Общи условия

Активация на акаунт